Srbský film

(festivalový název)
  • Srbsko Srpski film (více)

Hellknight12

Dopozerané . Konečne som sa odhodlal si to pustiť. Čo na to povedať ? Najlepší na celom filme bol soundtrack. Herecké výkony boli dobre. Len ten dej filmu bol hmmm prinajmenšom netradičný. Očakával som že to bude horšie. Ako explicitny horor je to dobre. KAŽDOPÁDNE TOTO NIE JE FILM PRE KAŽDÉHO ! FILM NIE JE PRE SLABÉ ŽALÚDKY A URČITE JE 18+. Dej filmu pre istotu nejdem ani opisovať. Ty čo to videli nezabudnú na tento film veľmi dlho. Ty ktorý to nevideli, kľudne si to puste ale nie pri deťoch... Film má 109 min. Dĺžka filmu za mňa je akurát. Ak ste predtým nevideli žiadny explicitny horor tak si tento snímok pustite až potom ako budete mať aspoň akú takú šajnu o čom je explicitny horor. Skúste napríklad Canibal Holocaust 1980 alebo Sólo aneb 120 dnu Sodomy. Celkové hodnotenie za mňa je 70%. ()

mira.l odpad!

Co tohle mělo znamenat?? To asi nemoh dát dohromady nikdo, kdo nemá něco pořádnýho v žíle. Asi mě mělo varovat už to, že tady jsou skoro tři stránky komentářů, které jsou bez hodnocení, to rozhodně nebývá zvykem. Ani se tomu nedivím, protože tohle vezme řeč kdekomu. Nebo to snad ani možná ne, ale co na tohle napsat, to nějak nevím ani já. Možná by měl někdo z těch, co tomu nacpali pět hvězd, k tomu dát nějaké vysvětlení. Jo aha, to vlastně asi nepůjde. Protože ti jsou asi zavření tam, kde internet běžně dostupný není. Za mě je to jasné. Odpad už jen za to, jakej to je nesrozumitelnej bordel. ()

Ewík

24.9.2010 Něco tak ukrutného jsem asi ještě neviděla... Očištění obrovskou dávkou násilí. Konec skýtá vystřízlivění jak h***do, které pěkně odrovnalo i mě. A je to umění? Odpověď je na každém. ()

vojtik

Film, který bortí hranice nejen společenského vkusu, ale i umělecké interpretace. Film, který využívá herce a jejich herecké výkony skrz povrchně pornografické a povrchně násilné scény. Film, který zobrazuje ženy jako kusy masa, jenž jsou brutálně zneužívány, čistě jako jakýsi cholerický druh domestikace. Film, který si bláhově troufá zaobírat se pedofilií, bez jakýchkoliv zábran, pouze z explicitního důvodu. Film, který komunikuje s diváky skrz amorální charaktery a jejích neméně amorálními životy. Film, který slovo znásilnění vyobrazuje brutálním, neopodstatněným a neoprávněným způsobem. Film, který defektně působí nejen na vaší psychiku, ale také na váš panenský empirismus nevědomosti. Film, který negativně sugestivními prohřešky nabízí pocit zvrácené bestiálnosti a pomatenosti. Film, který svou vizuálně nekorektní obrazností vás nutí se zamýšlet nad svou vlastní zkažeností. Film, který nabízí bezmála dvě hodiny žánrově deviantní podívané, jejíž největší mentální obrana je železný nadhled. Film, který svou netypickou důmyslností nabízí opodstatněné myšlenky a dojmy, které však přináší v nechutně lascivní formě. Film, který místy až nelegálním způsobem legalizuje svou groteskní existenci. Film, který se nehodí hodnotit, ale v určitých mezích a kruzích jen komentovat a v nejlepším případě vyvarovat. Film, který pokud po třiceti minutách vypnete, o nic nepřijdete. Film, který bych nedoporučil ani sám sobě, natož bližnímu svému. ()

Allka odpad!

Bezúčelný hnus! Tohle už ani nešokuje, z toho prostě jenom zvracíte. Hluboce se omlouvam Martyrs za to, že jsem je nazvala blbárnou... Tohle je jeden z mála filmů, který bych nedoporučila absolutně nikomu. Poč to, proboha, vy divný lidi v Srbsku vůbec točíte?? ()

Sinusiridum

Nechutné, zvrácené, odporné. Ano. Je to tak. Pro tzv. "normálního" diváka. Divák, co je zvyklý na prvky explicitního násilí ve filmech a je otrlý, skoro nemrkne. Možná přehnané, možná ne. Co všechno je možné v poválečných zemích, kde hodnoty jako lidský život jsou posunuty úplně jinde, než jak je vnímáme my...je otázkou. Samozřejmě nechuťárničky si zde patřičně užije ten, kdo si je užít chce. Ale pod tím vším je poněkud znepokojivá myšlenka, může se tohle někomu stát? Já jim to uvěřila.......i když scéna propíchnutí oka penisem se mi zdá přece jen už moc, ehm. Každopádně je to slušné téma na zamyšlení a herecké výkony mě rozhodně neurazily. Na tzv. normální film silná kávička, ale nejsem proti...nežijeme ve světě narůžovo. ()

hero_bk odpad!

