Agent pohraniční stráže Jim Rhodes (Steve Austin) právě přišel o manželku. Na její ztrátu se snaží zapomenout hluboko v lesích Montany, kde vychovává svou dceru. Když se mu ji ale ozbrojená skupina pokusí unést, je Jim rozhodnutý zabíjet. (ssfan)

ywo666

No žiaden prúser sa nekonal. Obstojná vec, ktorá ma vôbec neurazila. Gary Daniels celkom cool postava. Ale málo využívamný. Nielen tu. Mohol si kľudne prehodiť role s Austinom. Inak aj Austin trochu nevyužitý. Film skrášlujú dve super hot girls, ale toho oblečenia mali na sebe priveľa :-( Keby ale Waxman pridal trochu viac akcie, vyvaroval sa pár chybičkám a ubral na nelogickosti?!? Mohlo to byť veľmi husté béčko. Takto len za 55% ()

sedm.1

Hunt to Kill jsem ochoten dát maximálně tak 2*, a to jsem ještě hodný. První je za dcerku hlavního hrdiny, respektive za její představitelku, která hraje sice na hovno jako ostatní, ale jinak je to fakt vymazlená kočička :-), no a druhou za jednu jedinou scénu, která mě za celou dobu trvání filmu vážně bavila, a to za souboj Steva Austina a Garyho Danielse. Takový koule kdyby měl celý film, byla by to sakra nálož. Bohužel, tento fakt vychytaný souboj je ale tím jediným záživnějším momentem, ve zbytku se hodně žvatlá, hádá, chodí a párkrát i dokonce běhá, což je pak to nejdivočejší, co se tu vůbec děje. Na film, ve kterém hraje hora jménem Stone Cold je to zatraceně málo, navíc jeho samotný herecký projev snímku také opět zrovna dvakrát nepřidal. Zápletka je jinak dost nudná, žádný moment překvapení, žádná drsnější scéna, žádné napětí, ani sychravé a nehostiné horské lesní prostředí nepřineslo tíženou atmosféru, spád minimální, likvidace zločinců slabá a úplné finále, zúčtování s hlavním únoscem, hodně mdlý žert, prostě to celé na mě zapůsobilo jako těžká zívačka. Na Steva Austina to bylo zkrátka strašně málo akční, dějově silně nevýrazný, film nebyl vůbec ničim zajímavý, je to prostě slabší béčko s nevyužitou masou svalů. ()

KoRner

Hneď na začiatku to vyzerá ako paródia a potom to pokračuje v rovnakom otravnom klišé duchu, ako je napríklad problém otec-dcéra. Austin, aj keď je v krku hrubší než ja v páse nemá toľko charizmy aby potiahol film o úroveň vyššie a takí Roberts, či Daniels ho hravo v tomto dajú dole, ale nemajú zas toľko priestoru. Ale dcérenka šťavnatá, to teda hej... ()

AdamesWWE

[6/10] Austin je vynikajúci wrestler a tvrdý chlap, ktorý sa hodí presne do takého typu akčného filmu. Svalnatý chlap, ktorý musí pomôcť skupinke ľudí nájsť svojho kamaráta a to kvôli tomu, aby ochránil svoju dcéru. A následne putujú po lese a opakuje sa tu príbeh, ktorý bol veľa krát použitý, ale mne osobne to neprekáža ak v tom danom filme vidím niekoho z mojich oblúbencov, takže s príbehom nemám problém. Prvá pol hodina je veľmi dobrá, ukážu sa tu všetky, či už kladné alebo záporné postavy a potom sa dej presunie do lesa, myslím si že prostredie bolo dobre zvolené, s tým problém nemám. Len škoda že počas tohto putovania sa ukáže pár nudných momentov, niektoré dialógy medzi skupinkou, ale inak nemám problém, film je primerane dlhý a nijak veľmi nenudí. V celom filme Austin dominuje, aj v akcií, je tu toho pomerne dosť a mnoho druhov. Na začiatku je celkom slušná prestrelka v garzonkách, potom aj dobrý výbuch, sem tam ručná akcia, najmä súboj Danielsa a Austina bol fakt slušný, aj obsahovo dobrý a dobre natočený. Jedna menšia naháňačka, z každého je tu niečo. Film má vážnu atmosféru, ale akonáhle sa dostane k slovu hlavný záporák Gil Bellows tak je po dobrej atmosféru, on ako hlavná záporná postava vôbec nepôsobí, nemá žiadnu charizmu, nepôsobí vôbec drsne a pobavila ma jeho otázka na Austina " Koľko ľudí mám zabiť aby si pochopil, že si nerobím srandu ? " Kamarát, ty by si musel vyvraždiť minimálne polku filmové štábu, aby sme si mysleli že to myslíš vážne. A ten koniec, WTF?! Akčné zakončenie bolo kvalitné, Austin a Bellows sa tu slušne pomlátili a Austin tu ukázal dva slušné wrestling moves, clothesline pri čom bola kamera skvelo postavená a bol to skvelý moment, potom tkzv. Spear, ktorý bol takisto výborný. Ale to že sa Bellows dva krát postavil proti Austinovi ked´ inkosoval toľko rán, zrazí ho štvorkolka, letí na neho svetlica a ešte sa smeje? Vrchol trápnosti, ale čo už. Okrem neho nemám vo filme so žiadnym hercom problém, záporné vedľajšie postavy sú slušné a dcéra Austina je takisto dobrá. V menšej úlohe sa objaví aj Roberts, osobne by uvítal keby bol Roberts hlavný záporák a Bellows by zomrel na začiatku filmu, ale už to tak je a nič s tým neurobíme. Až na hlavného záporáka, som s filmom spokojný, dostal som dosť dobrý akčný béčkový film, ktorý má všetko čo má mať, skvelý dej, dobré postavy, dobré prostredie a dosť akcie, slušné tempo, len škoda že Bellows je hlavný problém celého filmu a kazí dojem, ale inak som maximálne spokojný s filmom, slušne som sa bavil a nieje tu žiadna nudnejšia pasáž. ()

