Kličkující rychlá auta, šílení taxikáři a osm miliónů potrhlých chodců patří ke každodenní práci Wileeho (Joseph Gordon-Levitt), jednoho z nejlepších poslíčků na kole v New Yorku. Vyžaduje to zvláštní povahu, jezdit na speciálním lehkém jednorychlostním kole bez brzd. Takoví jezdci musí být výbornými cyklisty, ale stejně tak jsou to sebevražední cvoci, kteří riskují, že se rozmáznou na zemi kdykoliv vyrazí do provozu. Ale chlapík, který je zvyklý hodně riskovat, tentokrát zažije daleko víc než kdy dřív. Rutinní zakázka se změní v závod o život ulicemi Manhattanu. Když Wilee vyzvedne poslední expresní zásilku toho dne, zjistí, že věci nejsou jako obvykle. Tentokrát se ho někdo doopravdy snaží zabít. (HBO GO)

KapitanKuraz

Taka obycajna picovina, ktora sa ale da dopozerat do konca. Hlavu ani patu tam nehladajte, ono je to tak trochu, presnejsie uplne pritiahnute za vlasy. No ma to tempo a to sa o druhej rano po dvadsiatich pivach pocita. Takze moje, mozno ze prave nie objektivne hodnotenie je lepsie tri. ()

LIMBUS

policajt, ktorý potrebuje peniaze lebo svoje(nezmyselne) prehral v hazarde a tak ich ide ukradnúť čínanke, ktorá ich potrebuje aby ilegálne deportovala svojho syna s matkou no do toho všetkého vstúpi neohrozený cyklistický kuriér čo jazdí sťa už vyhral 4x Tour de France a jedno Giro. Neviem, mne to príde smiešne ale za to na druhej strane ako cyklistický fanúšik + v hl. úlohe Levitt sa to vyšplhalo aspoň na 2stars. Cyklistika otvára nové možnosti akčných scén, ktoré bavia, vidím tam potenciál ale dejovo tento film nebol zvládnutý. ()

Johgas

Slaboučká zápletka, ale hodně dobře natočený film. Spousta eskamotérských kousků na kolech. Pěkně to odsýpá. Nicméně stačí vidět jednou. ()

Chlo0opek

Velmi pěkně udělaná grafická stránka filmu, plánování trasy, či hrátky s mapou a grafikou jsou super, stejně tak i hudba, nakonec i ten příběh není špatnej, ale dokonale film sráží právě přítomnost messengerů jako takových. Ti se prostě jako hlavní hrdinové jaksi nehodí, ale rozhodně nejhorší na tom je opět ta americká "realičnost" - nevím, jestli zde mám použít slovo strašná nebo spíš směšná. Proč musí být všechny nové filmy být ve stylu "realita á la Jejms Blond"? A přitom nebýt té neskutečně hloupé nerealičnosti? Vždyť to mohl být i bez toho dobrý film;(. Ale takhle holt jen průměrné 3*. A to jsem ještě nezmínil skvěle se do filmu hodícího i dobře zahraného záporáka Michaela Shannona, ten byl také plusem v tomto filmu. ()

Thug_Leo

Dialogy mizerné, černobílé ploché postavy, příběh zjednodušený pro batolata. Uvádí se jako Akční / Thriller, ale ve skutečnosti je to DIY video pořízené go pro kamerou na kole + kopa klišé + špatné CGI.Pokud Vás láká 91 minut bez napětí a rozumu a ve volném čase jezdíte na kole bez brzd... ani tak to nelze doporučit ()

FiVe

Taková kurvýrní služba určitě existuje 😆ale jinak docela fajn film. Pokud nemáte rádi cyklisty, tak po tomto filmu je budete opravdu milovat 😉 ()

charles3

Doslova našlapaný thriller se svižným tempem, solidní kamerou a střihem a správně démonickým Shannonem. Potěšily také nebývale přehledné časové skoky v ději. Škoda jen, že zůstaly nedořešené podzápletky jednak se vztahem ústřední dvojice, jednak s "cyklopolicistou" a v podstatě i se samotným Mondayem. Jinak ale poctivé 4 hvězdy a zvýšený zájem o další tvorbu D.Koeppa, od něhož jsem týden předtím teprve poprvé viděl Tajemné okno. ()

