Pixely

Režie:

Patrick Jean

Kamera:

Matias Boucard

New York je z obrazovky do odpadu odloženého televizoru napaden osmibitovými kreaturami, vycházejícími z dosovských PC her, a postupně jimi pohlcován a ničen až do chvíle, než se z naší modré planety stane zeměkrychle. (kikulin)

PetrPan

Skvělá obžaloba amerického vykořisťování... Mladý a zjevně chudý íránský fundamentalista odkládá časovanou bombu v podobě staré televize. A New York a posléze celý svět je pak napaden zmutovaným výdobytkem západní společnosti, který byl vyvinut už v tajných laboratořích íránských specialistů za dob Sajjida Rúholláha Músaví Chomejního na ukradených dvěstěosmdesátšestkách ...Allahu Akbar ! ()

heyda

Aneb Bomberman v akci :-D ... prostě staré dobré hry se pustí do New Yorku a vlastně celé Země. Místy super, místy nezáživné. Potenciál tam vidím přece jen vyšší, ale nápad se cenní :-) ()

Stanislaus

Není tomu až zase tak dávno, co jsem hrával tyto, na svou dobou více než populární, hry a tak jsem už jenom sám za sebe rád za vyprodukování tohoto krátkého filmečku. Je to nápadité, jednoduché, originální a nemá to chybu. ()

Litsarch

Krásné zasazení osmibitovek do reálného města. Vnímám to jako poctu starým klasikám jakými arkanoid, tetris či pac man nepochybně jsou. ()

Marek1991

Žeby niekoho chytala nostalgia a tak si zaspomínal svojským spôsobom? Vyzeralo to tak, bolo to bláznivé, svojím spôsobom zbytočné, iba taký úlet, ale celkom pobavil. ()

Ajinka126

Moc hezky zakomponované starší hry do moderního new yorského života. Opravdu strašně milý a šikovný snímek. Nebojím se ho tak vysoce ohodnotit, i když v něm nebyla žádná velká životní moudra k zamyšlení :) Věnujte tomu své 3 minuty.. ()

FFilipCZ

Hodně zajímavý nápad a především ojedinělý případ kraťasu, který se dočká svého celovečerního zvěčnění. Nechám se překvapit. ()