POciSEM

Texas na začátku mi přišel jako Bulharská skládka ale nějak to holt muselo začít.Pak se to naštěstí přesune do krásně zalesněných hor a i když to má strašně debilní děj tak je radost na ty obrázky koukat.Stone Cold je sympaťák jenže bohužel moc hereckýho talentu nepobral.Ve wrestlingu patřil mezi moje nejoblíbenější bijce ale ve filmech se pere tak nějak podivně.Je vidět že důkladně sledoval filmy s Rambem protože pořád ořezává pazourkem nějaký klacky a pak s nima napichuje zlotřilce který mu unesly dcérku.Když to vemu kolem a kolem tak je to pohodovej filmík na sobotní odpoledne ale nic víc. ()

Lefty86

Průměrný akční film a rozhodně z těch lepších kde se objevil Steve Austin nebo i Gary Daniels. Příběhy kde se honěj a hledaj peníze většinou nemám rád a i tady je příběh naivní a příprava na trest jako vystřižená z Predátora. Jako celek to vcelku funguje a je to pohodový béčko, co víc od toho čekat? 60% ()

agass

Tady už v závěru opravdu chyběl jenom ten medvěd, kterej by Austinovi pomohl vykosit nepřátele. Pozn. Eric Roberts za rok 2010 natočil jenom 10 filmů, břídil. ()

mosnak odpad!

Tohlo byla dokonalá reklama na utratupý americký "akční" film plný směšných a trapných scén, které by v normálním životě normální člověk nikdy v životě neudělal :-( Je smutné vidět Steva Austina jak ze sebe dělá debila! 2% - (za dcerku)! ()

mala_kea

Nějak nechápu, o co se Waxman snažil. Jemu nedochází, že 80.léta už mám všichni za sebou a novodobého terminátora taky nepotřebujeme. Pobíhání po lese a ohánění se klackem kolem sebe umí každý. Stejně jako padat ze skály, nechat se postřelit, zmlátit a následně zachránit svoji sexy dceru. Děkujeme za patriotismus, ale přece jen už jsme trošku vyrostli. ()

Hapretor

V rámci filmografie tohoto "PrasoKrta", se jedná o to lepší. Přesto nehorázná blbost, spíš parodie. Nicméně Austin se snaží, nemehlo na hraní neni a mlátit se umí. Asi proto je taky úsek bitky s G. Danielsem to nejlepší z filmu a jinak nic. A to hlavně díky Garymu. Musí se nechat, že na svý léta maj pořád hodně dobrou fyzičku. Kdybych ale měl pocit, že se ten film bere jen o trochu víc vážně, dám klidně odpad. ()

MickeyStuma

Snímek se skoro-hvězdou Stevem Austinem žánrově zapadá spíše jako dobrodružný než akční. Námětově připomíná všelico, avšak vyroben je překvapivě velice dobře. Steve ztvárňuje nejen agenta pohraniční stráže, ale hlavně také otce s ohromnou zodpovědností. Když je unesena jeho dcera, nehrne se střemhlav do akce, jak by se dalo očekávat, ale dává všemu patřičný čas, aby si to pak vše náležitě vychutnal. Vyprávění odehrávající se v lese je příjemně plynulý a zcela bez hluchých míst. Za zmínku stojí i účast Garyho Danielse. Byť toho natáčí stále vcelku hodně, u nás nějak moc vidět není. Zpočátku se sice moc neprojevuje, ale postupně se aktivitou dopracuje až k zápasu se Stevenem a ruku na srdce, je na co se dívat. Celkově je snímek velmi jednoduchý a bez originálnosti. A možná právě v tom je celé kouzlo. ()

