Pro History Channel trochu netypická reality show. Starožitnictví Gold & Silver Pawn Shop v Las Vegas je rodinný byznys založený Richardem “The Old Man” Harrisonem v roce 1988. Spoluzakladem (a nynějším bossem) je jeho syn Rick Harrison. Dalé učinkují Rickův syn (a pravděbodobně budoucí boss) Corey “Big Hoss” Harrison a Coreyho kamarád Austin “Chumlee” Russell. Seriál zobrazuje vyjednávání s prodejci, popis a historii nejrůznějších předmětů od kapesních hodinek přes auta a motorky, které se lidé snaží prodat nebo dát do zástavy. Diváka překvapí velké množství netypických věcí ze všech možných kategorií. Na pozadí do seriálu zasahují shody, neshody a konflikty mezi Richardem, Rickem, Coreym a Austinem. (Mikule)

ArsenalEagle

Dabing, který má v češtině Austin, je naprosto dokonalej a z celého pořadu patří k nejvtipnějším věcem. V každé partě totiž musí být nějakej idiot, který se stará o pobavení všech ostatních. Ono se to nezdá, ale čas od času se můžeme něco přiučit, neboť nám je i vysvětleno, k čemu daná položka sloužila a podobně. 7/10 ()

MikO_NR_1909

Spočiatku mi istá prsnatosť a namyslená póza "záložnej" rodinky prekážala. Predsa len, potrebujete mať ego a hrať šouku. Časom som v tom našiel rovnaký zápal a nadšenie, ako majú protagonisti a viem si to užiť. Dať za listinu 10 tisíc dolárov? A za známky z čias Nemeckej ríše ani dolár? Vitajte... ()

PKD

Tak tohle má větší koule,než většina seriálů a thrillerů dohromady! Tento druh (když se to ovšem povede) pořadů,jak jsem před pár lety s překvapením zjistil,mě hodně fascinuje a je to často fakt větší napínák,než Hitchcock.:) A že je to vykonstruované? A co jako? Svůj účel to plní beze zbytku. ()

gogos

Zase trochu jiný formát aukčních pořadů, který zaujme nejen odborníky a nálezy samotnými, ale především zajímavými průvodci v čele s Rickem a bombarďákem Chumleem. ()

Rakosnicek77

Celkem by mě zajímalo, jak by se tvářil majitel České zastavárny, kdyby mu tam zákazník donesl na prodej lejno z dinosaura, nebo prsní implantát :-) Celkem zajímavá sonda do zámořského podnikání v daném oboru. ()

stration

Je to sice blbý, ale mně se tahle partička borců ze zastavárny líbí. Je jasné, že je to nahrané, že zákazníci jsou občas chudáci, ale čert to (nebo je) vem. Navíc je zde Chumlee, který je i se svým dabingem jedna z nejzábavnějších figur, které jsem v podobných reality show zhlédl. ()

major.warren

Zajímavý a naučný pořad, který pobaví a hodně se toho z něho dozvíte. Moc rád bych se někdy do zastavárny Gold Silver podíval. Ze všech čtyř pánů mám nejraději Richarda Harrisona neboli Staříka. Má nejlepší hlášky. Rick je zase nejchytřejší. Corey nejodvážnější a Chumlee zase nejhloupější, ale je sním velká sranda. Hodně jsem se z tohoto pořadu dozvěděl a myslím, že ze všech těch amerických hloupostí jako Válka skladů a podobně jsou Mistři zastavárny vynikající pořad. Musím pochválit i český dabing. Všichni jsou nadabováni skvěle. U mě hezké čtyři hvězdičky:-). ()

Figu

Bylo období, kdy jsem každej večír sledoval příběhy z téhle zastavárny Ricka a jeho rodiny! Opravdu mě to baví! Člověk se něco málo doví a je vzrušující jakž takž přičichnout k takovýmu byznysu, ve kterým se točí spousta prachů a cenností! K radosti mě stačí málo. 80% ()

Rodriguez

Válka skladů mě dostala hned po prvním zkouknutém dílu. Protože nic lepšího na našich "skvělých" televizních stanicích neběží, tak tohle byla nejlepší volba! A rozhodně toho nelituji a snažím se sledovat pravidelně. Rozhodně zajímavá reality show, která stojí za pozornost! 80% ()

SHI-SHA

Asi nejlepší ze série pořadů, točících se kolem prodeje použitého zboží (Válka skladů atp.). Ústřední rodina je zajímavá, občas se jim povedou perfektní fóry. Jen je škoda, že to je celé sehraný fake. ()

SeanLSD

Hoci bez takého napätia a prekvapení, príde mi to o hodne zaujímavejšie než VOJNY SKLADOV, keďže hrdinami nie sú iba obyčajní ziskuchtiví zdochlinári, ale skutoční ziskuchtiví starožitníci/záložníci (čo ako typicky americkí, ľudí spojených s týmto slovom si predstavujem tak akosi odlišne...) a drvivá väčšina predmetov, ktoré k ním ľudia prinesú sú skutočne zaujímavé, či už z historického alebo iného hľadiska - nemyslím tým nutne, starožitnosti, ale doslova zaujímavé staré veci... ()

sator

No ve firmě ani v rodině bych být nechtěl...😪  Viděl sezony 1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 , 16.,17, 18... ()

Skuby47

Pro mne originální reality šou, která ukazuje v čem všem se dá v USA podnikat. Přeprodávání sběratelských kuriozit, které mají šanci přežít díky sběratelským nadšencům, může být docela záslužná činnost. Ke všem nabízeným kouskům, ať už z vojenské výstroje, hudebních nástrojů a nosičů, či fotografiím podepsaným slavnými osobnostmi se téměř vždy váže nějaký zajímavý příběh. Navíc je třeba historický původ věcí vždy prokázat a obstát před posouzením odborníka a znalce v oboru. Nezasvěcený divák se doví spoustu informací a zajímavostí o dané starožitnosti, které jsou podány vtipnou a zajímavou formou. Vadou na kráse je snaha majitelů zastavárny raritu podcenit a prodat se ziskem. To je holt ten kapitalismus. S rodinným klanem Harrisonů jsem se spřátelila natolik, že jejich pořad sleduji celkem pravidelně již třetí rok a stále mě baví. Taky bych chtěla pochválit na současné poměry skvělý dabing. Obzvláště Chumlee se povedl natolik, že si ho musí každý zamilovat. ()

honza7

Fajn pořad, který učí lidi smlouvat. Zajímavé předměty, lidé kteří si myslí, že mají bůhví jaký artefakt a ono hovno. Někdy bych zpochybnil ty jejich "odborníky". Doufám, že někdy přijde zákazník se svým znalcem, který všechny kecy zpochybní. Dále mi připadá, že ten mladej vylízanec je tam jen, aby to byla napůl realitishow. Ale alespoň se občas změní prostředí. ()