dodopet

Tak nevím jestli chválit či hanit. Po zhlédnutí jsem měl dost rozporuplné pocity. Právě z bezmoci vytěsnit podobné případy z naší společnosti a že se skutečně dějí a všichni před nimi zavírají oči. Vzhledem k velké nadšenosti náctileté veřejnosti, jsem nabil pocitu z nepochopení tvůrcem nadhozeného tématu a proto hodnotím spíše záporně. ()

Jartian

kvalitu filmu raději nebudu ani hodnotit. Od ženy (učitelka) slýchám občas podobné chování jednotlivců, především nepřizpůsobivých. na takový typy platí jedině segregace a rákoska. Co odflákli rodiče do 6 let musí radikálně vštěpit do jejich hloupých tykviček škola. Bohužel. ()

psycho.ta

Taktéž zastávám názor, že Bastardi jsou velice slušný film. Ano..poněkud přehnaný, to každopádně, ale velice autentický. Věřím, že podobným způsobem to na mnoha českých základních školách chodí. Však si vzpomínám, jací jsme byli my na základce.. ()

lilylove

Mělo to velmi dobrý příběh a na některých školách to tak pomalu vypadá sice se tam chovají líp a nikoho nevraždí ale nemá to k tomu daleko....a i jsem se dost nasmála hláškám které tam zazněly.Dávám 5* ()

DarkRufus

Tohle je hodně tragický. Magnusek jako herec a jako režisér stojí za starou bačkoru, vůbec všichni ti herci. Ten film jenom paroduje sám sebe, nejlepší herci jsou paradoxně žáci školy a jejich hlášky jsou dost vtipný, ale to je asi tak všechno.K tomuhle neni co dodávat. 1* ()

Agent24

Možná se někdo bude divit proč jsem dal 5 hvězdiček, ale je to proto, že zdejší hodnocení 45% je na Bastardy málo. Neříkám, že to je na 100%, ale takových 60-70% zasloužil. Jasně film je amatérský to je prostě vidět o tom žádná, herci nehrají jen čtou scénář a ty děti radši pomlčet. V celku film šlape a kolikrát horší české filmy mají lepší hodnocení jen proto, že to režíroval třeba Hřebejk. Tom Magnusek je český Uwe Boll což bych bral jako poklonu, protože i Uwe nemá zase všechny filmy špatný. Takže usedněte a moc nepřemýšlejte Bastardi přichází. ()

zynek

Já jsem se u toho moc dobře pobavil. Ty hlášky co tam padali byly úplně otevřené bez žádných servítek. I jsem trochu pochopil ty malí cikáni a jejich život. Když jsem to dokoukal už jsem se těšil na dvojku ale ta bohužel je úplně na nic a kazí tento první díl. ()

GiuseppeS odpad!

Čistý odpad - ani na chvíli jsem nepřemýšlel. Zoufalé filmařsky, zoufalé herecky, zoufalý scénář, nesmyslná zápletka, zbytečný film. ()

IncredibleR odpad!

Jeden z mála filmů kde jsem nedal ani jednu hvězdičku, naprostý odpad! Strašné herecké výkony zejména hlavní role. Myšlenka byla sice dobrá, ale ani zdaleka se tomu nepodobovala, hromada sprostých slov, které by ani tak nevychovaný delikvent nevypustil. Hrozná kamera. Myslím, že tento film je ztráta času. ()

Ajka13

Z tohohle filmu mám dost rozpoluplné pocity. Myslím, že situace ve filmu se nedá moc srovnávat s realitou, podle mě jde docela o extrém. Nicméně extrém, který patrně někde možná i existuje a já jsem moc ráda, že jsem ze základky už pár let venku. Nevím moc, co bych vyzdvihla, snad jen, že můj slovník sprostých slov se rozšířil o pár nových výrazů. A moc nechápu "roli" Rytmuse. Krom toho, že ho fakt nemusim, zajímalo by mě, k čemu mu ta role vůbec byla. Ať zaleze zpátky do svýho světa "šoubiznysu" a nes**** se do filmu! ()

zekon

Tak tohle jsem od filmu nečekal, že se do toho tak opře :) Na jednu stranu slušně ukázané jaké jsou děcka hovada a co si můžou dovolit, a to vím že to tak je. Na druhou stranu hra na mstitele, trošku mimo. Z větší části souhlas s verbalem. A ty děcka to zahráli skvěle oproti některým rádobyhercům. Ta karikatura na kriminálku to mělo být co??!!! Přiznám se že paní Šulcovou jsem poznal až po delší době po hlase :) holt stárnem. ()

jerrik7

Zajímavý začátek filmu byl rychle zcela devalvován absurdním jednáním většiny postav: stará učitelka (Balnka Bohdanová) učí už 55 roků. Je jí tedy zhruba 77 let. Proč stále ty bastardy učí, když je z nich na nervy a jde o život? Proč bílý bastradi mluví jako Cigáni? Proč mladá zástupkyně ředitele (Ivana Buková) lituje smrti mladého Cigána, ačkoli ví stejně jako celé město i policie, že je to vrah? Bratr brutálně znásilněné a zavražděné učitelky jde na školu dobrovolně učit nikoli aby se pomstil, nýbrž aby ty bastardy změnil? Proč se z toho potom nervově hroutí? Nakonec to vyřeší pánbůh? To je zlatý hřeb absurdit. Co svět světem stojí, je všem jasné, že pánbůh trestá jenom dobré lidi, rozhodně ne bastardy. Nebo to bylo jinak? Filmu jako celek bych dal Odpad!, ale za skoro reálný obraz poměrů na některých školách po šíleném nápadu naší vlády zrušit pomocné školy a jejich žáky zařadit mezi normální děti dávám ***. V neposlední řadě je také třeba ocenit vynikající výkony mladých herců tmavé pleti jak krásně dokázali zahrát sami sebe. (ha,ha,ha) Velmi mne také zviklal smysluplný komentář k třetímu dílu Bastardi 3: „Tomáš Majer tak svoji sestru s největší pravděpodobností chladnokrevně pomstil. Je to v pořádku? Dopadne ho policie? Bude soud? Co na to rodiče dětí? Rodiče Tomáše Majera? Společnost? Co se bude dít, když se podobné školy zruší? Film, který před dvěma lety šokoval veřejnost, vrcholí. Drama, které bez přetvářky ukazuje tvrdou realitu dnešní doby, ukazuje, kam až může vše dojít, budeme-li jen nečinně přihlížet....„ Na tom přeci jen něco je. ()

Johnlaw

Já nějak nevím co si o tomto filmu myslet, hodně chabý způsob přiblížit chování žáků ve zvláštních školách. Ty "legrácky" jsou lepší než samotný děj. ()

prometheusll

No jakštakš jsem se bavil ale jinak ptákovina. Můj kamarád říkal,že je to zlatý důl,ale když jsem se koukal tak hrůza. Jako nějaký hlášky romů byly dobrý ale jinak blbost. ()

Lucy0011

Celkem mě udivuje, že jsem se zvládla podívat na celý film, jelikož pro mě celkem nezáživné téma a k tomu ve filmu bylo spoustu neherců. Ve finále z toho vyšel ale v celku dobrý snímek, i když drama bych to rozhodně neoznačila, spíš ta komedie. ()

Zemřela herečka Blanka Bohdanová

Zemřela herečka Blanka Bohdanová