brasek

Čo je toto za chujovinu?! Prepáčte autori za výraz. Snímok má to bezhlavý dej a celé je to pošukané až paranoidné. ()

Braga

Od základu velice suché drama, které zaujme svou humornou stránkou, která je až smutně a překvapivě povedená. Celý film je nejspíš zaměřen na vážné téma okolo nevychovaných dětí, které mají ze školní docházky doslova holubník a šikanují učitele. Ale funguje to opačně, ona sprostá slova a hrubé nadávky od amatérských herců spíše pobaví, často i rozesmějí. T. Magnusek mi do hlavní role příliš neseděl, představila bych si ho spíše v živé komedii. ()

Stuck

Film, který v naší společnosti chyběl. Neoslní výkony, hudbou, akcí, ale realitou, která na mnohých školách opravdu je (zkušenosti i z doslechu). Spíše bych snímek bral jako dokument o bahně českého školství a eseji o neomezených právech dětí, které dnes dělají to co dělají.. Takže za scénář 4 hvězdy ()

Miyamoto odpad!

Film vzniklý za účelem zisku s tím, že osloví širokou veřejnost "aktuálními" problémy. Tímto problémem je tu školní mládež, která se tak nějak zvrhla a 3 žáci znásilnili a zabili učitelku. Po tomto úvodu přichází na scénu Magnusek, jakožto nový učitel, který je ta šíleně slušný a nesmělý až nepůsobí dojmem někoho, kdo chce "vyšetřit" smrt sestry, ale jen dojmem totálního idiota. Celý film jinak vrší klišé na klišé (ta nemocná učitelka, to mělo být jako co?) a samotná pointa filmu je vysloveně debilní (čekal bych třeba krátkou retrospektivu, která by ukázala, jak rafinované Magnuskovo počínání bylo, ale to se prostě nekoná...). Takže, na tohle nekoukejte fakt ani náhodou, je to úplná ztráta času... ()

gruzmi00

Film, který ukazuje, že pokud je něco špatně v rodině, učitel, byť sebelepší, jen stěží napraví spáchané škody. Rozhodně si nebere servítky. Jako budoucí učitel se modlím, abych podobné chovance neměl na starosti. Buď bych to nepřežil já, nebo oni. ()

benqsiemens

Tak hlavní hrdina opravdu, ale opravdu hrát neumí, to je skutečnost. Cigáni a jiní neherci zase nic hrát nemuseli, prej jim řekli jen "chovejte jako ve škole a my to natočíme". Tomu se říká produkční minimalismus. Jako stěžejní vtip filmu, bych pak uvedl kxicht bosse Šťastnýho a jeho rytmickou gorilu zo slovenska. Byla to silná komediální dvojka, takovej uvolňující prvek tohodle slovníku sprostejch slov. Príma kucí. Zkrátka - bylo to ze života, byla tam láska, nenávist, násilí, krádeže, asi i smrad, tma na chodbě i ve dne, špinavý ruce, nohy a uši, prostě cigánov.... ()

Kiryl

Zřejmě tady budu za idiota poté, co jsem tento film ohodnotil čtyřma hvězdičkama oproti ostatním dvěma, popřípadě třem. Na rovinu mi ten film přišel jako velice dobrý a záživný, nepostrádal jak akční a dramatickou formu, tak komediální prvky. Pokud vám tento film připadal jako neformální nebo rasistický jako například panu Markleymu tak vás ujišťuji že to takto vypadá i v běžných školách, natož ve zvláštních, ale zpět k filmu... Výkony herců bych ohodnotil asi čtyřmi hvězdičkami, až na nepatrné zádrhely to bylo bezchybné. Nápad a scénář byl taky dobrý a nevyhnuli jsme se otevřenému konci, na který (jak doufám) bude navazovat druhý díl. Ten jsem ještě neviděl ale po pravdě se na něj docela těším. Toď asi vše co bych o tomto filmu mohl říct. ()

