Chladnokrevně

Confidence

• Německo

Confidence

• Německo

Confidence - Coup in L. A.

Chladnokrvne

Krimi / Thriller / Drama

USA / Kanada / Německo, 2003, 97 min

Dokonale priemerné a z radu nevytŕčajúce lúpežné krimi, ktoré čerpá a destiluje už overené postupy z iných filmov. Poteší herecké obsadenie, ktoré však nič nezachraňuje... naopak taký Ed Burns so svojim kamenným ksichtom a lá Ben Affleck je "na odstrel". Btw pobavil som sa na "making of", kde sa režisér po každej natočenej (aj tej najbanálnejšej) scéne tvári ako keby splodil nejaký ďalší kinematografický milník :)))(18.3.2007)

DVD - Tohle krimi jsem viděl už kdysi kolem roku 2004 a vím, že mě nějak nenadchlo. Nejspíš jsem to tenkrát úplně nepochopil. Jediné, co mi utkvělo v paměti, byl Dustin Hoffman v roli magora. Včera jsem si film po x letech pustil znovu a tentokrát jsem byl mile překvapen. Podle mě se jedná o velmi slušně natočený film, který vám po kouskách poodhaluje, jak podraz vznikl a jak se realizoval. Závěrečné rozuzlení bylo překvapující. Výběr všech protagonistů na jedničku. CZ dabing velmi slušný (až na Garciu). 75% // (31.8.2013) - Po roce a půl další připomenutí tohoto velice kvalitního krimi o podfukářích. Vše podstatné jsem již uvedl v komentáři z minula, a tak mohu jen 4 hvězdičky potvrdit, ba dokonce v procentech trochu přidávám. 80% (with J.)(23.4.2012)

Príbehy o správnych podvodníkoch, čo majú v hlave i v srdci ( a trebárs aj pästiach ) sú moja obľúbená šálka kávy ( čaju, alebo i alkoholu ), na druhej strane niektoré klišé, z ktorých sa medzičasom stali takmer povinné súčasti žánru, mi idú pekne na nervy. A takisto sa neviem často ubrániť pocitu, že mať tak na to hlavu, čas a nervy, s logikou do seba zapadajúcich scén by to nedopadlo úplne najlepšie, ba že niektoré motívy by vyšli úplne mimo...(30.5.2013)

Příběh jako vystřižený z britského seriálu Podfukáři, který z vod průměrnosti vytahuje elitní herecká sestava. "The Big Boss" Dustin Hoffman, nádherná Rachel Weisz či fešný Edward Burns. Herecky mě zde sice nijak neoslnil, ale díky fyzickým předpokladům se na něj moc hezky dívá. Také stojí za pozornost role Briana Van Holta, jehož jméno si pamatuju ve spojení s jeho postavou zabijáka z Domu voskových figurín.(15.7.2012)

Úžasně tu hraje Hoffman a také Rachel Weisz. Za zmínku stojí i další postavy. Za pochvalu můžeme dát také příběhu ala Dannyho parťáci nebo Spy game. Tady to bylo ale provedeno tak trochu jinak a do poslední chvíle jste nevěděli, kdo je zrádce a kdo ne. Jenže, skoro jsem u tohoto filmu usnul a to už o něčem svědčí.(2.6.2005)

• - Slovo "fuck" a jeho další tvary zazní ve filmu 130krát. (Matros)