Sexuální praktiky pozemšťanů

• USA The Mating Habits of the Earthbound Human (více)

Neviditelní mimozemšťané sledují námluvy mladého páru - hezouna Billyho a sexy Jenny už od trapného prvního setkání v přeplněném nočním klubu, následovaném dalšími schůzkami až k nevyhnutelným obědům u budoucí tchýně. To vše pomalu, ale jistě zavdává mimozemšťanům důvod pochybovat o duševním zdraví lidí a sexuálních praktikách všech pozemšťanů. (Bonton Home Video)

deiwitch

Vynikající romantická komedie s naprosto úžasným odosobněným komentářem pana Čecha. Výborný nápad a skvělá zápletka však ke konci filmu ztrácí poněkud dech a proto hodnotím ****. Carmen je nádherná, spermie k popukání a snímek jako instruktážní video pro dorost je prostě dobrý nápad :-) ()

Oxymoron

Naprosto originální a neotřelý nápad dělá z této romantické komedie jednu z nejlepších vůbec. Něžnější pohlaví přiláká do kin žánr samotný a pány skvělá Carmen Electra, která i přesto, že se ve snímku ani jednou neobjeví vyloženě nahá, je šíleně sexy a už jen kvůli ní se vydrží koukat až do konce. A praktická ukázka cesty spermií k vajíčku je geniální. ()

cherita

Komentář Vladimíra Čecha je opravdu vtipný a originální a při prvním zhlédnutí se mu ještě celkem daří zakrýt fakt, že příběh je tak jednoduchoučký, že by se dal odvyprávět za deset minut, že celý film vypadá neskutečně levně a Carmen Electra „hraje“ neskutečně špatně, navíc zdaleka nenaplňuje představu průměrné lidské samičky (chápu, že tohle pánům asi vadit nebude). Druhý pokus ale nedoporučuju ani jejím největším fandům. ()

Kroupa

Výborně jsem se bavil téměř po celou dobu, film byl téměř prost nejhorších klišé, anebo to bylo podáno stravitelně. Vypravěč by sice nemusel komentovat všechno, ale Carmen bohatě vynahradí jakékoli nedostatky! :-) ()

Kratoc

Sakra vtipná komedie u které (jako u málokterého filmu) se mi líbil český dabing (hlavně suchý komentář Čecha) než originál. Abych byl upřímný, tak už dlouho jsem neviděl komedii, která by měla originálnější námět. Bylo to opravdu zábavné a Carmen je opravdu kočka. Ovšem hláška: Sperminátor: Nepřítel všech semen! Ta nemělo chybu ;) ()

Blueeyes

Takový milý dokumentárně instruktážní film určený zvídavým mimozemšťanům. Prostřednictvím tohoto počinu mohou lépe pochopit principy, zákonitosti, úskalí, vzestupy a pády lidského intimního života. Počítám, že to běží na všech intergalaktických mutacích Discovery channelu. Ten nápad s doprovodným komentářem (fantastický Vladimír Čech) je jednoduše geniální a geniálně jednoduchý. Disponuje báječně trefnými a vtipnými postřehy a zakolísá jen na pár místech. Jako romantický film by to stálo za vyliž starou bačkoru, kdežto dokumentární pohled filmu dodává excelentní rozměr a celé to zvedá na hodně zajímavou úroveň. Dost možná jednou pustím tento originální snímek dětem a ušetřím si tak práci se sexuální výchovou a všemi těmi omáčkami s motýlky a včelkami :-) ()

pend

Komentář Vladimíra Čecha je výborný, samotná komedie je ale skvěle natočená - s elegancí, vtipem , nadsázkou. ()

Zeek

Formou dokumentu natočené sexuální praktiky pozemšťanů. Nápad velmi originální a navíc i příjemně zábavně zpracované. Velkým plusem je komentář Vladimíra Čecha, no a Carmen je nádherná, to je bez diskuse. Moje hodnocení: 75% ()

Herman

Bez komentáře by po tomhle filmu ani pes neštěkl. Ten řadí film do lehkého nadprůměru. Hlavně se nemůžu ubránit tomu že z této látky šlo vytěžit mnohem víc. Každopádně zajímavý nápad. ()

Saur.us

Romantická komedie, která je po dějové stránce naprosto obyčejná, ale voiceover průvodce (ve skvělém dabingu skvělého V. Čecha) tomu teprve dává punc originality, dávku humoru a hravosti, díky kterému se stává snímek výbornou zábavou. "Během natáčení nebyl zraněn žádný člověk" ()

zahadum

Máte radi dokumentárne filmy o prírode ? o zvieratách a ich živote ? a myslíte si, že mimozemšťania nie ? ale áno ! a dokonca máte možnosť vidieť dokument o tom ako sa rozmnožujú ľudia :) áno áno ľudia a ich sexuálny život :) úchylné ? kdeže ! vtipné, originálne a svieže :) dozviete sa veľa faktov o sebe..o ženách..mužoch...zistíte, že spermie to majú hold ťažké...veľmi ťažké....spoznáte zbrane ako je pesar a sperminátor :))) všetko v mierne naivnom ale veľmi vtipnom filme ktorý sa určite páčil aj Woody Allenovi :) ps : vždy som vedel, že ženy majú radi filmy kde hrdinovia umierajú pomaly :))) ()

mls

Ha, ha, ha! Celý "film" sa nesie v akože vtipnom popisovaní ľudskej rasy. Nechápem však ako si niekto myslel, že toto môže diváka baviť tak dlho sledovať. ()