Pohledný pětatřicátník Alex a jeho sestra Mélanie s manželem Marcem mají speciální společnost, která se zaměřuje na rozbíjení partnerských vztahů na objednávku. Jedinou etickou podmínkou je, že onen vztah musí být alespoň z jedné strany nešťastný. Vždy pomocí rafinovaných manipulací nic netušící ženu či muže přesvědčí, že pravá láska na ně čeká s někým jiným. Když se na něho obrátí bohatý podnikatel Van der Becq, jemuž se nelíbí úspěšný nápadník jeho dcery Jeanette, Alex váhá, protože vztah snoubenců je i po bedlivém prozkoumání harmonický a láskyplný. Zakázku ovšem přijme, neboť je po uši zadlužený a v patách má obřího srbského vymahače... (TV Nova)

Primavera

Príjemný romantický film, originálna zápletka, neprekvapivý ale nenásilný záver. Akurát som mala celý problém nepozerať na zuby Vanessy Paradis. Tam totiž nie je šibalská medzierka medzi zubami ako má Ornella Mutti alebo mala Amy Winehouse, to je hotová čierna diera vo vesmíre. Uf, teda Johnny, máš teda zaujímavý vkus na diery. :-DDD ()

Brinkley

Asi budu muset zrevidovat svoje hodnocení u většiny doposud shlédnutých romantických komedií, neboť zrovinka tato je z mého subjektivního pohledu čistým průměrem žánru. Buďto romantickým komediím začínám odrůstat nebo jsem zkrátka neměla tu správnou náladu....nezasmála jsem se totiž ani jednou. Taky se mi nesměle nabízí možnost, že je (K)lamač srdcí značně nadhodnocen (že by pro Vanessu Paradis??) ()

Armin82

Když to vezmu kolem a kolem, tak to nebyla až tak špatná komedie. Vtipné scénky tam občas byly, nápad zajímavej, ale...Vanessa Paradis je jedna z mála hereček Holywoodu, která absolutně postrádá sex-appeal. Hrudník žádnej, v obličeji servaná, díry ve tvařích, mezeru mezi zubama, že by se jí tam vešla koruna v desetníkách a chvílema mi připomínala panenku Chucky z dětský hry. Abych pravdu řekl, tak se i střihorukýmu Edwardovi docela divim, šílí po něm miliony ženských a on žil s touhle. No asi má jiné přednosti :) Její herecké schopnosti mne taky nijak nenadchly. To, co zahrála ona, zahraje každá druhá. Francouzská kinematografie sčítá spoustu kvalitních snímků, ale tohle mezi ně rozhodně nepatří--->slabší průměr 40% ()

ER

Film na pohodu s hercem,který měl (možná) evokovat vzpomínky na Belmonda,ale kterému jsem to až tak nebaštil. A vlastně mně ta pohoda místy až ukolébala,přeci jen mi tam chyběla trocha více jiskry, které sršely kolem bardů francouzského herectví. ()

boni

Velmi slibný scénář pohřbil špatný výběr herců, kde se opravdu nedá sympatizovat snad s nikým, což je u tohohle typu filmů docela zásadní problém, a pak ten až příliš klišovitý konec. Velká škoda, protože potenciál pro výraznější připomenutí dříve slavné filmové školy tady byl opravdu velký. ()

fantomas19

** romantická komédia v celej kráse - vtip & humor, nápady, krásna Vanessa Paradis, zlomené srdcia & happyend ** Francúzska romantická komédia z tohto roku (2010), ktorú natočil Pascal Chaumeil, je príbehom profesionálneho rozbíjača vzťahov a jeho najťažšej zákaz(níč)ke. Alex (Romain Duris) je profesionálny lámač vzťahov. Spolu so svojou sestrou Mélanie (Julie Ferrier) a jej manželom Marcom (François Damiens), ktorí sú jeho pomocníkmi, majú okrem pracovnej metódy zvádzania aj pár pevných zásad (napr: iba nešťastné ženy). Avšak finančná situácia prinúti Alexa obísť zásady a prijať lukratívnu ponuku na zničenie lyrického vzťahu Juliette (Vanessa Paradis) a Jonathana (Andrew Lincoln). Krásne prostredie Monaka sa stáva dejiskom snahy uspieť v najťažšej výzve skúseného Alexa. Film "Lámač vzťahov" je príjemná a veselá komédia, vtipná a humorná, s osviežujúcmi nápadmi, zlomenými srdciami a happyendom. ()

chicab8

Všechno to známe, vše jsme viděli a víme, jak to dopadne. Nakonec ale u té obrazovky stejně vydržíme, srší z ní totiž nevídaná energie, elegance, vtip, krása prostředí a ta neodolatelná francouzština... ()

freyinec

Špička žánru. Netradiční, milé, originální, svižné,.... Excelentní Duris doplňovaný kousavou Paradis jenom září. Možná lehce přeslazené, ale i přesto... ()

Bezmenny

Bolo to originálne, hlavná postava bola vtipná (hlavne keď sa rozplakával), myšlienka tomu nechýbala. Napriek tomu ma to až tak veľmi nezaujalo a neohúrilo. Na konci mi vadilo zlé spracovanie vozenia sa vo ferrari. A ešte mi trocha prekážalo, že si tú danú dotyčnú získal tým, že bol vlastne ona - to mi príde taktiež divné. Inak, v pohode... ()

zipacna

Na francouzskou komedii mi zde chyběl charakteristický francouzský humor a ráznost pro ně tak typická. Navíc mi šel hlavní hrdina na nervy jak strašně tlačil na pilu, občas to bylo už dost trapný. A navíc... Vanessa Paradise se mě vůbec nelíbí. ()

JonasJonas

Hezky natočená průměrná romantická komedie. Nezajímavý závěr mě zklamal. Klišovité happyendy už mě nebaví, a tudíž nemohu dát nic jiného než 3 hvězdy. ()

danielK

Vanessa Paradis je neuvěřitelně svoucná a strašně příjemná + její parťák Romain Duris je neskutečně příjemný = jeden z nejlepších párů v nejlepší francouzské romantické komedii. Francouzi vědí jak na nás - má to vtip, styl, nápad, šarm, přirozenost a "to něco", co dělá film nadprůměrný. (++++ český dabing s Kateřinou Lojdovou jako Vanessou Paradis nemá chybu ;-) ) ()

elisinka

Velmi svěží, příjemné překvapení kterých v poslední době zažívám pramálo. Film srší jemnou romantikou, vtipnými dialogy a perfektními scénkami(Alex nacvičuje Hříšný tanec,hmm). Francouzský šarm je nepřekonatelný a Romain Duris s nedbalým úsměvem je vážně pěknej chlap! ()

TEKAS

Trapná antisex Paradis (musí mít asi velké charisma, které mě ovšem netrklo), nesympatický hlavní hrdina, jehož jiskru také nenalézám. Tančení a lá Hříšný tanec třešnička na dortu trapnosti. Naštěstí hned vedle něj stojí dort z humoru, vtipu a dalších příjemných věcí, které v romantické komedii nemají chybět. Super kamarádka nymfomanka, vidlička v noze taky neměla chybu, fingované situace bomba. Škoda toho klišé konce, jinak vcelku příjemný film. Kdyby bylo hlavní obsazení jiné, moje hodnocení by se určitě vyšplhalo výš. ()