Agent pohraniční stráže Jim Rhodes (Steve Austin) právě přišel o manželku. Na její ztrátu se snaží zapomenout hluboko v lesích Montany, kde vychovává svou dceru. Když se mu ji ale ozbrojená skupina pokusí unést, je Jim rozhodnutý zabíjet. (ssfan)

Mamlas

Film s lehkým nádechem devadesátek. Děj lineární, primitivní - banda násilníků zdrhá s penězi, přimějí chlapa znalého místních lesů, aby je převedl do Kanady, bo mají jeho dceru jako rukojmí. Film čpí laciností. Přesto se najdou chvíle, kdy bych řekl, že je film skoro až průměrný. Bohužel pak následují dlouhé minuty naprosté tuposti, nudy a zmaru, nějaká obludně debilní scéna, 100 let staré klišé nebo jakýkoli verbální projev té protivné pičoidní dcery. Dá se na to dívat, ale je to velká mizerie. (21%) ()

VanBradley89

Dal bych čtyři, ale toho lezení bylo nakonec nějak moc. Lezení a nesmrtelnej Gil Bellows to mi na tom vadilo asi nejvíc. Jeho záporák byl fajn, ale moc natahovali jeho konec. Jinak oddechová zábava ve stylu prvního Ramba ( i to ústřední hudební téma bylo dost podobný ) Prostě se mi to líbilo. A Steve Austin se katapultoval do mojí topky, ten chlap je borec. Herec sic nic moc, ale působí na mě dojmem neuvěřitelnýho sympaťáka. ()

chrustie

scénář *, režie*, herci*.. To sem si zase jednou naběhl. Banda drsnejch debilů s tím "nedrsnějším", holohlavý bouchač - klaďák (nebo kaďák?) a jeho "jakože" pubertální sexy dcera. Tohle je tak klasicky debilní, že si to nezaslouží náročnější koment. Doporučuju vyhnout se obloukem. ..... Absolutně sem nepochopil těch nesmyslných a bezvýznamných prvních 15 minut, o fatální ztrátě kamaráda a kolegy při výkonu služby??? wtf ??? ()

Hawaitypek

Akčný film ktorý úplne postráda napätie. Hlavný hrdina je samozrejme nesmrteľný vdovec (už si skoro nepamätám kedy mal hlavný hrdina akčného filmu naposledy úplnú rodinu). Zabíjanie a dialógy stáli s prepáčením za hovno.... ---niektoré scény alebo rozhodnutia sa skutočne vymykali zdravému rozumu--- takéto filmy by mali mať vlastný žáner: "terimátorovka" alebo niečo také.............1* zle, zle, celé zle ()

Kenji

Totálna kravina - už od úvodnej scény v akože Mexiku nátáčanej najskôr niekde pri Zlatých pieskoch, keď zlyhal policajno/vojenský dozor a nevysvetlil tým dvom ako sa prehľadáva priestor. Super výkon pokračuje keď vypatlaný feťák spacifikuje horu svalov ako je StoneCold. Ten potom miesto toho aby prebehol cez pol metrový ohník, ktorý v Terchovej preskakujú už šesť ročný fagani premýšľa desať sekúnd netuším nad čím, za tú dobu by stihol zachrániť Erica Robertsa a ešte si daj aj dajquiri pri ohníku. Nie nechá svojho parťáka zhebnúť a trápenie pokračuje. Možno keby to bolo naopak tak by to v tých horách vyzeralo inak a Roberts by to celé vyriešil už na policajnej stanici. ďalší prúser je zločinecká banda ktorá sa zabudla v roku 1988. Správajú sa ako banda idiotov a ešte aj tak vyzerajú. Pátranie v horách je tak nduné, že som mal chuť prepnúť na Beara Gryllsa na Discovery. Priznám, že som po hodine na dvadsať minút zaspal a zobudil sa na finále, ale dojem to nijak nezlepšilo, len by som chcel vedieť, či aj použil ten fajnový Rambo style luk a či nie. Každopádne to čo túto super NUDU delí od odpadu je účasť Marie Avgeropoulos ktorá by bola vrzateľná za každého počasia. Ako akčný snímok rozhodne neodporúčam. ()

