poster

Chladnokrevně

 • USA

  Confidence

 • Německo

  Confidence

 • Německo

  Confidence - Coup in L. A.

 • Slovensko

  Chladnokrvne

Krimi / Thriller / Drama

USA / Kanada / Německo, 2003, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • *Dosis*
  *****

  Velmi kvalitní tvorba německo-amerického filmu.. Jsem si vědom, že film není žádný extrém ale mám k němu určitou citovou vazbu. Hlavní jiskrou filmu byl zápalný děj o podfukářství, který mi nejspíš sedl do noty. Hudba společně s vykvetlými scénami mi nahnala slzu do oka :). Klobouk dolu a jsem rád že jsem mohl být divákem tohoto filmu.. 100%(19.10.2008)

 • Anderton
  ****

  Dosť podceňovaný snímok, čo je škoda, mal som pocit, že kinami iba prešumel aj napriek hviezdnemu obsadeniu. Zamotaná gansterská zápletka pripomína Ritchieho a Tarantina a pre mňa nie je o nič horšia. Ako výrazný zápor a možno aj dôvod neúspechu vidím vysokú podobnosť Burnsa s Afleckom. A to už aj na tomto plagáte dole:) Na druhý krát by som možno mal znížiť hodnotenie, ale vzhľadom na to, že filmy hore spomenutých vo mne väčšinou nezanechali lepší pocit, ako tento film, tak ho nechám mierne nadhodnoteným.(1.8.2009)

 • HateBreeder
  ****

  Vynikající Podfu(c)k!!! Skvěle rozehraná šachová partie ve které jde o peníze, životy, důvěru a taky lásku. Hra začíná a jde opravdu o Hru nervů, neboť hlavní hrdina má mnohy na mále, jenže Jake je šikovný a tak si dokáže poradit i v té nejnepříjemnější situaci. Ovšem v jeho branži je těžké někomu věřit, a tak mu nezbývá než podezírat úplně každého. Jen tak může mít výhodu a dovést svůj plán ke zdárnému konci. Vše by šlo dokonale, kdyby mu hlavu nezamotala krásná Lily a jakmile do hry vstoupí city - nemůže to dobře skončit. Velice povedený film který tak trochu připomíná Ocean´s eleven ale řekl bych, že zápletka je ještě propracovanější a konec překvapivější. Mám filmy tohoto typu rád, neboť se většinou jedná o skloubení dramatu, lehké černé komedie, akce a v neposlední řadě taky kapky toho Krimi = ideální kombinace. A Dustin Hoffman jako King nemá chybu :)(13.8.2006)

 • Kosmik 1
  ***

  No možná budu jeden z mála, komu se líbil závěr. Dokonce i přesto, že byl velmi dobře předvídatelný a vlastně člověk musel vědět nebo přinejmenším aspoň tušit, že přijde nějaký zlomový zvrat. A ikdyž jsem měl stále pocit, že film kopíruje jiné filmy podobného ražení...kriminálka, spousta zvratů, ten je s tímhle, ten zase s támtím plus nakonec ten finální zvrat...tak mě to bavilo. Nenudil jsem se a mohl bych dokonce říct, že jde o příjemnou podívanou. Malinko mě zklamal Dustin Hoffman, jinak bych dal i 4*. Naopak potěšil Paul Giamatti. 65%(1.12.2012)

 • Le_Chuck
  **

  Sterilná robbery kriminálka, ktorá sa klasicky točí okolo veľkej krádeže, aby to nakoniec bolo všetko úplne ináč. Celé to pôsobí veľmi amatérsky a ladnosť a nadhľad napr. Ritchieho filmov sa dostaví žiaľ len v náznakoch. A to je škoda jednak kôli Rachel a jednak finálnej pointe, ktorej síce chýba punc prekvapenia, ale originalitu neupieram. V rukách niekoho zručnejšieho to mohla byť pecka.(30.8.2006)

 • - Slovo "fuck" a jeho další tvary zazní ve filmu 130krát. (Matros)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace