poster

Medvídek Pú

 • USA

  Winnie the Pooh

 • Slovensko

  Macko Pu

 • Slovensko

  Macko Pú

Animovaný / Muzikál / Komedie / Rodinný

USA, 2011, 60 min

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)

Kamera:

Julio Macat

Hudba:

Henry Jackman

Producenti:

Clark Spencer
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  *****

  Vskutku krásná pohádka, která do dětských let dovede vrátit asi každého, komu se jen trochu chce. Hodinka uteče jako voda (nebo medík), vy se pobavíte, zapomenete na to, na co momentálně zapomenout toužíte... Takže co si přát víc? Nový Pú navíc není vyloženě dětský, ale skrývá i řádku dospěláckých mrknutí ("vojenská" příprava pasti na Brzopěta, prasátko parodující Indianu Jonese, celá ta nádherná scéna s plyšáky chycenými v díře a především nápaditý způsob vyprávění, díky němuž se celý děj odehrává jakoby na stránkách knihy). K tomu všemu krásná a poctivá 2D animace, při jejímž sledování si člověk uvědomí, jak mu vlastně chybí. Pět hvězd, 100%.__P.S. Výborný je i český dabing. Králík bez hlasu Stanislava Fišera sice působil lehce nezvykle, nicméně Jiří Korn mu obzvlášť ve zmíněné scéně s propastí patřičnou šťávu dodal. Na originální znění jsem vlastně přepnul jen párkrát, a to pouze kvůli Johnu Cleesovi, který se skvěle zhostil role vypravěče (v českém znění neméně dobrý Vladimír Brabec).(25.9.2011)

 • Wormboy
  ****

  Nadherna superoldschoolova rozpravka, ktora nielenze dospeleho divaka nicim neuraza, ale dokaze ho perfektne zabavit a ponuknut mu velmi prijemne stravenych 60minut.(24.8.2011)

 • Katullka
  **

  Mentálně retardované zvířátka v krásném provedení. Za tu debilitu ale musím dát dvě hvězdy. Tohle mé dítě určitě sledovat nebude!(29.8.2011)

 • korbitch22
  *

  Medvídek P.Ú. nikdy nepatřil k mým oblíbeným pohádkám, naopak, vždy mě hrozně srala jeho nebývale viditelná nízká inteligence a med, který nesnáším rovněž.Tahle podivně animovaná neškodná lofasovina může bavit opravdu jen malinké děti, nebo hodně infantilní puberťáky/dospělé.Plus ty debilní písničky...pfuuu...malé plus za dobrý dabing.74% považuju za dlouhodobé užívání měkkých drog zdejších uživatelů.Tohle je stupidní i na ty malý děti.15%.(7.10.2013)

 • Cervenak
  ****

  Ultimátny medík. Svižné, vtipné, hutné, s presne odhadnutou dĺžkou vzhľadom na publikum. Dokonca super slovenský dabing. Chvíľu som uvažoval o piatich medíkoch.(19.5.2011)

 • - Film obsahuje potitulkovú scénu. (Momo_desu)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace