Las Vegas zaplaví nemrtví a parta žoldáků vsadí všechno na jednu kartu, když se odhodlá k největší loupeži v dějinách uprostřed karanténní zóny. (Netflix)

Gediman

Ok. Tenhle film jsem původně vůbec neplánoval, ale totálně mě přemluvil trailer, který má geniální střih a soundtrack. Tak dlouho jsem se na něj díval, až jsem šel i do toho filmu. Takhle se to má dělat správně :) Film spíš průměrný, i když má nějaké neotřelé nápady, které v zombie žánru nebyly zatím vidět. Hodně to kazí ta rozostřená kamera. Hlavní hrdina docela sympaťák. Více v mé recenzi. ()

Wallis3 odpad!

Hovno z Netflixu, aneb když chtíč za volantem (nebo spíš pod volantem) a blbá diskuze gumových zelených mozků způsobí apokalypsu, kde i přes to lidi ovládá mamon a máme z toho kýčovitou kravinu, kdy už jsme tolikrát viděli glockem střelit na dálku mouchu do hlavy, ale z bezprostřední blízkosti prostě střílíme do ramene. Zombící jsou vytvořeni abslutně bez fantazie, jsou to porstě takoví ti šesdí gumový panáčci, ale umí si zaprcat a zplodit mimizobí, nasadit si helmu, protože ví, že do kebule nenene. Bautista je nesympatickej hromotluk. Snydere, Snydere, filmový svět se řítí do horoucích pekel a ten skutečný ho následuje... ()

mala_kea

Nemůžu říct, že bych byl nějak zklamanej nebo nasranej, ale od Snydera jsem prostě očekával něco víc, než ,,jen" akční vypatlaninu. Ono na tom není v zásadě nic špatnýho, je to drahá prostoduchá řezačka se zombíkama, ve skvělém provedení. Já se nad tou raubířinou celkem bavil. ()

panvasik

Já jsem se tak těšil :( Mám rád zombie filmy, protože to je taková forma zábavy, která mě vždycky zabaví a člověk nad nimi nemusí moc přemýšlet. No a právě o to více mě překvapuje, kdy mi Snydeorva Armáda mrtvých vůbec nesedla, protože pan Snyder udělal můj asi nejoblíbenější zombie film Úsvit mrtvých (reálně to je scénářem od Gunna, ale je tam víc aspektů). Je to šílen kravina, která zabaví na jedno odpoledne a já tak tipuji, že se k tomu spousta lidí už moc nebude vracet... Nemůžu tomu, ale upřít kvality, které ten film nabízí, protože akce, kterou ten Snyder prostě umí, tak tady je fat klasicky dobrá a nevidím v ní problém. Reálně bych v tom moc nehledal vědu, prostě mi to nesedlo (zombie tygr i když byl cool) 6/10 ()

hrudka

Možná na to jsem příliš hodný, ale až na tu délku, mě to vlastně bavilo, ačkoli uznávám určitou nevyrovnanost žánru, kdy mi to někdy připadá, že se to zbytečně nebere vážně (titulková část), mající nějaký umělecký záměr (lehce místy iritující, ale jinak docela zajímavá kamera), až nakonec k závěru použitého hitu Zombie od The Cranberries (což chápu jako pokus o politicky laděný názor). Ale jasně, všichni zemřeme. ()

geek.ondra

Kulervoucí jzda se skvělou akcí, krásnou atmosférou a stylovým vizuálem. Lahůdka pro fajnšmekry, Snyderovský fanboye a milovníky absolutních filmových výplachů.  7/10 ()

franzkfk odpad!

Někdo měl Snyderovi sdělit, že užití rangefinders s až krémovou hloubkou ostrosti má rušivý efekt. Někdo měl Snyderovi sdělit, že postavy, motivace a dialogy by měly dávat smysl a minimálně připomínat lidské chování. Někdo měl Snyderovi sdělit, že vykrádat Vetřelce je "crossing the line". ---------------------------------------- Snyder je slušnej režisér, kterého si můžete najmout na vizuálně podmanivé akční sekvence, ale bez kvalitního scénáře a produkčního dohledu se vyloženě nechytá. Je to krásný příklad toho, že i když máte vizi a jste slušnej kreativec, musíte mít při produkci dostatečný odstup, který vám dají pouze kolegové. Na papíře to ale mohlo vypadat dobře. ()

Johny M.

