Sexuální praktiky pozemšťanů

• USA The Mating Habits of the Earthbound Human (více)

Neviditelní mimozemšťané sledují námluvy mladého páru - hezouna Billyho a sexy Jenny už od trapného prvního setkání v přeplněném nočním klubu, následovaném dalšími schůzkami až k nevyhnutelným obědům u budoucí tchýně. To vše pomalu, ale jistě zavdává mimozemšťanům důvod pochybovat o duševním zdraví lidí a sexuálních praktikách všech pozemšťanů. (Bonton Home Video)

zelda82

Kam se hrabou dokumenty o africke prirode z Discovery channel. Proc koukat na to, jak se namlouvaji nosorozci, kdyz to same u lidi je mnohem zabavnejsi:) Uzasny napad s uzasnym provedenim, u ktereho se poradne nasmejete! ()

Mike.mk1

Konečně zase originálí a zábavná romantická komedie, Vladimír Čech se při tom komentování musel trhat smíchy. ()

vojo

Až na počudovanie celkom fungujúci "dokument" o našom spôsobe párenia s nestranným komentárom, ktorý ho dvíha o level vyššie. Rozmýšľal som nad troma hviezdičkami, no film ma vyložene pobavil, tak prečo ho tiež nevyzdvihnúť viac nad priemer... ()

Ukubumbahoo

Rozhodně jeden ze zajímavých "dokumentů". Mnohdy jsou praktiky pozemšťanů opravdu zábavné a mimozemšťané asi zírají + zvukový doprovod Vladimíra Čecha dělá tento snímek opravdu nezapomenutelným. Doufám, že nás také jednou čekají sexuální praktiky mimozemšťanů. ()

Evander

I po dlouhých letech stále příjemná, pohodová komedie pro dospělé. Teda vlastně dokument jiné civilizace :-) 75% ()

Hapretor

není to, jak jsem myslel ... nebavilo ... nepřekvapilo ... Carmen hraje tělem ne talentem ... od toho jsou pornoherečky ... ()

raelz

Nejvíce mě stejně na tomto filmu pobavil fakt, že někteří chytráci se pokoušejí natočit uplně stejný film bez toho mimozemského komentáře. Je to po hodně dlouhé době první film co jsem viděl s dabingem (samozřejmě kvůli Čechovi), takže jsem si mimozemský dokument docela užil. Každopádně jsem se nebavil zas tak moc a tři jsou docela dost. Edit: anebo ne.. čtyři, hlavně kvůli nezapomenutelnosti téhle vyjímečné komedie. ()

Misery

Carmen je sice kočka, ale sluší jí to o dost míň než v Pobřežní hlídce; navíc její hraní (hlavně postelových scén) těží pouze z jejího vzhledu (orgasmus hrajou líp i holky v podprůměrných péčkách). Jediné, co je na tomto filmu zajímavé a originální, je právě ten dokumentární komentář okolo - někdy velmi vtipný ("Sameček se snaží přeměnit v hermafrodita") Takže dvě hvězdičky. Ale kdyby tvůrci vzali z Pobřežní hlídky i představitele hlavního hrdiny, mohly to být hvězdičky tři (kromě Mitche Buchanana samozřejmě:-D ()

Pingu

Mimozemšťané si nemohli najít lepší objekt ke zkoumání sexuálních praktik, než je Carmen Electra :o)) ()

Dimo

Prča jak má být, aneb jak udělat z nejprostšího příběhu zajímavé dílko. "Dáme si Chardonay, rupne ti podprda". ()

ex.it

Příjemná komedie, Vladimír Čech byl jako komentátor vybraný skvěle. Carmen je moc hezká a i ostatní do rolí pasovali. Jednoduše jsem byla nadšená. ()

desolator6

Sobota, 23:00. Som doma, nudím sa, prepínam len tak programy. A zrazu prepnem na ČT2. kde tento film beží. A nuda je hneď preč! Prvotriadna zábava, ktorá ma dostala hneď na začiatku! Paradný "komentátor", veľmi pekná ukážka života dvoch ľudí, užasné metaforické zábery ako to vyzerá počas sexu s nejakou ochranou (Sparminátor ma vážne dostal). Film končí veľmi pekne a človeku zostane na konci tak fajn pri srdci (neviem ako je to možné). P.S. Veľmi sa mi páčil Ocinko na svadbe s .357 za opaskom :D Zaujímavy komentár (ale skôr idiotský) : diamant ()

Miany

Opravdu velmi zábavná podívaná ve stylu "national geographic", kterou jsem shlédla už několikrát a stále neomrzela - což znamená, že film má jisté kvality. Je mi jasné, že pro někoho to může být ztráta času, nicméně já se bavila! :) ()