Reklama

Reklama

Vrtěti ženou

  • Velká Británie Hysteria (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Mladý doktor Mortimer Granville, snažící se bojovat se zastaralými metodami používanými v medicíně na konci 19. století, se kvůli špatné lékařské péči a špíně na oddělení pohádá se svým šéfem ve Westminsterské nemocnici a opět se ocitá na dlažbě. Přestože mu jeho nejlepší přítel, syn jeho poručníků Edmund St.John-Smythe, nabízí peníze, začne si hledat nové místo. Nakonec nabídne své služby doktoru Robertu Dalrympleovi, který se specializuje na ženské nemoci, především na v tu dobu velice oblíbenou „hysterii“, kterou vykládá jako důsledek „přecitlivělé dělohy“ a vypracoval si i vlastní léčbu. Ta spočívá ve vaginální masáži, kterou si jeho pacientky – bohaté paničky, které jejich manželé zanedbávají – nesmírně chválí … Brzy do své „metody“ zaučí i Mortimera … Ten se seznamuje i s jeho dcerami, z nichž starší Charlotte pracuje v útulku pro potřebné a je to velice sebevědomá, moderní a vše nové propagující mladá žena. Naopak mladší Emily je poslušná dívka, vedená k práci v domácnosti, o níž její otec soudí, že se jednoho dne může stát výbornou manželkou nějakého lékaře. (TV Prima)

(více)

Videa (5)

Trailer

Recenze (574)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Nemůžeme vzít nebezpečný elektrický přístroj a přiložit ho k nejcitlivějším místům na ženském těle." Jen to zkuste, kluci. Já tedy z vlastní zkušenosti zatím nemohu potvrdit, že nalezení smyslu života je důležitější, než provádění vaginálních masáží za účelem léčby hysterie. Na druhou stranu jsem si však naprosto jistej, že vibrátor poháněnej elektřinou vyráběnou parním strojem je hodně veselým aparátem. A pro mne byl lehce zábavnej celej snímek, ač se gentlemanům a dámám navlečeným v historických kostýmech obvykle zdvořile vyhýbám. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,V MINULOSTI LÉKAŘSKÁ VĚDA ŽENÁM S HYSTERIÍ DOPORUČOVALA HORKÉ KOUPELE, LEDOVÉ KOUPELE, VODNÍ TRYSKY, DOKONCE JÍZDU NA KONI....JÁ SE PŘIKLÁNÍM K PŘÍMÉ METODĚ“...... /// Úsměvně laděnej příběh o užitečnosti orgasmu, socialistickejch myšlenkách – tedy pomoci chudejm (Kalousku, makej do kina!), narvanej optimismem z doby plný revolučních myšlenek a vědeckejch objevů. Badatelé a průkopníci vědy vyobrazení jinak než Jung, Freud a spol. TŘI NÁVALY ZA PĚT MINUT? UKAŽTE SE! Film, kterej počtem orgasmů trumfne kdejaký péčko a přesto by nemusel nikoho pohoršit. A co víc – mládežníci by se mohli něčemu přiučit (třeba jak pomáhat chudejm...). Rozhodně bych tohle mrknutí na orgáč - tak nějak po doktorsku, doporučil i těm, kteří nemaj potřebu se líp poznat se svým nejlepším přítelem. Roberte? /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Su blázen do filmů podle skutečnejch událostí. 2.) Mám doma hysterku (a nemám vibrátor). 3.) Nevím, kdy vynalezl masáž vulvy. 4.) Už mě z toho věčnýho ...bolí ruka (hlavně zápěstí). 5.) Thx za titule ,,labrat“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Reklama

Lima 

všechny recenze uživatele

Vstup volný i pro zaryté puritány, mezi které se naštěstí nepočítám. Nevědět o filmu nic, po přečtení stručného nástinu děje bych se podivoval, co za látku z toho může vylézt a zda mě nečeká nějaká plytká prcičkoidní taškařice, ale omyl! Tohle je veskrze příjemná a vkusná zábava, která nepodceňuje inteligenci svého diváka. Zlehka a zajímavě naťukává dobové reálie a probouzející se boj žen za svá práva a historie vibrátoru je tady vtipným bonusem navíc. Objektivně by to bylo tak na 4*, ale za ten pozitivní pocit, co mi film navodil, lehce nadhodnotím. Nenápadné klenůtky musí člověk podporovat. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $3,802,000Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ slušne zvrhlé, ale nie podané až z nečakane správnym nadhľadom, kde krásne funguje súhra hercov s podmanivou réžiou, vyvážené odľahčenie s dejom, plus samotná téma je prekvapeným, že sa niekto do toho pustil /80%/ ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Kdybych měl svoji drahou čtvrtinu vyprstit pokaždé, když je hysterická, do týdne to odserou karpální tunely. V historickém kontextu proto považuji vynález elektrického manžela za naprosto zásadní, ihned po migréně a na třetí místo bych dal asi kolo. Velice mě proto pobouřilo, že z tak závažné věci je někdo schopen splácat takovou dementní, romantickou sračku. Nebýt té nechutné, extrémní, exploitační vložky, putuje tohle bez mrknutí oka směr žumpa. Lidská stonožka mě nechala chladným, u Martyrs a Inside jsem se příjemně bavil, ovšem když jsem tady viděl, jak někdo rve prsty do jámy lvové šeredným anglickým důchodkyním, znechuceně jsem odvracel zrak a myslel na fialky. Ale stejně jsem ten přímořský stánek s uleželými krevetami na přímém slunci nemohl dostat z hlavy! To se fuckt nedalo! BRUTAL!! ()

Galerie (112)

Zajímavosti (3)

  • V 53. minutě uchopí dr. Granvill (Hugh Dancy) do ruky jakýsi motor, jenž "otáčí peřím". Při střihu se změní směr otáčení tohoto stroje. (Gmisiycs)
  • Film je inspirován skutečnými událostmi okolo Dr. Joseph Mortimer Granville, který v roce 1880 patentoval první elektronický vibrátor. (R´Hell)
  • Tanya Wexler se prací na snímku vrátila k režii filmů po 10 letech. (R´Hell)

Reklama

Reklama