EvilPhoEniX to v komentu vystihl naprosto přesně a ztotožňuju se s každym slovem; jen bych poupravil  ty "nevděčný, chladný svině"... že jsou lidi (a nejen tady) nevděčný, to je bez debat. Ale chladný svině? To ne... jsou to chudáci. Dávat odpady (nebo 1*) a nablejt tak neskutečný hovna do komentářů? Jste chudáci a je mi vás líto. ()

bararich8

Zack Synder si to zase dává na plný kule. Neotřelý zombie snímek, které se ač často netváří vážně, je celkem syrový. Akcí se nešetří, ba naopak a plus je krásně brutální. Stopáž je dlouhá, ale ani v nejmenším nenudí. Hudba sedí jako prdel na hrnec a situaci často příjemně odlehčuje. Body srážím za příliš okaté díry v příběhu, které prostě ani se zavřeným nejdou ignorovat a vlastně to celé nemá vůbec žádný smysl - už třeba jen to, že ta původní zombie lze sejmout klasicky do hlavy, bohužel ji však nikdo není schopen trefit... v opačném případě by tak film končil po 5 minutách. 4* ()

dalziel

Nečakane dosť veľká nuda. Akcia nič moc,humor nefunguje a psychologické pindy medzi otcom a dcérou sa zdali cool len Zackovi  keď písal scenár. Chápem že to chcel doriešiť s tou svojou mŕtvou dcérou , ale takto???Jediné čo mi utkvelo v pamäti je ako Dave naťahuje 1000A ? Sentron od Siemensu aby rozsvietil Casíno. Jednorázovka. A to som sa na to tak tešil. ()

helraiser

Tak na rovinu říkám tohle je pro mě docela zklamání i když úplná katastrofa to zase není. V podstatě béčková akční zombiárna s neskutečně přemrštěnou stopáží. Dvě a půl hodiny to jako vážně? Zombíci co se týče masek tak byli parádní, ale co to kurva mělo znamenat s tou zombií královskou rodinou, to byl vtip ne? A další co mě štve, tak je ta jejich neskutečná rychlost. Kde jsou ty doby Fulciho, či Romea kdy se zombíci ploužili jako nezastavitelná přívalová vlna. Tohle zrychlování zombíků mě děsně štve. Jinak to jejich porcování na všechny možné způsoby bylo zase parádní, to jako jo. Za mě tedy bohužel průměrná akční zombi vybíjená, která kdoví jak nepřekvapila, ale koukat se na to dá i když s atmosférickými peckami od Romea se to měřit ani náhodou nemůže. ()

Dm1tr1j odpad!

Tak blbý námet, že sa to nedalo ani pozerať. Tieto filmy sa dajú odhadnúť podľa hercov, ktorý v nich hrajú a tu som hneď vedel, že film pozriem len preto aby som na neho mohol nadávať. Je to tak. Absolútne neodporúčam. ()

gazogazo

Příšerná hloupost bez špetky originality, herectví, akce nebo humoru. Taky proč je to tak strašné dlouhý a proč proč proč ()

