Když Seattle zaplaví vlna násilných a bezohledných obchodníků s heroinem, vede Elijah Kane (Steven Seagal) elitní oddíl tajných policistů, aby je zatkl a postavil před soud, a to jakýmkoliv způsobem. Elijah Kane je pod tlakem náčelníka Gravese (Adrian Hough), aby skoncoval s ruským drogovým gangem. (rublik05)

MickeyStuma

V české verzi spojené dvě epizody do jedné. „Deadly Crossing: Part 1“ a „From Russia with Drugs“. A tak se nám představuje nějaká tajná policejní jednotka řešící zločiny, které jsou pro běžné policisty velkým soustem. A hned v úvodní scéně se během chytání drogového dealera před hudebním klubem ukázali jako naprostí amatéři. Ale je jasné, že se jedná o scenáristickou fintu, aby se nahrálo na samotného Stevena Seagala k akční prezentaci. Skutečně bída s nouzí, ale aspoň nám to hned v úvodu ukázalo, jak to celé bude vypadat. V druhé epizodě, respektive v druhé půlce této epizodní české verze, je stále snaha lapit drogový gang a na americkou tvorbu vůbec nepřijde divné, že je ten gang Ruský. Elijah Cain, s tváří Stevena Seagala, je stále pohodový a hlavně všímavý, až by mu takovou schopnost mohl závidět leckterý vyšetřovatel z vyšetřovatelských seriálů o CSI. Nemotorné drama a k tomu, v rámci žánru, nějaká akce, aby se neřeklo. ()