Inkognito

• Francie

Incognito

Komedie / Drama

Francie, 2009, 90 min

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $10,501,085(24.8.2010)

Koukám, že tu píšu první komentář. Nicméně, když už jsme u toho, docela by mě zajímalo, co těm, kteří tenhle film už viděli, na něm tak vadilo. Inkognito je pohodová bláznivá komedie, na kterou se podívám klidně tisíckrát a pořád se u ní budu smát. Upřímně je to po delší době, kdy jsem se u Francie zase u něčeho zasmál. Franck Dubosc z Asterixe byl mimochodem naprosto boží. Si to představte, když jste komorní a Váš pán, který je bohatý a movitý, Vám řekne, ať hrajete nějaký čas jeho...(5.3.2012)

Hodně milé překvapení v podobě tohoto filmu. Náhodné přepínání programů se vyplatilo :). Není to sice žádný zázrak, ale jako nenáročná komedie pro pobavení a zasmátí to stačí. Někdy bych si tenhle film ráda pustila znovu. 65%.(10.8.2015)

Co je to ? Je to pohodový, je to zábavný a při jeho sledování na 90minut zapomenete na svý starosti a budete se bavit. Je to Inkognito.(29.8.2014)

Vtipné, pohodové, francouzské, tedy se značným zaměřením na Olympii, o níž se všichni zúčastnění vyjadřují s láskou a úctou. Každý by asi měl mít svého Francise, byť se mu nechce nosit slipy.(5.1.2014)