Sexuální praktiky pozemšťanů

• USA The Mating Habits of the Earthbound Human (více)

Neviditelní mimozemšťané sledují námluvy mladého páru - hezouna Billyho a sexy Jenny už od trapného prvního setkání v přeplněném nočním klubu, následovaném dalšími schůzkami až k nevyhnutelným obědům u budoucí tchýně. To vše pomalu, ale jistě zavdává mimozemšťanům důvod pochybovat o duševním zdraví lidí a sexuálních praktikách všech pozemšťanů. (Bonton Home Video)

easaque

-2* nebudu skrývat zklamání, když jsem od této komedie čekal aspoň průměrnou zábavu. Prostý příběh seznamování a oťukávání se jednoho "sympatického" páru se se tu snaží ozvláštnit rádoby vtipným komentářem nezaujatého mimozemského pozorovatele. Humor se však brzy vyčerpá a vesměs se vtipné hlášky časem jen opakují. Herecké výkony taky neoslní a tak z toho dobrého nápadu zůstane pachuť nevyužitého potencionálu. Takže mé slabé dvě hvězdičky jsou maximum, co dokážu dát. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

ZoltanCZ

Nečekaně výborná komedie. Originální pojetí, slušní herci, ale hlavně uzemňující humor. Jedna z komedií, u které jsem měl záchvaty smíchu. A ty spermie... ()

Morloth

Jako samotný film by to byla neskutečně hrozná amatéřina, v některých pasážích mne výkony "herců" vyloženě lezly na nervy, scény se spermiemi mi přišly neskutečně blbé a navíc obšlehnuté, Carmen Electra se mi nelíbila, to radši Lucy, ale stejně jsem se bavil. Komentář byl geniální. To ostatní nepodstatné. ()

Caminzind odpad!

Slušný přírůstek do odpadkového koše. Schází zde přesně to, oč se tvůrci snaží: vtip, intelekt i nadhled. 5% ()

Lischai

Skvělé ozvláštnění romantické komedie, avšak ve druhé půli film poněkud ztrácí dech a potřeba příběhu převažuje nad původním zábavným konceptem. ()

HappySmile

Nebýt toho komentáře, tak by ten film byl úplně o ničem. Tady je vidět, jak lehce s trochou fantazie se dá udělat z naprosto průměrného filmu vynikající snímek, který má šťávu, je originální a opravdu pobaví. Myslím, že by si ostatní filmaři měli vzít ponaučení a taky občas zkusit něco nového a třeba vytáhnou ty svoje romantické komedie z toho klišovitého sterotypu. ()

honajz2

Čím blíže je ten film konci, tím je nudnější a tím méně vtipný je. A je to škoda, ten nápad je skutečně skvělý, jenže se mi potvrdily moje obavy z něj a to ty, že nemůže fungovat v celovečerní stopáži. Taky to byla pravda. První polovina je přímo nabitá vtipnými scénami a komentáři, ta druhá už jenom kopíruje a nudí. Jenže nejhorší na ní je to, že výrazně ubyde mimozemského komentátora a víc vidíme situace mladého páru, v kterých není žádný vtip. Díky tomu je taky celý film natažen na hodinu a půl, jenže úplně zbytečně. V závěru už jsem měl i problém to dokoukat, jak mě to nebavilo. Škoda. Slabé 3* ()

bogomira

Extravtipnej voiceover dělá z tohohle jinak běžnýho filmiku opravdovou lahůdku, která je hodně srandovní. Prima zábavička. ()

exitak

Tohle nemá chybu! Dokonale to popisuje životní situace, vztahy a namlouváni. To jak to je vyprávěno... Řezal jsem se u toho smíchy :D ()

wohna

Komentář Vladimíra Čecha je vynikající. Kdo ví, jak to vypadá v originále. Film je poměrně vtipný. A Sperminátor je dokonalý! :-D ()

starbrejkr

Je sranda, jak takový "drobný" detail jako postava vypravěče (v českém provedení samozřejmě v geniálním podání Vladimíra Čecha....sakra, proč ho v TV a filmu vídáme tak málo....) dovede udělat z filmu, který by jinak byl absolutně béčkovou záležitostí, parádní zábavu. Na ploše 90 minut tu máme nádherně naservírováno, kterak nesmyslné, směšné, trapné a zároveň krásné je lidské poznávání, sbližování, milování....Jistě, je to celé naprosto čitelné a předvídatelné, ale o to vlastně i tak trochu jde. Zkrátka super zábava, kdy se smějeme sami sobě. ()

lakikaki

Ako obyčajná romantická komédia by tento snímok nebol ničím, len ďalším tuctovým produktom Hollywoodu. Originálny komentár však našťastie spravil svoje a Sexuálne praktiky pozemšťanov sú tak veľmi vtipnou záležitosťou, ktorá splní svoj primárny (a pravdepodobne jediný) účel - pobaviť. A dokonca mi nevadil ani (v tomto prípade veľmi vydarený český) dabing. ()

Flynn

Povedená komedie, u které je skvělý i český dabing. Dokumentární hlášky Vladimíra Čecha tady sednou jak prdel na hrnec :o) ()

messiah

Naprosto skvěle a velice přesně zvládnutý dokument o jednom z evolučně nejvýše postavených druhů na maličké planetě jedné průměrné planetární soustavy v galaxii Mléčná dráha. Tento primitivní druh života má jednu obrovskou zvláštnost která je dlouhodobým předmětem intenzivního studia. Jde o jeho rozmnožovací cyklus, jenž je natolik složitý že zřejmě nikdy plně pochopen ani být nemůže. Avšak to co pochopeno je, je zde naprosto nádherně a srozumitelně popsáno. Skvělé - jako z dílny BBC :D ()

campix

'' V nekonečném vesmíru žije mnoho obyvatel. Leč nikdo z nich neprožívá rozmnožovací proces tak bolestně a tragicky nádherně jako lidské bytosti. '' Až mě překvapilo jak jsou Sexuální praktiky pozemšťanů nápaditou a vtipnou podívanou. Neokoukaný nápad a příjemné obsazení, to jsou věci na které sází. Hlavním tahákem je samozřejmě Carmen Electra, která dokáže nadchnout většinu mužského publika a to nikoli svým hereckým uměním, ale svýma ehm ehm '' velkýma očima''. Bohužel ani ona neutáhne celou stopáž filmu a konec je už takový stereotypní a americky naivní. Přesto příjemná podívaní, která minimálně do poloviny nenudí. Alternativy: Nějak mě nic nenapadá. ()