Označení "kontroverzní film" není na místě, protože tohle prostě není film. Tohle je cosi, co se ani neodvážím popsat, a tak budu jenom srovnávat. Budu srovnávat s Lidskou stonožkou: Narozdíl od Toma Sixe tady ten uchylák vůbec neví, co má točit, scénář nefunguje a jenom vrší směs nechutného, odporného a zavrženíhodného. Hlavní hrdina, který vůbec nemá charisma, hraje jenom svým nářadím, chodí hlavně ve druhé polovině bez jakéhokoli systému z místa na místo, kde je vždycky flashback a teprve potom si vzpomene na to, co bylo... To bylo fakt myšleno vážně? Jako nejvyšší ironie se mi potom jevilo, že na stažené verzi se mi co chvíla objevovalo "Property of contra films", já být tím studiem, tak se k tomu nehlásím a dělám, že jsem do toho ty peníze nikdy nedal. Všechny tvůrce požaduju okamžitě vykastrovat! ()

Dendulkaa_

Psycho. To napětí, strach a ta hudba k tomu.. Na druhou stranu nechutnost a ta scéna ke konci byl jeden velkej hnus. Odpad, nebo dát vyšší hodnocení ? ()

diffside

Srbsky film mozete ohodnotit bud vysokym dobrym hodnotenim, alebo odpadom. Zavisi to od toho, z akeho uhla sa na neho budete pozerat. Po umeleckej stranke je film vyborny. Zaujimave, niekedy az strasidelne zabery, velmi dobra hudba a tiez zaujimave prostredie, v ktorom sa dej odohrava. Na druhej strane vas zrejme dostanu vyslovene nechutne ciny ludi, kedy pochybujete, ze taki ludia mozu skutocne existovat. ()

Tormentor665

Nemá to hřejivost lidské stonožky ani pořádný drajv při mučících praktikách z plivání na hrob. Navíc vydržet tu omáčku může být pro netrpělivého pornofila velmi nepříjemné. Navíc to ani nápady tolik neoslní. Ale alespoň se dozvíme, co všechno musejí pornoherci vytrpět, aby se udržela poptávka po kapesníčcích. ()

Hisnuklusi

Jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl. A nee, nejsem uchyl. Takhle má ale vypadat drama. Odmyslete si mrdání novorozence a budete mít drama, co z vás stáhne kůži. Takhle by to mělo vypadat. A např čeští filmaři by si měli z tohoto vzít hodně velkej příklad. Myslím si, že na film mají o hodně víc prachů než tihle Srbové a co točej naši? Dvacet let jeden a ten samej film kterej má už asi 40 pokračování. Kurva kde jsme? Pohoršení blbouni co si doma mastí nad pornem s třináctiletýma holkama. Blabla. Protože přesně takhle já lidi co tomu dali odpad, vidím. Nejhůř se k tomu vždycky budou stavět lidi, co nemají úplně čistý svědomí. A že je režisér špatnej člověk? Ty voe, vy si do huby opravdu nevidíte. Neznáte ho!!! A. Člověk co natočí film o chlápkovi, kterej během dvou hodin zabije 30 lidí, protože se mu to zrovna hodí, tihle režiséři jsou ale určitě moc milí lidé. Jasně. Samý a nesmyslný kecy tady na ten film. Kdo to ještě neviděl, doporučil bych se na to kouknout bez předsudků a jako na film, co je prostě čisté a kulervoucí drama. Protože to přesně ten film je. Nic víc a nic min. Dal bych pět. Ale kdoví, co bude za pár let, že. Herecký výkony, srdcervoucí a minimálně řečeno kvalitní. Vizualní stránka filmu, skvělá a bezchybná. Jak už zde bylo řečeno, těžkej holywood jako. Scénář... Vyhodnotte sami. Režie? Velká budoucnost. Velká. Pokud ho teda primitivové dávající odpad všude na světě, neodradí. A vsadil bych vlastního ptáka na to, že tenhle film jednou ještě bude velký kult. ()

altaica

PRO MUŽE:45 minut jsem si říkal, že jsem čekal silnější kávičku. Idiot. Překročili víc tabu, než jsem znal. Balkán není Evropa. Nebyl a nikdy nebude, zeměpis, nezeměpis. Měl jsem kámoše. Kámoše z UNFOR na misi UNPROFOR. Byl kameníkem. Před tím. 80% scén z filmu jsem znal z vyprávění. 15 let před natáčením. Měl vytesat nové zábradlí. Jednou přes noc vytesal příšernou šílenost. Do zdí barokního zámku. Jeho mozek nikdy nepobral, co tam viděl. Můj je na tom teď podobně. Slyšet a vidět je rozdíl. Jednu věc filmu, kromě profesionality s jakou byl natočen, musím uznat. Byl by vynikající pomůckou v léčebnách i věznicích pro detekci nejhorších forem deviace. Komu vyloudí na tváři úsměv, nebo nedej bože způsobí erekci. či zvýší vaginální lubrikaci – vykastrovat. Bez debat a bez milosti. Zlatej bača s ovečkama a nekrofil na hřbitově.         PRO ŽENY A *CITLIVÉ* MUŽE: Pokud jste, madame, schopná dokoukat takovéto dílo, pak už vám oslovení madame nepřísluší.          HLÁŠKA:To je ale materiál, kterému plastickému chirurgovi se mám jít poklonit?// Tebe miluju, je jsem jenom šoustal.// To není pták, to je policejní pendrek.// Co jsi s nima točila? Porno se zvířaty, protože v tom je taky kus umění//...je snadné naředit whisky pořádným dobytčím afrodisiakem ()

