Reklama

Reklama

Mladá učitelka Jana byla v parku přepadena, znásilněna a uškrcena. Všichni tuší, že hrůzný čin spáchali mladíci Dostál, Hagar a Daniš, žáci sedmé třídy. Janin bratr Tomáš se průběžně informuje na policii o průběhu vyšetřování. Když však ani po šesti měsících nejsou pachatelé uvězněni kvůli nedostatku důkazů, rozhodne se nastoupit do místní školy jako nový učitel. Rychle zjišťuje, že o studium tu nikdo nemá nejmenší zájem. Řediteli záleží jen na  jeho klidu a učitelé, kteří chtějí žáky opravdu něco naučit, nemají žádné zastání. Když žák Dostál zbije tělocvikáře baseballovou pálkou, přijdou detektivové z kriminálky, mezi nimiž je i vyšetřovatel Janiny vraždy, a Tomášova identita je odhalena… (TV Prima)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (843)

Zeck 

všechny recenze uživatele

Je to film pro děti. Co říct více? Tento film má skvělé okamžiky, skvěle se strefuje do citlivých témat, dělá si legraci z věcí, z kterých se v liberální společnosti legrace nedělá, sprostou mluvu dokáže povznést na perfektní hlášky, skvěle vybral dětské herce, OVŠEM! Naprosto posral výběr herců pro dospělé postavy, tak amatérské výkony skrze hlavní postavu jsem snad ještě neviděl, byla to plejáda trapnosti a každé slovo, které bylo vysloveno znělo jak recitovaná básnička před školní tabulí. Nejhorší na celé věci je fakt, že amatérsky zde působil i Poloczek což ukazuje hlavního vyníka celé posranosti filmu - režiséra. Pokud by se tento film držel striktně vtipu a pokusil se tak navázat na Gympl, pak bych s ním neměl problém, bohužel žijeme v Česku a všechny filmy musí být v rovině - drama, drama s hořkostí, drama s vtipem, drama s nudností. 60% 31.01. 2011 ()

igi B. odpad!

všechny recenze uživatele

Kvintesence ubožáctví současné tušašské tvorby. Ani nedokážu napsat slovo "filmové". Z bůhvíčeho vycucaný podbízivě >atraktivní< obsah na společenskokritická témata - prý (cituji z oficiálního textu distributora) "příběh z prostředí praktického školství bez povrchností, klišé a přetvářek." (sic! - to je asi největší vyvedení aprílem dnes!), rozpuštěný v otřesné telenovelové formě, se směšnými bláboly coby dialogy a debilními hereckými kreacemi i ostřílených zasloužilých rutinérů (jo, to neustálé a d.m.s.n. tak trochu vynucené dětské předvádění se do kamery a pičování mi fakt vadilo ze všeho nejmíň!), prolezlý přiznaným i skrytým product placementem, brnkající na střívko vyblblého šosáckého televizního čecháčka... Nechce se mi totiž věřit, že na tuhle sračku by šel někdo normální do kina... Vydržel jsem sledovat do konce jen s obrovským sebezapřením, abych mohl tuhle materii poctivě spláchnout do odpadu. Víc už škoda slov... °-[.. - - - P.S. Jo, ještě ty mraky logíček nakonec, stejných šmé, jako celý tenhle opus hnus... Chápu. - - - P.P.S. (Týden poté...) Pročítaje si některé místní srdceryvné výlevy plné blábolů a pravopisných chyb (ponejvíce u čtyř a pětihvězdičkových hodnocení - sakryš, čím to asi tak bude, jak TY VĚCI zase spolu souvisí, že...), chtěl bych podotknout, aby se panstvo myšlenkových onanistů zamyslelo nad tím, co zde vlastně hodnotí. Já osobně jsem tedy hodnotil ten FILM! - - - - - (Poprvé a zcela jistě naposled protrpěno na apríla - no, tenhle fór se tedy nevyvedl - na televizáckém >PrímaKůlva< (k)análu, hodnocení 555., komentář zde jako sedmapadesátý, more - 1.4.2011) ()

