wellfish6

Kdo z dospělých nezažil, může komentovat režii nebo výkony herců. Kdo zažil pochopí, proč sem musela dát pět hvězdiček. Magnusek ví o čem píše a ví o čem hraje. ()

Lukkyn

Když pominu nevýrazné někdy až trapné herecké výkony, nedokonalost scénáře a dialogů, dějovou nelogičnost(mafián by asi Majera sejmul, Majer se dotýká nože, kterej nechá ležet vedle mrtvoly) tak to vypadá , že mi nic nezbylo a že to rovnou spláchnu do hajzlu. Jenže mě se líbí odvaha s kterou do toho Magnusek šel, přece jen to není téma každýho filmu. K odvaze přidal nadšení a nakonec to zas taková hrůza nebyla. Těžko říct jak by to dopadlo kdybychom vyměnili scénaristu. Já jen naivně doufám, že takovouhle školu v zemi nemáme. Na druhou stránku všechny děti dneska si dovolujou a jsou to bastardi ať sou bílý nebo fialový. Uvidíme co Magnusek vyvede příště , ale za tenhle kousek ho rozhodně nezatracuju! ()

beel

Řekl bych, že bastardi jsou velice dobrý film o problémech ve školství a s menšinami v české republice, avšak nezapře ani svůj komediální charakter. ()

intheend

Že by dokument o chování cikánů? Jestli ne, tak hodně drsnej film. Možná chtěně, možná nechtěně z části komedie. Todle sem si říkal na začátku. Druhá půlka už je trochu o něčem jinym. Někomu se nelíbí jeho herecký výkon, někomu jo, ale mě přišel Magnusek dost dobrej, i když je pravda, že o nějakym hereckym výkonu se moc mluvit nedá. Připomnělo mi to film Mezi řádky, kterej je hodně podobnej. Jasný, že Mezi řádky je nesrovnatelně lepší, ale Bastardi jsou na český poměry velmi slušnej film. A hlavně hodně odvážnej a to se cení. 4*. ()

Georginek

Byl mi doporučen, jinak bych si to nepustil.......Nuda, nuda, nuda. Až na pár dobrých a sprostých fórů naprosto zbytečný film. Vlastně jako každý ceský film za posledních 10 let. Na tohle jít do kina, sežral bych lístek..... 25% ()

vlasyrostou

Režie a herecké výkony mi připomínali české seriály typu Ordinace v růžové zahradě. Tvůrci se nám pokoušejí ukázat obraz denního života na smíšené základní škole, což se jim moc nevede. Ve srovnání s dokumentem Ghetto No. 1 film vypadá jako vtip. Nejlepší herecké výkony předvedla bezesporu malá cikáňata, která se chovala přirozeně. Chování dětí ve škole není přehnané, takhle to vypadá i na obyčejných nevýběrových základních školách, takže na smíšených se není čemu divit. Trochu mě zarazil přístup policistů, kteří zametli tři vraždy pod koberec. A co tam dělal Rytmus mi hlava nebere, alespoň že tam nezpíval :) Za téma a cikáňata *** ()

SpeedyL

Tak 2 až 3* za odvahu zpracovat ne úplně příjemné téma. Celková úroveň zpracování byla dost povrchní a postavy odcizené. Přesto příběh zlý nebyl, ale nemělo to šťávu - 55%. ()

ondysovec

nádherný film o tom jak skutečně vypadá tato komunita, konečně to někdo zachytil, blahopřeji panu magnuskovi k odvaze, oni jsou tak drzí že až mi to vlilo slzu do oka ()

lapatata odpad!

Slovo odpad myslím plně vystihuje toto drama a víc k tomu není co dodat. Ovšem nemůžu si pomoct a musím poukázat na opravdu tristní herecký výkon Tomáše Magnuska. ()

D||X odpad!

11:04 ... Jedenáct minut a čtyři vteřiny jsem u toho vydržel. Tak špatné, ale TAK ŠPATNÉ herecké výkony... Já těch 11 minut tak strašně protrpěl. Mám obrovské nutkání sbalit se a dát se na herectví. Možná to je tím, že jsem před Bastardama videl dva díly The Wire, možná je to mou přílišnou náročností po stovkách shlédlých filmů... Nedokážu to překousnout, opravdu moc špatné herecké výkony. Jakoby herci odříkávali básničku. Třeba si film jednou pustím znovu a dokáži se od toho oprostit, ale momentálně vážně ne. Zatím dávám minus ***** ()

xcav8

Nechápu nízké hodnocení, v našem školství to jde od desíti k pěti a tento film má být varováním jak to tu může za pár let vypadat. ()

Perper

Po dramatické stránce O.D.P.A.D!!! Ale po komedialní stránce to tak špatné není (ty přirozené cigánské hlášky :)... No prostě je to film pro puberťáky žádné dramo v tom nehledejte ani nenajdete... ()

Nakamura san odpad!

Znám Tomáše Magnuska osobně dlouho a vždy byl velmi snaživý až vlezlý.To,že je schopen bez valného talentu dělat filmy je obdivuhodné.Asi se v Čechách musí hodně análně horolezit a neustále otravovat a ono to už dopadne.I schopní herci se na to nabalí.Ale Tomáši,proč v tom musíš hrát? ()

Jarb

Já se u toho filmu bavil, po delší době mě zaujal film z domácí scény. Vulgarismy by se daly krájet bezpečnostní dveře, bylo to hodně nadnesený dílo, ale proč ne, neusnul jsem - a to se mi u českých filmů z posledních let moc často nestává. ()

Thundler odpad!

ODPAD největšího kalibru s hromadou NEherců a jedním, nutno říct, že tím největším v hlavní roli. Jsem zhunusený z toho, co lze v našich končinách natočit za běsy. ()

zero_zelo

todle je fakt hodně zlý. jeden bod asi pouze za dětský přirozený výkon a námět ... a i tam to vrže. ale má to docela pěknej obal! :))) ()

Zemřela herečka Blanka Bohdanová

Zemřela herečka Blanka Bohdanová