JesseJames37

tohle rozhodně kmotr není, a ani se to skvělému filmu nepodobá. Kamera, reřie, střich a hlavně herecké výkony zde za nic nestojí. Film je tak amatérský, že i já byh si sním snad věděl více rady. Já jsem ale pochopil, že tady není důležité zpracování, ale poenta. Tomaš Magnusek je asi najhoší herec na světě, ale u nás mně jako jediný odvahu pomocí filmu poukázat na dnešní problematku a zločinost na našich školách a já tohle gesto prostě ocením a díky tomuto námětu, tento fim kouknu z jistou tolerancí jsem schopen mu mnohé odpustit.. Vždyť má Magnusek pravdu a takhle to u nás bohužel vypadá. Když cikán zabije čí zmlátí člověka nic se neděje a spravedlnodt je na ně krátká,,, Proto tomuto filmu fandím a je mi hrozně líto, že díky své amatérštině zůstane někde na dně kinematogrfie. 65% ()

LaCZik

Jak natočit špatný film? To si vezmete solidní herce, atraktivní námět, přidáte pitomý scénář, pár netalentovaných amatérů. Na vrh přidáte podprůměrnou výpravu a zalijete průměrnou režií. Edit: Po zhlédnutí druhého a třetího dílu upravuji hodnocení na celé dvě hvězdy. ()

ZZZHarry

Bastardi mají z pohledu filmového veledíla určité mezery, s tím musím souhlasit. Na druhou stranu každý člověk, který kdy zažil chování skutečným bastardů v reálném životě, tedy viděl žáky některých základních, speciálních nebo praktických škol, musí si říct "Konečně s tím někdo přišel, konečně se to dostalo ven, konečně se o tom ví". Protože realita je často skutečně velmi podobná tomu, co je ve filmu vidět. Osobně jsem zažil jednu praktickou školu, kde převážně pro romskou mládež nebyl problém během přestávek ve třídě souložit, kouřit, fetovat, utíkat z hodin skoky z okna či psychicky terorizovat ostatní spolužáky nebo kantory. K fyzickému napadání docházelo také velmi často tato škola naštěstí již neexistuje. Chování některých žáků ale skutečně korespondovalo s tím, co film Bastardi ukazuje. Je to smutná realita. ()

Franta852 odpad!

Je to naprostá ztráta času. Něco tak blbého už jsem dlouho neviděl. Spousta sprostých rómů, nechutné scény, a navíc je to celé poněkud vzdálené realitě. Nechápu jak mohli vznikonut ještě další díly... ()

TheSabca1995

Vsichni je zname, vime co dokazou, co umi a jaci jsou. Nechci psat rasisticky, ale jak se ma clovek divat na skupinu malych sprostych morgosu a mit je pritom rad? Mam dojem, ze ani moc hrat nemuseli. ()

lex85 odpad!

nejlepší scéna je když Rytmus přijede v bmw. Bohužel je to cca 5 sekund. pokud budete koukat 80min do zdi tak garantuji lepší zábavu. ()

Frank234

OBSAHUJE SPOILER... Celkový umělecký dojem filmu bych zhodnotil raději jinak, slovy... Vlastně se nezdá být ani trochu pravděpodobné to, jak skončí mladí násilníci. Vlastně i ten "vlivný otec" nevypadá tak strašidelně... Ovšem musím říct, a to se mnou možná budete souhlasit, kdo si po shlédnutí začátku nepřál jejich smrt..? ()

damapo

Jediné pozitivum na tomto filmu je, že se sem tam dokážu zasmát těm "hláškám", které ti spratci říkají. Ale jinak je to splátanina, děj naproto o ničem, hloupé. ()

Bassko odpad!

Čistý amaterizmus s hroznou kamerou, deravým scenárom ako ementál a s kopou špinavých cigánov. Nič zaujímavé som na tom nevidel ()

tenista57

Jedničkou to mělo skončit. Ředitel školy se pomstil trojnásobnou vraždou svých žáků za to, že znásilnili a zavraždili jeho sestru. Trochu přitažené za vlasy, ale proč ne. Další dva díly? Pane Magnusek, proboha proč? ()

Naive

Po shlédnutí 1. a 2. dílu nemám odvahu na díl třetí, protože je to fakt špatný. Za odvahu zpracovat téma, které vychází ze skutečnosti (jak jsem se někde dočetla), dávám 1*. ()

stargate17

Takhle to dopadá, když chce člověk udělat díru do světa tím, že ukáže romskou menšinu v tom nejhorším světle. Jistě, taky na cikány nadávám, ostatně kdo ne, ale tohle... Pak se divíte, že se k nim naše společnost chová tak, jak se chová. Přesto se na to dá koukat, nesmíte si ovšem tenhle film pustit k srdci. ()

Paradax

Špatný režisér, střih, kamera i výkony herců. Režisér vůbec neumí vyprávět příběh a od toho se odvíjí všechno ostatní, co jsem napsal výše. Námět měl potenciál, ale výsledný film je hodně nepovedený. ()

folkos odpad!

Byl to docela shit, víte co. Ale Magnusek? Ten byl skvělý. Jedná se o naprosto úchvatného herce a režiséra. ()

Zemřela herečka Blanka Bohdanová

Zemřela herečka Blanka Bohdanová