matthew_tv

Ja po prezretí tohto filmu nemám záporný komentár. Je jasné, že pár scén sa mi nepáčilo, no myslím, že film bol aj tak dobre nakrútený. Čo ma však nepotešilo bol záver, keď sa z mladého nevinného dievčatka vykľula beštia prihliadajúca na smrť...narážam na jej poznámku k otcovi, keď mu nakázala Zabi toho bastarda. Ale ináč som spokojný, 4 hviezdičky :) ()

complex

nemám slov... to bol celý vtipný film, ktorý ukazoval ako sa človekovi nemôže nič stať, keď dostane solídnu nakladačku... ()

pirate

Nenechte se zmást Ericem Robertsem a jeho jménem napsaném ve druhém pořadí. Jeho role zahrnuje zhruba sedm minut z filmu. Tedy těch prvních sedm minut od začátku. Souboj Gary Daniels vs Steve Austin nebyl nejhorší, bylo vidět i několik poměrně slušných chvatů, ale bylo také jasně vidět, že jde o souboj ve filmu, který nabízí tyto momenty jen jako takový bonus, není to jeho hlavní stránka, tudíž nebyl moc promakaný. Hlavní zápletkou je to, jak se někdo navzájem nahání v přírodě. To kdyby byl Daniels hlavní záporák, tak by dostal určitě více prostoru a také by na jeho zneškodnění byl kladen větší důraz. Děj tuctový, béčkový, nic nového, potěší jen to, že se zde objevují takoví machři, jakými jsou Steve Austin a Gary Daniels. To mám 60%. ()

Lord_Denvil

Skoro celou dobu to bylo ok. Až ke konci se to nějak zvrtlo na nelogickou "akční" kravinu ala Rembo. Ale trojku to určitě zaslouží. Další hvězda – za Ree… a další hvězda, že ona včera měla narozeniny ;-) ()

DrifterSoul

Béčková slátanina. Skupina gangsterů, vybavená  základní slovní zásobou (typu "fuck" a "motherfucker") se pohybuje se dvěma rukojmími hlubokými lesy Montany. Primitivní kravina s předvídatelným koncem. Ta jedna (*) je jen za nádhernou divokou přírodu, bez níž bych se na to koukal tak ca. 10 min. ()

wairau

Mutace Ramba a Vinnetoua běhá po lese se zázračnýma hodinkama v televizní produkci západoněmecké televize 80-tých let, aby si to nakonec rozdal v závěrečném souboji s Terminátorem. Fakt jsem čekal, že se po kapičkách sleje dohromady, vstane a půjde po něm dál.... Jen ta příroda tam za to stojí. Občas. ()

limalama

Jako správný zálesák vede partičku zlodějů Steeve Austin lesem, pro balík peněz. Když se ho pak jakože zbaví, objeví se, aby zachránil svou dceru a pěkně jednoho po druhém zlikvidoval. Co víc si přát 85% ()

smalldevil

Tak přemýšlím, zda jednu hvězdu za Austinovu snahu, nebo odpad za všechno ostatní. Po shlédnutí tohoto kousku už mám plné pochopení pro ty z nás, kteří chtěj ženskou jen vojet a pak zahrabat...bože!!! jak já si přál, aby v tom filmu tu Máňu s řeckým jménem někdo zabil a zašlapal do země!!! Vždyť to nebyla dcera, ale uječenej smrad z čokla od boudy!!! Už to mám. Dám jednu hvězdu Steveovi za utrpení, kterým si při točení s tou nejprotivnější fofrškeblí musel projít, protože tohle nemůže vyrovnat žádnej honorář na světě. Už sem ve filmech viděl hafo ultra, mega, giga protivnejch frnd, ale tohle byl fakt vrchol. Snad už nikdy na nic takovýho nebudu muset civět jen proto, abych se dozvěděl, jak tohle skončí. Opravdu jsem vydržel do konce jen proto, abych viděl, jak jí shoděj ze skály za Stevem. Kdyby letěla, tak bych snad přidal i ještě jednu hvězdičku. Možná, že kdyby to někdy někdo natočil pořádně a navíc nechal Mařenu sletět v první minutě ze skály, tak slíbuji dát všech 5*. Technickou stránku filmu nemá cenu rozebírat, protože bych dubloval mé rozhořčení z tohoto dílka. Teď abych si pustil šmoulíky na uklidnění. Howg ()