Russell Brand vytvořil po svém postavu roztomilého miliardáře Arthura Bacha, nezodpovědného sympaťáka, který celý život spoléhá na to, že ho z maléru vždycky dostanou dvě věci: jeho obrovské bohatství a celoživotní chůva Hobsonová (nositelka Oscara ®* Helen Mirren). Teď ho ale čeká osudová výzva: musí si vybrat mezi domluveným manželstvím s ambiciózní manažerkou Susan (Jennifer Garner), které by mu pojistilo jeho luxusní životní styl, a nejistou budoucností s tím, co se za peníze koupit nedá - jeho pravou láskou Naomi (Greta Gerwig). S nekonvenční pomocí Hobsonové podstoupí Arthur nejdražší riziko svého života a v nové verzi oscarové®* romantické komedie se naučí, co znamená být mužem. (oficiální text distributora)

Mr.Lojza

Této komedii se opravdu povedlo mě rozesmát. Plno skvělých hlášek a spoilerů, kterých jsem se nestačil nabažit. Film navíc nabídl skvělou Hobsnovou v podání Helen Mirren a krásnou Naomi (Greta Gerwig), na kterou jsem se nemohl vynadívat, a ještě abych nezapomněl na drsného Nicka Nolteho. Sečteno a podtrženo, viděl jsem komedii, kterou bych chtěl i ostatním doporučit, aby se také podobně pobavili. ()

lobo87

Príjemná komédia, ktorá pobaví aj bez poznania originálu. Priznám sa, že Branda nemám príliš v láske, ale jeho tvár sa na túto postavu hodila a veľkým plusom je obsadenie sympatickej Grety Gerwig a dokonalej Helen Mirren... 60% ()

Emilii

Helen Mirren je prostě skvělá, pokud bych měla mít chůvu, tak jedině "tuhletu"!!!!! Prostě je nejlepší!!!!! ()

Cerebrum

Příjemná komedie na nedělní odpoledne. Nic víc, nic míň. Po pár dnech uvízne v paměti pouze příjemně děsivý přízvuk Russella Branda a milovnice medvědů Helen Mirren.. A jedna věc je jistá: Russell Brand není herec; až se omrzí jeho maniakální ego, tak šlus. ()

AnVu

Ohňostroj povedených sarkastických vtípků a narážek od infantilně naivního chůviččina mazánka. Když se nehledí na plot, tak je to slušná komedie. ()

x_ander

Hodnocení Arthura by se dalo smést pod stůl s tím, že to je v podstatě kokotina. Což o to, kokotina to je se vším všudy, ale k mému překvapení dokázala místy opravdu pobavit (odchod do skříně jednoznačně vede) a otravného Branda usměrňují skvělá Helen Mirren a Nick Nolte. Na jednorázové pobavení postačilo. 50 %. ()

Domas88 odpad!

Kravina, blbost, trapnost, ubohost, trapas, dal bych musel pokračovat, ovšem už ne "slušně"... Kdyby to nebylo v TV když jsme měli návštěvu tak bych se ani nedíval, čili mám rozum... Sobě si dávám 5* ()

Stranger#

Odpočinková komedie se vhodným hereckým obsazením kde mně sice ze začátku Russell Brand moc neseděl, ale poté se mi jeho hraní začalo líbít, až si myslím, že Arthura by nezahrál skoro nikdo s takovým kouzlem. Je zde mnoho klasických vtipů atp. které baví pocelý film a pár velmi originálních, které v paměti utkví nadlouho. ()

LoboNegro

Brand je strašný pako, ale na tyhle typy komedií se opravdu hodí a režiséři s tím i počítají. Po vzoru podobného Dostaň ho tam. Těšte se na pořádný úlet. Helen Mirren hraje opravdu dobře a získá si Vás po prvních okamžicích. ()

djcremo

Prišlo mi to ako film, ktorý sa snaží vážne veci podať komicky, ale veľmi sa mu v tom nedarí. Komédia, ktorá ma nebavila a tých necelé 2 hodiny mi prišli ako nekonečné. ()

Stuck

Arthur je po dlouhé době komedie, která scénářem nepřekvapí, ale vtipnost některých gagů je velmi dobrá. Tento druh komedie je žánr který je Brandovi ušitý na míru. Nevím zda by vynikal v jiném žánru než je komedie. Vztah s jeho chůvou H. Mirren je také velmi příjemný .(jediný člověk, který se o něj stará ikdyž má matku) No a Jennifer Garner potěšila novou rolí kdy není ta milá, něžná a romatická duše. Nelze v tomto filmu hledat duchaplný příběh-jelikož scénář je už velmi profláklý, ale i tak vás komedie zahřeje u srdce a hlavně na bránici... Osobně jsem viděl již dvakrát a plánuji znovu... ()

uncle

Tak díky Helen Mirren se na to koukat dalo a jen za ní přidám hvězdičku, ovšem jinak doufám, že představitele hlavní role už v žádným filmu neuvidím... ()

gpx

Kdyby se to po úvodních 20 minutách nezvrhlo v prachsprostou romantickou komedii, mohla to být celkem slušná zábava. Ale dokážu si představit, že vyplnit 105 minut nečím neotřelým a vtipným je asi pořádná fuška. ()

david666

Tohle jako mělo být srandovní, jo? Spíš to tedy bylo trapné, a je škoda, že se toho zúčastnila i Helen Mirren. Té snad dali ke čtení jiný scénář. ()

ludovit14 odpad!

27min,a vypol som to- mám depresiu!Ako tento film mohol stat 40 melónov,neskutočne nudný film-nenazvem to komédiou,lebo to má ďaleko od komédie,trapošovina ako celý BRANDON,všetko je tu maximálne odfláknuté ,nič pozitívne iba depresívne! strong>HOD:0,01% .PS: zase som sa raz dostal,dobre že nedáte tejto sprostosti 109%. ()

bezprezdivky

Zhýčkaný synáček dostane od bohaté matičky na výběr - buď si vezme jí vybranou nevěstu, nebo bude odstřižen od peněz. Od začátku víte, jak to dopadne, a taky to tak dopadne. Romantika v nejhorším slova smyslu. ()

Ben Stiller zdraví ze záhrobí

Ben Stiller zdraví ze záhrobí

16.10.2011

To není bizarní forma nekrologu. Jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti je pořád mezi námi. Horší to bude s jeho postavou v mírně hororové komedii Rentaghost, kterou Tom Lennon a Robert Garant … (více)