Medvídek Pú

Ve Stokorcovém lese začíná den jako každý jiný. Pú se probouzí velice hladový a nemá doma žádný med. Takže se vydává ho sehnat, ale jeho pouť posléze nabere zcela jiný směr – nejprve kvůli soutěži, ve které se mají všichni pokusit najít Ijáčkovi nový ocas. Pú později nachází vzkaz od Kryštůfka Robina, který zní: „Odešel sem. Moc práce. Hnet tu budem.“ Pak ale Sova celý vzkaz pochopí zcela jinak a tvrdí, že jejich přítele uneslo stvoření, zvané „Hnetubud“. Velice záhy se všichni vydávají na napínavé dobrodružství ve snaze zachránit Kryštůfka Robina před imaginárním nebezpečím. Jak se ukazuje, medvěd, který původně toužil jen po trošce medu, má před sebou náročný den.
Společnost Walt Disney Animation Studios se ve filmu Medvídek Pú vrací do Stokorcového lesa. Tento nový snímek, který oživuje nadčasové kouzlo, vtip a žertovnou atmosféru původních krátkých filmů, divákům znovu nabízí možnost bavit se ve společnosti "přihlouplého Medvěda" a jeho přátel Tygra, Králíčka, Prasátka, Sovy, Klokanice, Klokánka... a pochopitelně také Ijáčka, který ztratil ocásek. (oficiální text distributora)

Sashmen13

Klasickej pú, humor je ovšem hodně top, jen prostě nemám rád jeho přístup k životu. To je: med a ostatní. I když na konci, pravda, porazí své inner demons a vše šťastně skončí. Jo a acid trip honey scéna je dost good: ) ()

michalkop

V rámci korona-maratonu jsem se podíval na tento film. Medvídka Pú jsem v dětství párkrát viděl a nepřišlo mi to nijak hrozné. Ale toto? Slabuduché, nevýrazné, trapné a díkybohu aspoň krátké. A nechápu, co na této postavičce Si Ťin-Pchingovi vadí. Vždyť si nejsou ani podobní. ()

AnniqueCh

Na to že tenhle animovaný film pro děti Medvídek Pú je z roku 2011 a v těhle letech se málokdy stává aby bylo na televizních obrazovkách vidět něco povedeného tak tenhle film to dokazuje, tenhle film se svou animací i dějem téměř shoduje se starou dobrou animovanou seriálovou verzí Dobrodružství medvídka Pů. ()

rhodos

Ráda jsem se vrátila do dětských let. V dětství byl "Medvídek Pú" má oblíbená kniha, takže jsem si nemohla nechat ujít ani jeho filmové zpracování, které je hravé, vtipné, s novým příběhem, přesto má své kouzlo a nadčasovost. Tento film je velmi kvalitni animák, který však není pro každého, ale pouze pro malé děti a dospělé, kteří neztratili dětskou duši a rádi se vrací do dětských let. Viděno v originále. ()

websky

My doma túto rozprávku milujeme. Nádherné charaktery a krásny príbeh. Pesničky sú chytľavé a budete si ich čoskoro vnímať. Prečítajte si recenziu. ()

Levi_Kornoa

Tříletý klučina koukal se mnou a byl nadšený... a já taky! Medvídek Pú byl součástí i mého dětství a jsem rád, že jsem teď, v roce 2021, objevil tenhle už 10 let starý, ale pořád skvělý film. Hlášky se opravdu povedly, smál jsem se hned několikrát. Vizuální stránka je nádherná a tvůrci měli skvělý nápad zpracovat děj tak, aby se odehrával na stránkách knihy - interakce zvířátek s písmeny byla pěkným zpestřením (jenom může být trochu matoucí, že písmena tvoří anglická slova, ale to nelze vytýkat, nejedná se holt o českou pohádku :D). Musím pochválit i závěrečné titulky, které jsme díky doplňujícím animacím zhlédnuli úplně celé. Na pozadí nám k nim hrála písnička "So Long" od Zooey Deschanel, která mi taky vykouzlila úsměv na tváři. (♪ "You test my nerves, it makes me stronger, so can you bother me a little bit longer?" ♫ ) A nakonec - velká pochvala také českým dabérům a předkladatelům, protože ty rýmy v písničkách fakt sedly. Zasloužených pět hvězd! Tolik k filmu za mě, na závěr jedno mimochodem: Mimochodem, četl jsem v jednom komentáři, že tento film je "morálně pokroucený" a že ''považuje za normální ubližování druhým nebo jejich regulérní šikanu" a že to nemá s "kladnými vzory nic společného". Každý má svůj názor, nicméně pokud je TOHLE morálně pokroucené, jaká slova chcete použít pro současné pohádky plně bojů a zloduchů? Pokud někdo chce pohádku pro děti s jen výhradně kladnými a "výchovnými'' prvky, bojím se, že ji nenajde. Ony totiž i ty negativní prvky můžou vést k poučení. A bezchybné kladné vzory dětem asi moct nepomůžou vyrovnat se se svými vlastními chybami a selháními. Navíc je tu ještě něco jako humor typu "dokážeme se zasmát i nepříjemným věcem". Ale samozřejmě... vždycky existují dva pohledy na věc. Záleží, jestli chceme vidět sklenici napůl prázdnou, nebo napůl plnou. ;) ()