darkreider

To je prosím riadny brak. Film má 98(!) minút a z toho je akcia iba posledných 20(!!) minút. Zbytok času je otravná turistika po horách okorenená blbými kecami. Ale k veci. Austin dokáže byť strašný masér, ale tu je to absolútna lama. Je tu len jeden poriadny boj a aj v tom dostáva na prdel. Tak to teda neberiem. Hlavne, že prežije 5 rán z magnumu z metra, pád z 20 metrovej skaly a zo survival náramku odmotá 30 metrové lano. A Eric je tam len 5 minút. Tá jeho dcéra ma celý čas iritovala, prial som jej skorú smrť. ALE, posledné dve minúty sú absolútna balada. To čo sa stane na úplný záver... slzy mi tiekli od smiechu, tak keby vyzeral celý film, tak je to IMBA. Ten film je bolesť dopozerať, ale tá záverečná minúta fakt stojí za to. [...] Shit, what we gonna do? [...] - toto je veta za všetky prachy. ()

zberatel

Uz pri minulom Waxmanovom pocine Dangerous man zo Seagalom, som zistil ze dialogy, fyzikalne zakony, logika ci uz deja alebo chovanie postav stoja za deravy gros a ake kolvek zranenia hlavneho hrdinu su len skrabance. Tu to Steve dokazuje hned 3 ci 4 krat, sposobom ktory vam vytvori len stupidny krcovity vyraz v tvari.. Este ze sa na zaciatku objavil aspon Eric Roberts :-)) Tak preco som toto pozeral ? Asi kvoli Astinovmu Condemned ktory bol fajn. BTW - kto mi vie povedat kde sa daju zohnat take hodinky s kilometrovym pletenym lanom miesto naramku ?? :D ()

Acrobat odpad!

Odhliadnuc od všetkého sú všetci nesymaptickí a kopa nemotorne pohybujúcich sa svalov nikdy nemôže nahradiť napr. takú Melissu George. Presne tak, mnoho ďalších filmov dokázalo využiť skrytú a otvorenú mágiu presne tohto typu prostredia (Štvanec, Dobrý deň pre smrť, Rambo I, Cliffhanger...). Tu je to hra dostanem zloduchov podľa vždy toho istého poradovníka a predtým (alebo potom) skúsim hlášku, veď čo by sa pre erektibilnú dcéru nezrobilo. Napriek výrazným nedostatkom čo do plynutia deja, hercov, atmosféry, je to najlepší Austinov film, čo som videl. Nezlosť ma telo moje, priprav ma na posledný boj v lesoch, za dažďa, hmly, na klzkých kameňoch, jemnom machu, tvrdých zradných stromoch, zrýchly tep, zpružní svaly, vycibrý beh, zvýš inštinkt a na konci...a na konci mi pomôž narovnať si zlomený prst. Sadistické chúťky...no keď to prostredie, ja nemôžem to ovládať. (videné 27.12.2012, BDrip) ()

rublik05

Ačkoli je Steve Austin velký sympaťák a frajer, tak tenhle film nebyla úplně trefa do černého. Půlka filmu absolutně o ničem, druhá půlka filmu už aspoň za něco stojí, ale i tak se to celé jaksi vleče a budí dojem velmi laciného akčňáku. To se týká jak děje, tak i herců a akčních scén. 3/10. ()

Nix

I když jsem čekal i větší jatka, pořád to byla zábavná podívaná. Stone Cold je prostě kabrňák jak v ringu, tak i mimo něj a našel jsem dalšího oblíbence. Film má spád a mohl bych si tady stěžovat, co všechno na tom bylo špatně a nebo naopak si užívat skvělou béčkovou jízdu. Tyhle naháněčky, vyvražďovačky v lese to mne baví. Tohle se povedlo a ten poslední kill taky. Mimochodem záporák byl velice fajn a neřekl bych to do něj. A plus za Garyho. ()

zipacna

Dal bych možná i 3 hvězdičky, kdyby Gil Bellows nebyl takový strašný hovado. Ještě jsem ho nikdy nikde neviděl, že by něco dobře zahrál. A zhnusil se mi už v Ally McBeal. Jestli se tady pokoušel hrát nějakýho psychouše, tak to nevyšlo. Od začátku až do konce byl za šaška a jak nemám moc rád propichování lidí klackama a podobně, v tomhle filmu jsem si přál, aby Steve Austin poctil jeho mozek návštěvou přesně jednoho takového pěkného kusu dřeva. Už jenom proto aby vypadl z filmu a nekazil. Nevyšlo to. 40% ()

Expertt

Je to škoda, těch prvních pár minut u US Border patrol byl úžasnej..na to kdyby nějak navázali, tak by to byl perfektní film. Jenže ten zbytek, kdy Steve Austin nahání po lesích pár chudáčků a poloviční váze, kde 2x spadne z 50m skály a zase jí zpátky vyšplhá z toho jednou za použití lana z řemínku u hodinek, chlápek co střílí lidi 1 ranou do srdce všechny okolo a jeho trefí jednou asi z 6 výstřelů (jeslti ho trefil vubec, vypadalo to spíš jako odřenina - jediná kterou utrpěl po těch pádech) je fakt trochu ulítlej. ()