Medvídek Pú

Macko Pú

Animovaný / Muzikál / Komedie / Rodinný

USA, 2011, 60 min

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)

Julio Macat

Všichni jsou šílení a nikomu to nevadí. Medvídku Bobkovi vypadávají střeva, Prasátko jako piñata, chladné klokánečkovo "Send the pig!", peněz a slávy chtivý zajíček... Že jsou v těchhle příbězích všichni na drogách, nebo přinejmenším případy pro cvokaře jsem si pamatovala, ale to, že to může být i poměrně brutální mi jako dítěti uniklo... Zajímalo by mě, kolik oslíků skončilo díky téhle partě s hřebíkem v zadku.(9.12.2015)

Tak tohle byla opravdová lahudka.Medvídek Pú mě krásně připoměl klasické příběhy od Disneyho na kterých jsem vyrustal.A udělal to tím nejmilejším způsobem jakým to šlo.At už jde o staromilské vyprávění skrz knížku či přecházení ze stránky na stránku, které na mě udělalo dojem, protože i po tolika letech je to stále působivé a to ani nemluvím o zapojování textu knížky do příběhu.K tomu suprová 2D animace, která znovu ukazaju své kouzlo v plné síle.Objeví se skoro každá postava z Púova světa aby se zapojila do příběhu o hledání nového ocásku pro Ijáčka.S čistým svědomí můžu prohlasit, že Pú je lepší než nová Auta, protože si na nic nehraje a je přesně takový jakýho si pamatujem ze seriálu.(26.8.2011)

V podstate to isté, čo verzia z roku 1977. Akurát v modernejšom technickomm spracovaní a trochu lepším tempom. Takže je to opäť milučké, nápadité a plné roztomilých postáv, ktorým vládne bombový Ijáček. Problém som mal akurát s epizodickým dejom. Mysílm, že pre decká úplná dokonalosť, pre moje infantilné ja, milý oddych 7/10.(9.9.2018)

Ve Stokorcovém lese, ať prší nebo leje, gay zvířátka točí své rozmilé freje. Kryštůfek Robin musí mít v hlavě zajímavý maglajz. Podle mě chodí doma v lodičkách a sám sobě píše rtěnkou vzkazy na zrcadlo. Ale ty zmeškaný potraty to evidentně baví a je od nich alespoň klid, to je hvězdami k nezaplacení. Prachsprostě tu nyní odkazuji na svůj deníček, kam hodlám umístit paralelu mezi postavami z chlapečkovy choré mysli a uživateli volné...(5.5.2012)

Páni!!!! Dámy!!! KREATIVITA!!!! To je slovo, ktorým by som rozprávku opísal. Bez stopy násilia. Jednoduchá a pritom, tak zložitá. V určitých momentoch sa mladšie deti s otvorenou pusou nechápavo pozerali, prečo sa starší klátia pod váhou vlastného smiechu. A potom sa už smiali i oni. A potom sa smiali oni. V niektorých momentoch, keď to bolo jemne úsmevné a kinom sa rozliehal smiech tých najmenších, strhli nás zas oni. To neovládené a úprimné pišťanie... =D +++Na začiatku dajte zvieratkám čas, pretože môže chvíľku trvať, kým sa do sveta knižky dostanete. Ale potom... +++Slovenský dabing nebol vôbec zlý. A po čase ma bavila i atmosféra pesničiek. Speváci to hravým spevom doplňali. Nejaká A-kapela? +++V kine ako bonus v roli predskokana uvidíte ešte animák o Lochneske- Balada o Nessie. A navyše rezko rýmovaný.... +++Pripravte sa na šialene medové orgie, pesimistického Iáčika, záplava padajúcich písmen,... +++k hodnoteniu. Dať 4 alebo 5 hviezdičiek? Dávam 5 pretože, táto rozprávka je iná ako ostatné a ťažko ju porovnávať. A dávam 5 i preto, že si myslím, že tento 2D animák stojí za povšimnutie. +++Rozhodne sa teším ešte na originálne znenie. +++zaujímavé komenty: Ursinko, Viktooorka(17.5.2011)