Sexuální praktiky pozemšťanů

• USA The Mating Habits of the Earthbound Human (více)

Neviditelní mimozemšťané sledují námluvy mladého páru - hezouna Billyho a sexy Jenny už od trapného prvního setkání v přeplněném nočním klubu, následovaném dalšími schůzkami až k nevyhnutelným obědům u budoucí tchýně. To vše pomalu, ale jistě zavdává mimozemšťanům důvod pochybovat o duševním zdraví lidí a sexuálních praktikách všech pozemšťanů. (Bonton Home Video)

Mrs.SMEGhead

Myslím, že je škoda, že je to jedinný režisérův film. Viděla jsem jej už mnohokrát a vždy jsem se náramně pobavila :). Romantická komedie o lidech pojatá jako dokumentární film, pro mimozemšťany. ()

garry

"Lidské samičky zbožňují filmy ve kterých umírá nejlépe hrdinka a nejlépe pomalu. Naopak samečci dávají přednost filmům ve kterých zemřou ve vteřině davy." Nemá chybu. ()

david666

Přišlo mi to velice vtipně udělané, a to po celou délku filmu. A Carmen Elektra - no comment - ta to má u mě za *****:-) ()

Usir

Super komedie a ten komentář pana Čecha nemá chybu. Je zábavné pomyslet na to, že by na nás takhle někdo mohl koukat. ()

Nerajohn

Přírodopisný dokument s geniálním komentářem mého nefavorita V. Čecha. Geniální scény se spermiemi. Pět hvězdiček nedám za přeci jen bambulovitého M. Astina. ()

kachnacekk

Příjemná odychovka ve které se najde pár toho "ze života". Nej jsou praktické ukázy ochranných prostředků jako je např. sperminátor... :) ()

Ze zcela průměrného námětu a tisíckrát okoukaných a použitých motivů udělali pomocí komentářů mimozemšťanů super komedii, naprosto vynikající byl sperminátor a spermie hrající karty, ne, že bych to musela vidět znovu, ale pokud to někde pojede, ráda se na to mrknu. ()

veverysiak

Príjemný kúsok, ktorý by mohol slúžiť ako odľahčený náučný film o reprodukcii ľudstva pre raných adolescentov , príbeh nie je žiadna sláva, ale komentár mimozemšťana je taký úžasný, že ho vyťahuje ako celok do úplne iného levelu, nasadenie Carmen sa ukázal tiež ako vydarený ťah, konečne zaujala aj inde ako na hanbatých fotečkách, takže 75%. ()

rigby

Neobyčejný film o zcela obyčejných věcech. Výborná zábava vděčí za jediný originální nápad. Navíc podtrženo svůdnou Carmen. ()

LucMosss

Jedna z nejlepších amerických komedií. Ano, pokud se něco chcete dozvědět o našich sexuálních praktikách, pusťte si toto. Český dabing zde potěší nejen díky Vladimíru Čechovi :-) . Jednoduše, přemýšlím, kdy se podívám znova... :-) ()

Paserak

Mimo C.E. jsem nezaznamenal nic moc víc nad čím bych jásal. Nabylo to úplně blbý, ale není to ani na Oskara... ()

jjjerry

Orginální komedie. Skvělý komentář Vladimíra Čecha! Některý hlášky jsem opravdu nečekal, například: "šou*tat jako lidi" :-D Jinak je to dobrá romantická komedie k zasmání, sice hondě předvídatelné (až na ty hlášky), ale to u podobných komedií prostě bývá=) Nejhorší, že se v některým scénách poznávám a poznávala se v nich i přítelkyni, proto je to asi tak super, že je to ze života :-) prostě nezapomenutelné hlášky: pečlivě si češe vlasy, ve snaze vypadat neučesaně =) ; ...ale nic víc =) a co ti řekli? negativní =) negativní je přece špatný ne? =) mikroskopický pohled na práci sperminátoru-( ten je nezapomenutelnej) :-D ty bys ji nepře*fik?, sama bych ji pře*ikla :-D ()

Djibril

Oceňuji originalitu a Carmen Electru, želbohu ke konci už film ztrácí dech a konec není úplně košér, ale stejnak je to pohodová, vtipná a nadprůrměrná komedie s skvělým dabingem Vladimíra Čecha. ()

badajajuak

V nekonečném vesmíru žije mnoho obyvatel, leč nikdo z nich neprožívá rozmnožovací proces tak celistvě, tak bolestně a tak tragicky nádherně jako lidské bytosti. Skvěle, originalně, jednoduše. Supr. ()

J!b

4 hvězdičky za Carmen Electru. Jinak dokumentární komentář filmu je chvílemi nadstandartně vtipný. ()

Fill16

Tohle je zatraceně perfektní nářez, chtěl bych to jednou vidět v originále, protože komentář Vladimíra Čecha je naprosto odrovnávající. Rád se podívám ještě 100x. Vřele K TV doporučuji! ()