Tento pořad pochází ze stránek Funny or Die. Moderuje ho Zach Galifianakis. Vystupuje zde mnoho známých osobností, které jsou pozvány mezi dva květináče s kapradinami. Zde je s nimi veden rozhovor a jsou jim pokládány nejen typické interview otázky, ale také zcela bizarní a nevhodné (např. sexistické) otázky a připomínky. (Laky.)

BigDeal

Geniálna záležitosť- show beží na internete, takže si Zach môže dovoliť prakticky všetko a aj toho využíva. Nie je ako ostatní Talk Show moderátori (slušní, milí, vždy pripravení ponúknuť hosťovi milión komplimentov v drahom štúdiu), práve naopak; hosťa posadí na obyčajnú stoličku medzi papradím, celý čas sa mračí, mrmle si popod nos a snaží sa hosťa uraziť (alebo priviesť do úzkych) najviac, ako sa to len dá. Nie vždy sa mu to ale podarí. Najlepší diel z videných bol zatiaľ so Steveom Carellom. ()

murakamigirl

Zatiaľ vzhliadnuté s Natalie Portman, Bradleym Cooperom a Charlize, nie, neostane iba pritom! Charlize je bohyňa ako ho s prehľadom zmietla, 5* plus 5*, extrémne nečakané a nečakane extrémne !!! ()

FFilipCZ

Zach mě baví a stejně jako většina z nás jsem ho i já objevil v Pařbě ve Vegas, kde jsme se všichni přesvědčili, že smyslu pro humor a ujetosti v sobě má na rozdávání. Svým způsobem trošku nevšední talk-show bez všech těch pitomin okolo (obecenstvo, drahej mahagonovej stůl, pozadí s mrakodrapy, atd), což ale vůbec nevadí. Naopak - uvědomíte si a zamyslíte se nad tím, kolikrát jste se v jiných talk-show smáli jen proto, že se smálo publikum a ne, protože to bylo vtipné. Tady vás nic neruší a můžete si dosytosti užít tu chvilku, kdy se smějete vy a jen vy. Žádné rušivé elementy. Hlavní je zde Zach a jeho hosti. Rozhodně doporučuji se stavit na "videacesky" a zkouknout tam pár dílů. Tenhle typ humoru mám rád. ()

Krissty

Zach je prostě moje krevní skupina.. Ani u jednoho dílu se mi nestalo, že bych se nesmála. Tenhle chlápek mi prodloužil život o několik měsíců, ne-li let! :D ()

togaf

Nemám tenhle buranskej typ humoru ráda, ale když on si zve tak geniální hosty! Steve Carrell, Conan O'Brien, Charlize Theron...prostě mě ty kapradiny dostaly. ()

KajusaK

Opravdu jedna z těch slabších talk show..Pobavilo mě to minimálně, přišlo mi to ve většině případů trapné..(což byl asi účel, ale fakt mě to nebavilo) ... Hosté byli skvělí, ale Zach - omg.. ()

majkl44

Považuji to za dobrý absurdní humor. Ten Zach je fakt číslo. Občas je na tu srandu sám, ale někteří herci tam jsou naopak fakt parádní a dohromady to tvoří srandy kopec.. ()

m.a.t.o. odpad!

Keby sa niečo podobné vysielalo na Slovensku, prípadne v Čechách, tu na ČSFD by to viac než 10 % nemalo, to som si istý. Zach Galifianakis sa snaží za každú cenu si zo svojich hostí usierať, no v konečnom dôsledku je to veľmi, veľmi trápne. Nezasmial som sa ani raz. Ha ha ha! ()

Kali4

Spíš než o talk-show se jedná o divadelní představení, protože scénáře, kompozice a herecké výkony jsou téměř na úrovni dramatu. Vážně, to, co předvádí Charlize Theron nebo Bradley Cooper, je skoro na Oscara. Ne každému to sedne a některé díly jsou celkem slabé a bez nápadu, ale obecně se jedná o velmi zajímavý projekt. ()

Po Obamovi za tajnými agenty

Po Obamovi za tajnými agenty

17.03.2014

Zach Galifianakis se proslavil rolí podivína Alana v Pařbě ve Vegas, v posledních dnech jej ale internetový lid vídá spíš jako moderátora komediální show Mezi dvěma kapradinami, ve které se nečekaně… (více)