Bladesip

Rozhodně příjemný filmeček. Svižný děj a výborný výkon hlavních představitelů - hlavně psychicky tak trochu labilní detektiv Monday byl skvěle provedenej. :) Hodně se mi líbilo také posouvání v čase zpět a zase dopředu..., sice to není nijak originální, ale do tohohle filmu to krásně zapadlo. Honičky jsou taky moc hezky udělaný a nesetkáváme se tam s žádnými nereálnými mega skoky a jinými blbostmi. Upřímně, od začátku až do konce jsem hluboce soucítil s cyklopolicistou, ze kterého si po celou dobu filmu hlavní "hrdina" dělal tak trochu "dobrý den". :D Rozhodně to stojí za zhlédnutí, určitě se u toho budete bavit, alespoň já se teda bavil. Velice příjemná oddechovka.:) ----------- P.S.: České titulky hotové, stahujte na www.titulky.com ()

RADX1

Hezký filmek. Jen jsem nepochopil ty neustálé řeči, že hlavní hrdina jezdí bez brzd, když zcela evidentně brzdil protišlapací brzdou (torpédem). Hold se to muselo nějak okořenit aby to bylo zajímavější. Především ten relativně plytký příběh, kterému naštěstí kontruje neobvyklá akce na jízdních kolech, šikovné filmařské zpracování a zajímavé herecké obsazení. ()

Halbi

Hmmm, honičky s policajtem na kole k realitě neadekvátní, trasování jak se vyhnout průseru mě silně rozesmálo, naopak pohledná messengerka. Slabota. ()

Lucky Eda

Jednoduchý film o nebezpečnách jízdách na kole v ulicích NY se zápletkou jedné čínanky co musí něco doručit aby dostala svého syna do USA. ()

Major776

Některé momenty filmu jsou celkem úsměvné, což evidentně režie nezamýšlela, ale pokud se nad to člověk povznese jedná se o cyklo-jednohubku, která neurazí. ()

Bednobuch

Takový průměr. Přišlo mi to jako slabý příběh, který měl slepit dohromady slušné honičky na kole a několik dost dobrých triků na kole v jeden celý film. Aspoň, že vybrali odpovídající herce a ne jako když z Queen Latifah udělali super bikera. Tomuhle se dalo i věřit. Pěkný film na podívání, nenáročný. Ale nechávat si ho nebudu. ()

Tunator

Takovej céčkovej odpočinkovej film na nedělní dopoledne. Ani jeden mozkový závit nemusíte namáhat. Neurazí, nenadchne... Hezky natočené, kamera, střih, grafika. ()

oli1va

Pohodička na večer všedního dne, která vám před spaním zvedne adrenalin. Prvních deset minut a chtěl jsem být kurýrem. ()

Blackwolfik

Hrůza! Protrpělá hoďka a dvacet minut. Fim akčňák o messengerech fakt nemůže fungovat. Po čtyřiceti minutách věčnýho šlapání jsem si říkal, kdy už bude koněčně konec. Polda (záporák) byl takovej blb, že to ani nebylo možný. No a zápletka s čínskými emigranty, to nemá význam ani komentovat. Při happy endu, kdy se sjedou snad všichni messengeři z města, jsem si říkal: " Proč? Proč jsem to nevypl po těch čtyřiceti minutách! " Jednu hvězdu dávám za to, jak to bylo natočeno, svižně a v tempu. To jediný je plus. ()

Johnny Depp už hledá nacistický poklad

Johnny Depp už hledá nacistický poklad

22.10.2013

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo, že v pondělí bylo v Londýně zahájeno natáčení akční dobrodružné komedie Mortdecai. Název je zároveň jménem hlavní postavy, štramáckého a trochu snobského… (více)

Levitt a Brolin prolévají krev ve Městě hříchu

Levitt a Brolin prolévají krev ve Městě hříchu

10.01.2013

Joseph Gordon-Levitt sice letos neuspěl s Expresní zásilkou (přinejmenším komerčně), ale Looper a hlavně Temný rytíř povstal byly velké hity. Není divu, že se jej mnozí snaží získat do svých projektů… (více)