Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shaqualyck
  ****

  Bikeři všech zemí, spojte se! Formálně nápaditý akční cyklothriller plný adrenalinu a obrazových vychytávek. Kamera mrštně kličkuje ulicemi Velkého jablka, usměvavý čipera Joe šlape, až se z něj kouří a Michael Shannon je lepší „Bad Lieutenant“ než Keitel s Cagem dohromady. Soundtrack tepe, kola se točí a celé to uteče dřív než stihnete říct kravina na kvadrát. Sorry, ale spinningová storka o poslíčkovi páchajícím jednostopý carmageddon ve snaze zvýšit v New Yorku počet nelegálních imigrantů z Číny? To jste si nemohli vymyslet něco důvtipnějšího!? Za čtyři, ale bylo to o řídítka.(11.6.2013)

 • Dale
  ***

  Klasický krimi-thriller, akurát tu nie sú naháňačky na autách, ale na bicykloch. Veľa vecí samozrejme riadne pritiahnuté za vlasy, takže by som to zaradil do kategórie brain-off filmov, ale vizuál vyzerá celkom fajn a jazda na biku, to je moje, takže príjemné odreagovanie, keďže je vonku pol metra snehu a nemôžem si zajazdiť v reále. Ale taký job cyklo-messengera by som určite bral, keďže milujem kľučkovanie pomedzi prekážky, či už pohyblivé alebo nie. Inak jazdenie bez prehadzovačky a brzdy je možno efektné na plátne, v skutočnosti by s tým chlapec asi ďaleko nezašiel, ale brain off, have fun.(16.12.2012)

 • Marigold
  ****

  Cyklofašo Levitt versus fízlokrat Shannon v Grand Theft Bike plném limitů (časových, prostorových a bohužel i vypravěčských). Řetěz tomu ke konci padá, protože humánní čínský olej z dětí zrovna nemaže, ale na výbornou zábavu to pořád ještě stačí. Škoda, že počáteční euforka poměrně rychle opadne a zbydou z ní hlavně prvotřídní výstupy Shannona a jeho psychopatické mentální přehazovačky.(30.12.2013)

 • mcb
  ****

  Hraná verze The Road Runner Show. Statická kamera takřka neexistuje, vše od dialogů až po interakce mezi postavami intenzivně probíhá za pohybu. Díky tomu si Premium Rush, i když obsahuje neobjevnou zápletka zhuštěnou na nutné minimum (všechny vypravěcí mechanismy však účinně fungují na základní úrovni), udržuje nezastavitelné tempo, které vydrží až do závěrečných titulků. Nebýt nadbytečných flashbacků a prvoplánově dojemné linky s imigranty, mohl Koepp zazářit ještě víc. Ale i tak jde stále o velmi progresivně natočenou jednohubku (kamerové vychytávky jsou vážně cool), kterou si lze užít čistě z technického hlediska. Tam se výtky hledají opravdu těžko.(18.12.2012)

 • dr.horrible
  **

  Deväťdesiate roky sú za nami;časy sa zmenili a už iba Hollywood to odmieta akceptovať.Modrý pacifik skrátka dávno vyšiel z módy a natočiť v roku 2012,zhruba hodinu a štvrť trvajúcu,dokonale predvídateľnú bicyklovú naháňačku,to by si tuším netrúfol ani Luc Besson.Ale,američania áno a výsledok je tuctový thriller,ktorý jak Levittovi a Shannonovi,tak Davidovi Koeppovi,bude akurát kaziť dobré meno.Zopár detailov v pohode (alternatívne verzie budúcnosti,záver),inak nuda. 50%(29.10.2012)

 • - Záverečnými titulkami film nekončí, po nich nasleduje ešte jedna scéna, kde môžeme vidieť, ako si Joseph Gordon-Levitt (Wilee) poranil ruku. (Johnny.ARN)

 • - Sám režisér si strihol malú roličku na konci filmu, konkrétne poslíčka, ktorý nakladá krabice na vozík. (DEGESH)

 • - Kolo, na kterém Wilee (Joseph Gordon-Levitt) jezdí, je model Affinity Metropolitan. V době uvedení filmu výrobce prodal speciální edici kola obsahující i sadu filmových samolepek. Autorská firma se zavázala, že divákům nabídne stejný frame set v bílé barvě s stejnými polepy jako měl Wilee, a to za pouhých 475 amerických dolarů. (Adrai)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace