Medvídek Pú

Macko Pú

Animovaný / Muzikál / Komedie / Rodinný

USA, 2011, 60 min

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)

Julio Macat

Velká škoda takového množství písní. Některé mají svůj význam (všechny kolem medíku), jiné jsou skutečně zbytečné. Jde ale o zábavný animák pro menší děti řadící se mezi klasické předchozí Púovské filmy a rozhodně patří k těm nejlepším. Dabing zde - http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=12608. Písně nazpívali Jiří Knot, Radka Fišarová, Dušan Kollár, Roman Vocel, texty písní: Pavel Cmíral a Zdeněk Štěpán(11.8.2015)

Rozpočet $30miliónovTržby USA $26,692,846Tržby Celosvetovo $49,871,429 Tržby za predaj Blu-ray v USA $5,883,316Tržby za predaj DVD v USA $15,325,943║ Macko Pu ma nikdy nejak nelákal ale táto celovečerná verzia celkom ušla, pobavila. /60%/(22.12.2011)

Asi žiadnej inej rozprávke sa nehodia prívlastky zlatá, milená a roztomilá viac, ako Mackovi Pú. Úchvatná naivita, 2D animácia, dokonalý dabing (anglický), úžasné postavičky... Ijáček, Prasiatko a hlavne podarený Pú, ktorý ma s tým jeho "ooh, bother!" zakaždým dostal... všetko je proste perfektné. Hoci jemné výhrady mám, toto je jednoznačne rozprávka, ktorú budem púšťať svojim deťom!(27.8.2011)

Medvídek Pú - moje dětská láska :-).//Pobavilo - 7 znamení, že postavičky z Medvídka Pú berou drogy : Ijáčka nic nezajímá, ma pomalé reakce a do ničeho se mu nechce -> Marihuana. , Prasátko se všeho bojí včetně toho, že po něm jdou -> Houbičky.,Králík se do všeho míchá a pořád musí všechno mít -> Kokain.,Tygr nedokáže být v klidu, pořád poskakuje a přesto není nikdy unaven -> Extáze.,Pú má rád sladké a má velkou představivost ->LSD.,Kryštůfek Robin může mluvit se zvířaty->Halucinogeny.,Sova je vždy tam, kde je jí zapotřebí a pomůže každému, kdo to potřebuje->Dealer.(3.7.2012)

Milé a pohodově hravé podívání, které naštěstí odolalo snahám o radikální inovaci či restart a pokračuje v tradičním duchu, což platí o animaci, příběhu i humoru, osvěženém navíc skvelě zakomponovanými písmenky. Nebylo to možná tak vtipné a hutné jako některé starší půovské filmy, ale pořád typickým způsobem naivní, kouzelné, zábavné a fajn. Scéna v jámě neměla chybu a prasátko s knihou a provazem nás opravdu rozesmálo. A tak myslím, že i tentokrát je medík zcela zasloužený.(21.2.2012)