Reklama

MMR 

všechny recenze uživatele

Upřímně jsem čekal, že to bude blbost, ale nakonec jsem byl mile udiven. Ale v průběhu filmu mě chytaly afekty zuřivosti a vztek, přestože vím, že je to místy dost přehnané a až v takové míře to ve skutečnosti není, ale určitě to k tomu nemá daleko. A kdo ví, třeba to takhle bude brzy vypadat, a třeba to bude ještě horší. Já jen kroutím jen hlavou, kam ta mládež spěje... ()

Matty 

všechny recenze uživatele

Rape revenge komedie, do které krom pedofilního sexu a černé magie („zakleli ste město!") odkudsi ze dna prosáknul i Saša Hemala. Paskvil stejně průzračně debilní a obludně nevkusný jako filmy z prvních let normalizace, ovšem s food porn lahůdkami jako je Magnusek ohřívající si párky nebo Magnusek žeroucí věneček. Doktorce Cajthamlové by se zadrhnul knäckebrot v krku. 20% Zajímavé komentáře: Radek99, JFL, InJo, Dreadd,legenda2 ()

DJ Obelix odpad!

všechny recenze uživatele

Tak takhle tedy ne. Ač jsem od Bastardů žádné zázraky neočekával, pan Magnusek a spol. "předčili" i mé nejšílenější představy. Vezmeme to popořádku. Technicky nezvládnutý film hlavně po zvukové stránce, kdy kolikrát není rozumět polovině dialogů. Herecké osazenstvo vypadá na první pohled slušně, ale zůstává záhadou, na copak je páni tvůrci nalákali, aby hráli v tak nebetyčné konině. Zkušeným hercům ovšem bohužel "vévodí" Tomáš Magnusek, kterého herecká múza tedy rozhodně nepolíbila, ale spíše nakopla do míst, kde záda ztrácejí dobré jméno a každá jeho replika zavání středověkým právem útrpným pro diváka. A teď k samotnému příběhu. Vezmu to krátce - ostatně ani pan scénárista si s tím o moc větší práci nedal. Jestli bylo smyslem ukázat nepřizpůsobivost jisté menšiny, tak BRAVO! Našli jste svatý grál a jistě to nikdo netušil, že se něco podobného děje. Ale dál? Chvilku se film tváří jako podivná verze Nebezpečných myšlenek, aby se záhy změnila v nechtěnou parodii sebe sama. Postavy přicházejí a odcházejí (vrcholem je naprosto zbytečný Hemala a jeho inspektor, stejně jako vousatý perverzák prznící školačky), jednají iracionálně a závěr filmu je tak směšný, až se mi to ani popisovat nechce. Prostě naprostý, odpudivý odpad. Nikdy více... ()

Galerie (33)

Zajímavosti (20)

  • Snímek během jeho premiérového vysílání na stanici Prima COOL sledovalo 324 tisíc diváků, což bylo do té doby nejvíce v historii stanice. (LEGACY)
  • Scéna, ve které žáci běží za autem, se zakládá na skutečné události, kdy Tomáš Magnusek nevěděl, jak donutit své žáky běhat, tak koupil krabičku cigaret, uvázal ji za anténu svého auta a kdo doběhl první, tomu tu krabičku dal. V krabičce však žádné cigarety nebyly. Když to zkoušel podruhé a místo cigaret dal do krabičky žvýkačkové atrapy, děti mu za to z auta urvaly registrační značku. (rublik05)
  • Ve filmu učinkují i skuteční žáci Tomaše Magnuska, se kterými se režisér setkal během svého působení na základní škole, odkud námět na tento snímek čerpal. (jurama525)

Související novinky

Zemřela herečka Blanka Bohdanová

Zemřela herečka Blanka Bohdanová

03.10.2021

Ve věku 91 let zemřela herečka a malířka Blanka Bohdanová. Již jako malá chodila do baletu a v dětských rolích vystupovala na jevišti v rodné Plzni. Po studiu na obchodní škole vystudovala brněnskou… (více)

Reklama

Reklama