Sexuální praktiky pozemšťanů

• USA The Mating Habits of the Earthbound Human (více)

Neviditelní mimozemšťané sledují námluvy mladého páru - hezouna Billyho a sexy Jenny už od trapného prvního setkání v přeplněném nočním klubu, následovaném dalšími schůzkami až k nevyhnutelným obědům u budoucí tchýně. To vše pomalu, ale jistě zavdává mimozemšťanům důvod pochybovat o duševním zdraví lidí a sexuálních praktikách všech pozemšťanů. (Bonton Home Video)

GordonCZ

Nebýt dokonalého komentáře Vladimíra Čecha, který se zhostil role "dokonale obeznámeného mimozemského vypravěče-dokumentaristy", byla by z tohoto filmu lehce podprůměrná komedie, kterou by nezachránilo ani krásné tělo Carmen Electry. Ke škodě snímku samotného právě komentáře vypravěče ke konci citelně ubývá a tím ubývá i zábavnosti a výjimečnosti filmu. Nejlepší devizou filmu je zkrátka právě ona parodie na všechny vědce-biology, kteří si o sobě myslí, jak dobře znají jednotlivé živočišné druhy a jejich zvyky, přičemž všechno může být vlastně úplně jinak. ()

bavs

Velmi zábavné, v některých detailech hodně reálné, takže není těžké se do postavy vcítit, krásná Carmen Electra a výborný komentář Vladimíra Čecha! ()

KillHurt

Nezáživná romantická komedie bez jediného zvratu a bez jakéhokoliv nápadu. Všemu však dává úžasnou myšlenku nedostižný komentář mimozemšťanů ve skvělém dabingu Vladimíra Čecha. Je pravda, že film po aktu zplození ztrácí dech, ale i tak je to originální komedie. ()

Nathaniell

Po nějakých cca 10 letech jsem to dnes hlédl se ženou a NEVÍM, kdo z nás se u toho nasmál víc. Originální komedie, pojetím nezávisle připomínající povídku Isaaca Asimova - Co je ta věc jménem láska. Možná z toho nepřímo čerpali, ale celkově je mi to jedno. Pro mě je měřítkem kvality i to, že mi v tomhle filmu Carmen Electra nevadí, ale celkově ji nemám rád... Takže po deseti letech nemůžu dát méně než 5* ()

seba

Béčkoví herci, naprosto neznámý režisér, název spíš pro pornofilm a přesto skvělá zábava? ANO.ANO.ANO. Třikrát ano. Nechce to víc než geniální nápad a k tomu odpovídajícím způsobem povedený scénář. K tomu Vladimír Čech jako vypravěč (originál je jistě neméně zajímavý) a 5 hvězd je tu. Pro mně nezapomenutelné scény se spermiemi (tady bych se nebál srovnání s Woody Allenem a jeho Co jste všechno chtěli vědět o sexu) a se šakalem. ()

Bilky

Originálne a zábavné, aj keď časom zrejme humor stratí na sile. Dokuvizuál je ale pôsobivý, rovnako ako CARMEN ;) ()

Filipes

Čistých 70. Film z průměrnosti amerických komedií pozvedává nejen brilantní námět s myšlenkou- kdyby mimozemské bytosti dělali výklad o našem rozmnožovacím procesu a musím konstatovat, že takhle to skutečně je. S námětem je samozřejmě i skvělý scénář, kde musím vyzvednout mimozemský komentář, který je jedna z nejlíp nadabovaných věcí v historii českého dabingu. S námětem i scénářem pak už jen dodatečně herecké výkony, ale bez předchozích výborných dvou věcí (scénář, komentář) bych jsem zase jel na kolotoči průměrnosti. Takhle jsem mohl svěže vystoupit. A místo elektronického překladatele vypínám televizi. ()

Nellka

Průměrný film ozvláštněný dokumentárním komentářem. Sem tam jsem se i zasmála, ale čekala jsem víc. Nejlepší byly scény závodů spermií, ale jako bych je už někde viděla a bohužel v lepším podání. ()

Seuata

Velice zvláštní dokumentární film. Nechybí tu vtip, ale také nesmíme zapomenout na "ponaučení", které dokument přináší. Mírně slabší 4 hvězdičky. ()

Gadamf

Veľmi kvalitná a vtipne podarená komédia, chválim najmä nápad. Takéto príjemné komédie pri ktorých sa celý čas usmievam a aspoň 10-krát sa nahlas zasmejem pozerám rád. ()

Virusman666 odpad!

Pane Bože, to je blbost, nesnáším romantické filmy, natož komedie, ale umím uznat, že některé jsou i dobré, ale toto?... ()

honzic

Kvalitní komediální příběh o vztahu dvou lidí s výborným komentářem a krásnou Electrou. Hodnocení: 75 % ()

Psychotic17

To dokazuje, že jeden nápad, byť ze začátku vypadá všehospásně, nedokáže udržet celý film. Mimozemský dokumentaristický voice-over je skutečně k popukání, ale po čase už padá do nudného stereotypu, který samozřejmě sto osmdesátkrát omílaný příběh každého slaďáku nedokáže zažehnat. Po polovině filmu jsem se již musel do sledování víceméně nutit, ale musím přeci jen ocenit ten smích, který mi první polovina přinesla. 55% ()