poster

Dům na konci ulice

 • USA

  House at the End of the Street

 • Slovensko

  Dom na konci ulice

 • Velká Británie

  House at the End of the Street

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA / Kanada, 2012, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • malylada
  ***

  Vypadá to hezky, herci patři k tomu lepšímu z filmu, ale zbytek je příliš ohraný, ničím nepřekvapí a gradování napětí je tak akorát na hraně. Film se rozjíždí příliš pomalu a něco pořádného se rozjíždí posledních čtyřicet minut. Naštěstí se nedějí hloupé dialogy, příliš přehnaných lapsů ve scénáři a nestalo se, že bych se vyloženě při tomto filmu trápil. Prostě průměrný thriller, který se snaží vyrovnat kouskům jako Disturbia a podobně.......5/10(6.4.2017)

 • Marsik
  ***

  Moje první setkání s Oscarem čerstvě ověnčenou herečkou Jennifer Lawrence a konečný dojem - nic moc. Ale to nevyčítám jí, to je problém děravého scénáře, kdy se pořád dokola žvaní o tom, proč ten kluk bydlí sám a jak to máš těžké, když jeho rodiče byli zavražděni, apod. Do 60. minuty to byl spíše takový "rodinný" nemastný neslaný thriller. Pak se to tedy malinko rozjíždí a závěrečných 20 minut už to horor docela připomínalo. Byly tam 3 velmi dobré lekačky, ale bez nich by byl film opravdu ryze průměrný. Nakonec lehce nadprůměrné hodnocení udělím. 60%(4.4.2013)

 • MontyBrogan
  **

  Spoiler! Či je to skôr horor, thriller, alebo iný žáner, ktorý sa ťažko vyslovuje ráčkujúcim, to som moc neriešil. Pretože záverečná scéna ukazuje, ako si dobodaná Elisabeth Shue pohodlne nastupuje do auta so svojou dcérou a ako sa Max Thieriot, ktorý schytal tri guľky, s úsmevom hrá na Normana Batesa. Takže na konci musí byť každému jasné, že to bolo vlastne sci-fi.(12.5.2016)

 • honajz
  **

  Klady filmu jsou slušná atmosféra, kamera a nijak přehnané nebo dementní herectví. Minusem je samotný příběh, který sice obsahuje řekněme nečekaný zvrat (komu přišlo, že se ve filmu vlastně nic moc neděje, a začal přemýšlet, tomu zvrat asi moc nečekaný nepřišel - navíc je ten zvrat ukradený z Color of Night), ale při hlubším pohledu vyjde najevo, jak je vlastně nelogický. SPOILERy! Přece když máte dvě děti a musíte je mít přihlášené na úřadech, a jedno zemře, pořád vám jedno dítě někde chybí, a ne že budete dělat, že pořád máte dvě. Rodiče jsou prezentováni jako narkomani a násilníci, a z jejich dědictví si mladej žije docela vesele ve velkém baráku a nemusí makat? (A kdo mu v baráku tak pěkně uklízí, že tam nemá prach?) Chvílemi to připomíná obyčejné studentské drama než thriller, a závěrečná dvacetiminutovka je sice svým způsobem napínavá, ale opět nelogická (po třech průstřelech prostě nemáte šanci přežít, po bodnutí do břicha neběháte za dva týdny jak králík).(21.3.2013)

 • *CARNIFEX*
  ***

  V poslednom dome na ulici sa stala strašná tragédia. Mladé dievča tam brutálne vyvraždilo svoju rodinu. Jediný kto prežil, bol jej brat, ktorý vtedy žil so svojou tetou v inom meste. Do neďalekého domu sa nasťahuje matka s dcérou, ktoré chcú začať nový život. Mladé dievča sa s opovrhovaným mladíkom väčšinou obyvateľstva malého mestečka, kvôli dávnej minulosti zbližuje viac ako by bolo treba. Má matka oprávnené obavy, alebo ju novobudovaný materinský inštinkt zbytočne mätie? Po celú dobu pocit na úrovni dvoch hviezd. Ale nakoľko sa s rozuzlením príbehu a záverom dosť slušne vyhrali (presne podľa môjho vkusu) - pridávam o jednu navyše.(22.1.2013)

 • - Keď Elissa (Jennifer Lawrence) prepne TV, predtým ako ju navštívi kamarátka, beží film Smrtonosná zbraň 4 (1988). (sWONDER)

 • - Spoiler: Ve scéně, kdy se po útěku ze sklepa Elissa (Jennifer Lawrence) podívá na dveře, které zatížila pračkou, je téměř na pravé polovině a Ryan (Max Thieriot) ji pomalu posouvá vpravo. Avšak při druhém ohlédnutí je pračka na opačné straně. (Ewe561)

 • - Původně měl film vyjít už v roce 2003 pod režií Jonathana Mostowa a s Richardem Kellym jako scenáristou. (Fevas)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace