Medvídek Pú

Ve Stokorcovém lese začíná den jako každý jiný. Pú se probouzí velice hladový a nemá doma žádný med. Takže se vydává ho sehnat, ale jeho pouť posléze nabere zcela jiný směr – nejprve kvůli soutěži, ve které se mají všichni pokusit najít Ijáčkovi nový ocas. Pú později nachází vzkaz od Kryštůfka Robina, který zní: „Odešel sem. Moc práce. Hnet tu budem.“ Pak ale Sova celý vzkaz pochopí zcela jinak a tvrdí, že jejich přítele uneslo stvoření, zvané „Hnetubud“. Velice záhy se všichni vydávají na napínavé dobrodružství ve snaze zachránit Kryštůfka Robina před imaginárním nebezpečím. Jak se ukazuje, medvěd, který původně toužil jen po trošce medu, má před sebou náročný den.
Společnost Walt Disney Animation Studios se ve filmu Medvídek Pú vrací do Stokorcového lesa. Tento nový snímek, který oživuje nadčasové kouzlo, vtip a žertovnou atmosféru původních krátkých filmů, divákům znovu nabízí možnost bavit se ve společnosti "přihlouplého Medvěda" a jeho přátel Tygra, Králíčka, Prasátka, Sovy, Klokanice, Klokánka... a pochopitelně také Ijáčka, který ztratil ocásek. (oficiální text distributora)

drake31

Úžasná rozprávka ktorá vo mne objavila stratenú a úprimnú radosť z rozprávok. Nádherný príbeh plný roztomilého humoru, zábavných charakterov a situácií ktoré vykúzlia úsmev na tvári bez väčšej snahy. Rozprávanie príbehu je veľmi atraktívne a dokáže zaujať už od otvorenia knihy, je tu plno banálnych situácií ktoré sršia humorom, rozhovory medzi postavami sú zabijácke, a keď započítam klasickú animáciu, razom je z toho srdcovka na roky dopredu. Winnie the Pooh je rozprávkou ktorá ma srdce a ukazuje to každou jednou sekundou ... ()

Wade

Nenažraný Pú,debilní prasátko,údajně moudrá sova,posedlý králík,flegmatický osel a trhlý tygr to je to co jsem viděl já. 34% ()

Master19

Jako malý jsem Púa neměl rád vůbec, ale jak se zdá, stejně jako ke koprové omáčce jsem si k němu našel cestu až s rostoucím věkem. Hodně dělá i velmi povedený dabing v čele s Otou Jirákem. ()

Kurikmoon

Páni!!!! Dámy!!! KREATIVITA!!!! To je slovo, ktorým by som rozprávku opísal. Bez stopy násilia. Jednoduchá a pritom, tak zložitá. V určitých momentoch sa mladšie deti s otvorenou pusou nechápavo pozerali, prečo sa starší klátia pod váhou vlastného smiechu. A potom sa už smiali i oni. A potom sa smiali oni. V niektorých momentoch, keď to bolo jemne úsmevné a kinom sa rozliehal smiech tých najmenších, strhli nás zas oni. To neovládené a úprimné pišťanie... =D +++Na začiatku dajte zvieratkám čas, pretože môže chvíľku trvať, kým sa do sveta knižky dostanete. Ale potom... +++Slovenský dabing nebol vôbec zlý. A po čase ma bavila i atmosféra pesničiek. Speváci to hravým spevom doplňali. Nejaká A-kapela? +++V kine ako bonus v roli predskokana uvidíte ešte animák o Lochneske- Balada o Nessie. A navyše rezko rýmovaný.... +++Pripravte sa na šialene medové orgie, pesimistického Iáčika, záplava padajúcich písmen,... +++k hodnoteniu. Dať 4 alebo 5 hviezdičiek? Dávam 5 pretože, táto rozprávka je iná ako ostatné a ťažko ju porovnávať. A dávam 5 i preto, že si myslím, že tento 2D animák stojí za povšimnutie. +++Rozhodne sa teším ešte na originálne znenie. +++zaujímavé komenty: Ursinko, Viktooorka ()

strelenaL

Další z příběhů ze stokorcového lesa. Pú a jeho kamarádi na cestě plné dobrodružství. Za nalezením ztraceného ocásku mrzutého Ijáčka nebo pak nalezením a záchranou Kryštůfka Robina. Pú a jeho přátelé zažíjí jistě mnoho zábavy při hledání. ()

kornflakeska

Skvělá a hravá animace, překvapivý humor a svižný děj. Pro děti naprosto perfektní, dospělí si však také najdou scény, jež pohladí na srdci. ()

