S filmem nemám problém, bez zvláštních očekávání to celkem uteklo. Snad jen tu neustále střídající se kombinaci vážného sociálního dramatu s ryze komickými scénami, které má na svědomí převážně monolit Magnusek, nevidím jako nejštastnější. Buď drsná odplata, ponuré ghettostory, nebo komedie, ale všechno najednou se nemá rádo. Jinak fandím autorovi, že se pustili do tématu, které má v našich luzích minimální zastoupení. A pomovi příště prosím napsat aspoň jednu repliku! Alternativa: Kobova garáž.(14.5.2011)

• Cappuccino

Traja kluci šinterskí znásilnia dievča a keď počas škrtiaceho chvatu (opaskom okolo krku) zistia, že je mŕtva, šéf party prehlási len "jdem vole" - čože?! __ Herci? Ďalšie wtf. Jediná schopná tvár dostala skoro ihneď po hube baseballkou. Mimochodom, prečo syn veľkého mafiána chodí do podpriemernej školy s podpriemerným učiteľským zborom? A tak ďalej, a tak ďalej, kiks za kiksom. Od úvodných minút prehané, trápne a amatérske. Toľko nelogických, dementných scén a nápadov nemá snáď žiaden film. Pokiaľ vás však problematika agresívnych maloletých študentov oslovila, ale chceli by ste ju vidieť v kvalitnejšej forme - skúste - Class, Eden Lake, Ondskan(14.4.2011)

• D.Moore

Ano, já vím, že na některá témata je třeba upozorňovat, a že to, do něhož prstem šťourají Bastardi, patří k těm nejpopulárnějším... Ale hergot, proč musel vzniknout tak superblbý film? I ta růžová ordinace (v níž, jaká náhoda, účinkuje velká část zde viděné herecké chásky) vypadá víc filmověji než tahle zrůdnost. Herci i "herci" buď nehrají nebo přehrávají, scénář si někdo patrně vymyslel během desetiminutové přestávky... A tak bych mohl pokračovat dál a dál. Mám rád skupinu Krucipüsk, a tak mě k Bastardům přilákala hlavně účast jejího (rovněž totálně nehrajícího) frontmana Tomáše Hajíčka. Teď bych ale nejraději zapomněl, že tam byl. Tu jeho jednu pořádnou píseň, která ve filmu zazní, jsem si měl raději pouštět jen z CD. Humus, přátelé. Jo a hraje v tom i naše POMO.(4.11.2011)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 9/10 Atmosféra 8/10 Prostředí 8/10/// +drsné, tísnivá atmosféra, výborný ve své roli Tomáš Magnusek, zaujme spousta dalších postav -být to americký film, tak je určitě více akční a více krvavý/// Tím, že jsou Bastardi Český film jdou více v kolejích dramatu, ale rozhodně to není negativum. Jen je to náš film řešící naše problémy a naše poměry. Otec tvrdí, že to je přehnané, že v tomhle filmu nic není normální, ale který film se drží pevně reality, zvláště když chce divákům ukázat konkrétní příběh. Opět jsem o filmu mnoho nevěděl, ale od začátku jsem tušil jak se to semele a o to víc jsem byl napětím bez sebe jak se to stane. Z mého pohledu výborný filmový zážitek, který bych sice nechtěl pocítit na vlastní kůži, ale o tom ty filmy mají být, mají v nás něco vyvolat. Jediné co mi trochu vadilo byla krátká stopáž a možná zbytečně uspíšený závěr filmu, nicméně i tak to byla síla./// Celkem 84%///(3.6.2011)

• viperblade

Nevím, jestli je Magnusek horší herec nebo scénárista. Protože jeho postavě učitele jsem ani na minutu nevěřil a takhle slibný námět zazdít takovým hloupým scénářem… Na tomhle filmu je dost věcí špatně. Ale poslání, o které se snaží, je aktuální a hodně palčivé. A proto si myslím, že za pár let by se o tohle měl pokusit někdo jiný, protože pak by z toho mohl být film, který by opravdu vypovídal o jedné(?) generaci. 40 %.(2.4.2011)

• - Ve filmu učinkují i skuteční žáci Tomaše Magnuska, se kterými se režisér setkal během svého působení na základní škole, odkud námět na tento snímek čerpal. (jurama525)

• - Majitelku kosmetického salónu si zahrála jeho skutečná majitelka Helena Sluková. Při postsynchronech ji ale namluvila Lucie Kožinová. (funhouse)

• - Aby vůbec Kristýna Leichtová natočila scénu se znásilněním, musela si dát před natáčením trochu vína. (SidneyP)