Delmondo

Boha jeho, tak to byl opravdu silnej tabák. Špatnej film po všech stránkách, scénář na hovno, režie jakbysmet. Herci absolutně nevěrohodní možná až na ty cikány, ale to nejsou herci. V hlavní roli se nám představí sám velký Magnusek a v menší roli "drsňáka" Rytmus, no zkrátka samá hvězda. Líto mě bylo Broni Poloczka, kterej si svou poslední roli vybral právě v týhle kravině. Dvě hvězdy jen za ty krutý hlášky co ze sebe ti naši malí, snědí spoluobčané vypustili. ()

LeePriest

Tohle bych těžko hodnotil hvězdičkami, protože Bastardi trochu vybočují z běžné kategorie "film", Zde se opravdu moc nedají posuzovat věci jako kamera, hudba, herecké výkony atd. Pan Magnusek je takový... řekněme zvláštní člověk. ()

zigy

Při čtení zdejších komentářů se mi vybaví přísloví: "kdo chce psa bít...." - protože vyčítat tomuto filmu, že je to přehnané, že to takhle hrozně na našich školách přece nevypadá apod........PROBOHA, tak vyčítejte Forrestu Gumpovi, že se nemohl v životě setkat se všemi těmi prezidenty, tak vyčítejte Smrtonosné pasti, že je tam moc mrtvých a že je to nerealistické! Bastardi jsou totiž slušně zmáknuté drama ze školního prostředí a svým originálním způsobem varuje před tím, kam by to až s dnešní mládeží mohlo dospět. ()

SZYslak

Toz takovy ten fajny svezi zatuchly and/or zlukly vitr do pristavu ceske kinematografie prinesl tlustoprd Tomas Magnusek. Pak jeste pro jistotu trikrat nebo ctyrikrat (taky si k obedu rad pridam a pak se jdu natahnout) v dalsich pokracovanich, samozrejme radne o dvacet, tricet kilo vypecenejsich. Takzeee, particka drzych cikanu a ostatnich genetickych mutantu dostala na prdel od absolventa pedagogicke fakulty, mj. za prispeni vrchniho psychopata, molestera a duvernika Stb Honzika Cimickeho, COOL hosana Sasenky Hemaly a jinych oblud. Jak by rekl Petr Narozny, globalne vzato ... lepsi nez dratem do oka. No zkratka takovy Gympl ala bazant. ()

superzurda

Když si odmyslíte nesmyslonst příběhu a hloupost scénáře, zbývá vám už jen poslouchat jak se Cikáni baví, což nůže být docela zábavné. ()

Jayk19

Nesympatický hrdina a celkově otřesné výkony krom vyložených stálých hvězd.Až do očí bijící je to moc hrané,absolutně nesmyslné reakce a dialogy podporují už tak blbý scénář.Dvě hvězdy alespoň za snahu a songy starého bengora,než se z Rytmáče stál "král".. ()

Esinti odpad!

No tento snímek je tak solidní odpad, že ho nezachránily ani záběry na odhalené kozy Leichtové uprostřed žhavé interracial pedo sado maso rejp scény. ()

tetraedr

Občas se pousmějete nad stupiditou, vulgaritou, omezeností a groteskností našich přizpůsobivých občanů, ale to je tak všechno ... ()

FILMOVKA

Kdyby to byl aspoň jenom televizní film. Ale ono se to dostane i do kina. Tohle je prostě filmová trága. Chápu, že něco znamená rozpočet, ale rozpočet by zase neměl tolik omezovat míru talentu. Když nejsou peníze, tak se musí uplatnit vynalézavost. Tohle bych profesionálním filmem nenazýval. Myslím si, že film není profesionální v ten moment, kdy účastníci dostanou plat, ale v tu chvíli, kdy to dílo má jistou kvalitu a estetiku s ní spojenou. Téma na prkýnku, zpracování už v hajzlu. ()

Zemřela herečka Blanka Bohdanová

Zemřela herečka Blanka Bohdanová