Knor

Tak za prvé, nejedná se o amatérský film s nicneříkajícím scénářem a bandou neherců, jak bývá v tomto žánru standard. Za druhé působí sakra reálně a profesionálně a za třetí...tento film obsahuje dvě scény, které mě zhnusily natolik, že jsem vážně uvažoval o zdravém rozumu tvůrců a přiměli mě film odložit a rychle zapomenout co jsem právě viděl. Nechci rozebírat o co jde, protože i psát o tom se mi hnusí. Prozradím jen, že jde o scénu ukázky režisérovo nového žánru a odhalení ke konci filmu. Slabší povahy a romantici nepouštějte si to. Vysoké hodnocení dávám z toho důvodu, že mě tenhle snímek opravdu znechutil jak snad ještě nic a slovo extrém je na místě. ()

spagat5 odpad!

Do piče co to bylo? Jestli vám někdo bude řikat, že je to silně uměleckej film nad kterym by se měl člověk zamyslet, až vám za 20 let někdo bude říkat, že je to kult a že jste divný, že ste to neviděli a až vám bude nějakej "hirnlego" v komentářích tvrdit, že je to "plytčejší Haneke", tak ho pošlete do prdele. Tohle je prostě hnus, kdy si jakejsi Spasojevic potřeboval udělat dobře ale byl to takovej srbskej úchyl, že mu na to normální nabídka hardcore fetish fekál sado-maso porna nestačila. ()

Amynka

Nechtěla jsem psát zpětně komentáře k filmům ,co jsem viděla před zaregistrováním na čsfd,ale vzhledem k tomu, že mám tehle kontroverzní film ve svých top 10ti filmech,tak se k němu musím vyjádrit.Po přečtení zdejších komentářů jsem měla strach se na něj podívat,přestože jsem už viděla ledacos a řadím se k okrajovému publiku...A ano jedná se o brutální film s fakt šokujícíma scénama např. ta s novorozeným miminkem je fakt šílenááááá a stejně tak ta,kdy otec znásilní nevědomky vlastního syna!!!Jenomže tenhle film není amatérská kravina znažící se šokovat a znechutit diváka,ale kvalitní,profesionálně natočený film s kvalitníma hercema!Vždyť Srdan Todorovič je uznávaným hercem a on je v jejich zemi zárukou kvalitního filmu!Takže ano, tento film mě zničil,ale já se na tyhle filmy dívám proto, aby mě zasáhly a abych jen znuděně nekoukala na nechutný scény a neříkala si ,no fuj, co to sakra je blééé!Je nechutnej a brutální a šílenej, ale s příběhem,kterej vás zasáhne!Já jsem teda rodinu hlavního hrdiny litovala a na konci mi bylo fakt ouzko a...no prostě ano není to uhlazenej americkej horůrek pro všechny,ale..nevim no, já osobně ten film miluju a NESTYDIM SE ZA TO!!! ()

JimDeNiro odpad!

Nevím, ale jako tento film je pro mne nehodnotitelný, ale když se nad tím zamyslím, tak mi nezbyde nic jiného než dát odpad, protože jsem poměrně znechucen z celkového dojmu z filmu. Ano, je to jen o emocích. A já se nepovažuji za socipatického úchyla. 0% ()

LilyDeLarge odpad!

Radši budu sledovat porno než tohle! A klidně i celej den, protože tohle prostě není film. Radši bych snědla tunu krevet...a pořád by to nebylo tak odporný jako tenhle "film". Nevím, co to mělo být. Výkřik do tmy? Asi. Ale za mě ne, rozhodně ne. SPOILER: To jako vážně ten chlap vytrhal tý "herečce" všechny zuby, aby jí ho mohl vrazit až do žaludku? Ten incest sjetýho otce a chudáka syna ...?! Aspoň se ten idiot na konci zastřelil. A já bych zastřelila režiséra, protože ten to asi vážně nemá v hlavě v pořádku. Když už chci točit něco takovýho, tak...si to asi raději natočím pro sebe a zamknu do šuplíku než tohle zvěrstvo pustit na veřejnost. Ne, a prostě ne! ()

celticek

Dost těžko hodnotitelný film. Nejsem zastáncem takového žánru. Ale aspoň to nevypadá lacině, řemeslně zmáknuté, jako nějaká výpověď o úpadku společnosti se to ale vnímat nedá. Pokud někoho toto vzrušuje - vřele doporučuji navštívit sexuologa nebo psychiatra.. ()

Nejcenzurovanější film desetiletí?

Nejcenzurovanější film desetiletí?