Vabr

Do filmu jsem šel s dost nízkými očekáváními. Zaprvé, celkově procentové hodnocení a komentáře od mých oblíbenců. Zadruhé, je to Netflix, který moc nemusím. Zatřetí, jednalo se z traileru o chytré zombíky. A začtvrté, jsem se před Armádou mrtvých schválně koukl na Úsvit mrtvých, abych nejdřív viděl jeho nejlepší zombie film, a pak tenhle a měl porovnání. Úsvit mrtvých mi přišel pouze v pohodě. Ne bezvadnej nebo super, jak tvrdí většina. Nakonec se mi ale Armáda mrtvých celkem i líbila a je za mě o trochu lepší než Úsvit mrtvých. Vím, hodně nepopulární názor 😆. Hodně dlouhá stopáž mi sedla (i když mohlo to být o trochu kratší), a ani jsem nebyl znuděnej, protože právě ,,nudný'' úvod byl pro mě nějak záživný. Dlouhá stopáž umožňovala filmu být i reálnějším nebo-li zde například nastala kratičká situace, kde někdo z plánu vycouval nebo například i plán vpádu do Las Vegas uvedli atd. K postavám vztah nemáte (protože jich je hodně), ale to nevadí. Nejradši jsem měl pilotku helikoptéry. Zombíci mě velmi mile překvapili 😌 - jejich chytrost nespočívala v tom, že umí všichni otevírat dveře, hrát mrtvé nebo uhýbat. Bylo to ,,království'', v němž byli vyspělejší jen 3 a ostatní byli typičtí pěšáci. A ti tři za film nepoužili ani trapné OP vlastnosti, které chytří zombíci mívají. Projevovali city, mysleli, vedli a vstup do Las Vegas něco stál, což mě celkově přišlo skvěle vymyšlené a dost se mi ulevilo. Bohužel, mohli být zombíci ve filmu více, protože Armáda mrtvých fungovala především spíš jako akční film s hororovým motivem zombie. A to se asi většině nelíbí (mně by se také víc zamlouvala opačná varianta). Na filmu mi však přišla poměrně zbytečná postava Kate, kvůli které někdo docela zbytečně zemřel, riskoval se plán (zvlášť ke konci) a jen tak se v jedné části filmu od party oddělila. Trochu mi i vadilo to, kolik nakonec vybrali peněz (nechci spoilerovat) a poslední scéna ve filmu. Mohli tu postavu celkově už z konce vymazat, a ani to nedává moc smysl. V armádě mrtvých se mi líbilo pomalé tempo, protože bylo dobře odvedené, ale pak jsem si už v poslední třetině filmu říkal něco jako ve stylu: ,,Teď by se sem už hodila dát opravdu dlouhá akční scéna, kde by se pořádně na všem vyřádili.'' Bohužel to mi na filmu chybělo nejvíc - nějaká dlouhá, sakramentsky akční scéna ke konci, kde by to bylo skutečně najetý a ještě pár dobrých akčních scén v průběhu, ale především šlo o něco nadupanýho v poslední třetině. Celkově mi to však přijde docela dost podhodnocené - 53%! Takový hejt by to podle mě nemělo určitě mít. Například 28 dní a týdnů poté by si to zasloužilo stokrát víc! Vyhodnocení: Unpopular opinion: Armáda mrtvých je lepší než Úsvit mrtvých ()

AngelG

No, čekala jsem od toho značně, značně víc. Tohle je jen absolutně neslaná nemastná kopírka kopírek, která nemá žádný nabízející se zajímavý element využitý. Je to bolestně předvídatelné, příšerně natočené (ta věčně třepotající se rozostřená kamera mi dávala fakt zabrat) a je to opět jen další důkaz toho, že jen protože je někdo dobrý režisér, z něj nedělá dobrého scénáristu. ()

aR3Zz

Neuchopené, nedotažené, velmi laciné a primitivní. Některé dialogy trapné a otřesné. Některé logické či dějové skoky nepochopitelné. Co z toho, že jsou tam zajímavé triky a vcelku povedená akce, když to prostě jako celek nefunguje. 40% ()

Razzor_82

"Je to zrůdný!" Snyder totálně bez inovace. Jeho další svět zombie apokalypsy je těžký prefabrikát. Netflix to mohl vzhledem ke kruté stopáži rozsekat na seriál, kde by se alespoň částečně vypařil ten debilní děj. Bautista se snaží a je i dobrým lídrem ale sám tu slátaninu neutáhne. Všechny postavy jsou jen tupé loutky, čekající na zabití. Humor tady taky moc nefunguje. Jediné co zaujalo tak nemrtvý tygr a kvalitní vizuál. 4/10 ()

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

23.07.2021

A je to oficiální. Netflix potvrdil, že nedávný akční zombie thriller Armáda mrtvých od režiséra Zacka Snydera dostane pokračování. Snímek měl již před premiérou potvrzené dva prequely, hraný Army of… (více)

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

06.07.2021

Tak se zdá, že si Zack Snyder (Muž z oceli, 300) přece jen splní další svůj sen. Tedy alespoň částečně. Známý režisér totiž předělal svůj starý koncept na Sedm statečných ve Star Wars univerzu, který… (více)

John Wick hlásí další posilu

John Wick hlásí další posilu

18.06.2021

Čtvrtý John Wick se začne točit už tohle léto na lokacích ve Francii, Německu a Japonsku. A právě z poslední zmíněné země teď dorazila čerstvá posila, obsazení totiž doplní také herec Hirojuki Sanada… (více)

Anime seriál Zacka Snydera nabírá obsazení

Anime seriál Zacka Snydera nabírá obsazení

13.06.2021

Režisér Zack Snyder má za sebou čerstvě zombie akční thriller Armáda mrtvých pro Netflix, se na streamovací službě alespoň coby v počtu zhlédnutí zaznamenal obří úspěch. Tím ovšem jeho spolupráce s… (více)