PollyJean

Púa jsem neměla v oblibě už jako dítě. Nebylo mi jasné, proč obdivovat někoho, kdo se stará jen o to, jak nacpat svůj plyšový břich a když udělá nějaký dobrý skutek, je to vždy náhodou nebo omylem. Když v této verzi Prasátko visí s hlavou ve včelím hnízdě a chválí Púa, jak to má dobře vymyšleno, zatímco Pú mlátí do hnízda klackem, rozhodně mi to nepřipadá směšné, spíš děsivé. Je pravda, že v tomto světle vychází v této verzi větší část postav ze Stokorcového lesa jako nechutní sobci (např. "geniální" sova, která v jámě s ostatními klidně zapomene, že umí létat) nebo poloviční blázni (militantní králík, i tygr je tu magorný víc než kdy jindy). I když odhlédnu od tohoto snad zbytečně hyperkritického pohledu, přesto mi přijde tato verze ve spoustě aspektů úplně zbytečně přehnaná (inu, klasická Disney metoda) - od přeslazeného zpěvu některých pasáží, po tygrovo týrání Ijáčka nebo projekci všeho zlého do smyšleného Brzoběda (či jak se vlastně ten tvor v různých verzích překladů nazývá). ()

mandlova

Můj ambivalentní vztah k medvídkovi Pú se ještě prohloubil... Tak vyhrocené postavy, aby jinde člověk pohledal. Ale pořád je to miloučké. ()

Kejdlo

Medvídek je milý, vtipný a písniček je tam víc než dost. Fajné. nicméně tohle všechno už jsme viděli v seriálu. Ovšem jako nostalgie na dětství parádní. 7/10 ... Skvělý dabing! ()

civrss

Jak hodnotit, když nechci být zbytečně krutý a zároveň nechci urazit pohádku, která se každému předškolnímu dítěti bude líbit. Pro mě již bohužel animák jako Méďa Pů ztrácí smysl a pouze se u něj nudím. Anglický dabing byl překvapivě milý, ale zpívání mě těžce trýznilo. Pouhá hodinová stopáž potěší každého vzrostého diváka. Dětem hodinka stačí a dospělým zmenší trápení. [5/10] ()

MsUtahraptor

Všichni jsou šílení a nikomu to nevadí. Medvídku Bobkovi vypadávají střeva, Prasátko jako piñata, chladné klokánečkovo "Send the pig!", peněz a slávy chtivý zajíček... Že jsou v těchhle příbězích všichni na drogách, nebo přinejmenším případy pro cvokaře jsem si pamatovala, ale to, že to může být i poměrně brutální mi jako dítěti uniklo... Zajímalo by mě, kolik oslíků skončilo díky téhle partě s hřebíkem v zadku. ()

Han22

Těžko hodnotit, když je Medvídek Pú cílen na nejmenší děti a příliš mě nebral ani v dětství. Ale bylo to roztomilé a Brzoopět rulez :) ()

Paity

Medvídek Pú je bezvadný, navíc ten "český" má super dabing, který źní tak jakoby s "plným nosem", což je super. Jinak celý jeho gang netřeba představovat, šišlající Tygr je ale stejně nejvíc super. ()

farfalla

Nejsem fanynkou Medvídka Pú, ale tento film mě velmi mile překvapil. Animace stále zdůrazňuje, že vycházíme z knížky. Ale jako při zajímavém čtení, písmenka opouštíme a vydáme se s postavami do lesa. Text je příjemný na poslech a i když jsou zápletky ´dětsky´ tajemné a komplikované, jsou také hravé a dokážou zaujmout. Detskost se pro dospělého mění v poetickost. ()

Harapes

Ano,naši dětští hrdinové se dostali na plátna kin a my jen můžeme s radostí sledovat,jak se ty naše ratolesti radují z toho,z čeho jsme se radovali my,rodiče. ()

Mauric

Vzorová ukázka toho, že i dnes má 2D animace v kině místo. A jaké! Oproti moderním 3D předělávkám starých klasik s otravnými lidskými herci se dobrodružství hladového, obtloustlého oranžového medvěda může pyšnit nápadem, svižným a velice příjemným humorem, adekvátní stopáží a úžasnou atmosférou. A navíc uslyšíte většinu hlasů, které se podílely na "nefilmové" verzi. Nasmál jsem se opravdu vydatně. Doporučuji všemi deseti. ()

Marys

Nikdy sme u nás na Mackovi Pu ako deti extra nefrčali, no musím priznať, že tento film bol taký do pohody únik z reality s peknými slovnými hračkami, úsmevnými scénami, na kino síce krátky, no na domáce posedenie taký akurát. Skrátka pohodička. Pobavil. ()