Medvídek Pú

Macko Pú

Animovaný / Muzikál / Komedie / Rodinný

USA, 2011, 60 min

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)

Julio Macat

Henry Jackman

Hlavní věc, která je na Medvídkovi Pů (nemyslím medvěda) ta nejlepší je bezpochyby animace. Na tu by se dalo dívat pořád a pořád dokola. Naprostá nádhera. Sledoval jsem film se svým synovcem a jak mě, tak i jeho film hodně bavil. Dabing je taky jedna z těch povedených věcí, které na Medvídkovi mám rád. Příběh sice úplně stoprocentní nebyl, ale i tak by mi prsty urvalo kdybych nedal všech pět hvězd. Vždy se rád znovu podívám na další dobrodružství ze Stokorcového lesa. :) 84%(28.11.2011)

Čistá čtyřka. Milé, malé, hezké, krásné. Jen více takových epizodek. Musím říct, že od té doby, co jsem pár příběhu Medvídka Pú četl, mám k tomu animovanému malinko jinačí vztah. Přeci jen, i když je to seberoztomilejší, tak prasátko to prostě kazí. Kresba v knížkách je hezčí. Ale co, tady je zase gejzír nápadů a to především u scén "animace v animaci" - jestli víte, co tím myslím. Povedlo se a začínám mít z toho letošního filmového nadělení malinko lepší pocit. A zase mám něco s břichem. Stejný problém jako u Rattatouile - nekoukat hladový. A na závěr pár poznámek: Hnedtubud - perfektní překlad. John Cleese - svět potřebuje více Johna Cleese.(29.12.2011)

Rozpočet $30miliónovTržby USA $26,692,846Tržby Celosvetovo $45,500,000Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA $8,534,097 //počet predaných kusov 487,285║ Macko Pu ma nikdy nejak nelákal ale táto celovečerná verzia celkom ušla, pobavila. /60%/(22.12.2011)

Úžasná rozprávka ktorá vo mne objavila stratenú a úprimnú radosť z rozprávok. Nádherný príbeh plný roztomilého humoru, zábavných charakterov a situácií ktoré vykúzlia úsmev na tvári bez väčšej snahy. Rozprávanie príbehu je veľmi atraktívne a dokáže zaujať už od otvorenia knihy, je tu plno banálnych situácií ktoré sršia humorom, rozhovory medzi postavami sú zabijácke, a keď započítam klasickú animáciu, razom je z toho srdcovka na roky dopredu. Winnie the Pooh je rozprávkou ktorá ma srdce a ukazuje to každou jednou sekundou ...(4.3.2012)

No toto. Pamatoval jsem kra´tasy Medvídka Pů jako uhlazené blábolivé verze výtečné Milneho knihy (četli jste Milneho životopis? Podivný chlapík) a taky jsem dětem četl práve jen tu. Tenhle film je ale vyloženě snesitelný, Ijáček je dokonce tak depresivní jak jen v animáči může být. Tygr sice mohl skákat méně a Jirákův dabing bych oželel, ale Prasátko je vyloženě skvělé, esence příběhu vychází z knihy, používá dokonce knižní dialogy a vtipných situací je dostatek (Prasátko dostává ostatní z pasti, P přemýšlí o medu). Jenom, Brzopije, hm, jsem prostě zvyklý na skvrnitého nebo býložravého Hnetubuda. Za pět to není, protože postavy jsou oproti knize přece jen příliš zjednodušené. "Ijáčku, zažil jsi někdy den, kdy se ti nic nedařilo? Jo, skoro každý."(19.11.2011)