Chladnokrevně

Confidence

Chladnokrvne

Krimi / Thriller / Drama

USA / Kanada / Německo, 2003, 97 min

Dobrý scénář, vynikající herci a stylová režie. Nebýt nevýrazného Edwarda Burnse, mohlo to být ještě výrazně lepší. Postavte ho mezi Dustina Hoffmana a Rachel Weisz a stane se prakticky neviditelným. Zkrátka podobná situace jako v 15 minutách.(3.11.2003)

Rozpočet $15miliónovTržby USA $12,251,640Tržby Celosvetovo $23,014,206/60%/(25.3.2007)

• kleopatra

Těžce mi to zavání Podfu(c)kem, ovšem to by to nesmělo bejt tak unavený a bez jiskry (...ale slovo podfuk a podvod se tu hojně užívalo, to je pravda). Filmů, kde nikdo není tím, kým se původně zdál nebo měl být a nic není tak, jak vypadalo, že to bude, těch už tu taky byla nůše. Občas se podaří vrazit do toho pár originálních prvků a může to klidně fungovat, ale tady ne. Když se podíváte na film Hráči se Stallonem, tak je to to samé, jenže tam to bylo o kartách (a o penězích), tady jen o penězích. Dustin Hoffman zahraje cokoliv, ale vyškrtávat se tady v pár větách...... na to je ho škoda.(14.1.2005)

Odpoveď na Dannyho Parťákov?...možno, ale ostala na rázcestí, sú tu cool týpci, husté hlášky, ale hlavná pointa príbehu je len priemerná...Andy Garcia je neskutočne dobrý v tomto filme, to on je vždy...(4.7.2008)

Zábavný a celkem zapeklitý snímeček s dobrým obsazením. Dobré dialogy, pohodové tempo a návrat Kinga Dustina Hoffmana.(14.9.2003)

• - Slovo "fuck" a jeho další tvary zazní ve filmu 130krát. (Matros)