poster

Vrtěti ženou

 • Velká Británie

  Hysteria

 • Francie

  Oh My God!

  (Francie)
 • Německo

  In guten Händen

  (Německo)
 • slovenský

  Hystéria

Romantický / Komedie / Historický

Velká Británie / Francie / Německo / Lucembursko, 2011, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tsuki
  ***

  Nepochopila jsem ten český název. Právě ten název mě na filmu z nějakého důvodu odpuzoval už od chvíle, kdy jsem na něj viděla plakáty před premiérou. Takže jsem se o tento film ani blíže nestarala. Jenže se mi naskytla příležitost ho náhodou vidět a byla jsem překvapená, že to je v podstatě film o vzniku vibrátoru, což jsem teda nečekala. Je pravda, že to bylo tematicky zajímavé, a na film zasazený někdy do konce 19. století dokonce vtipné, ale i když uznávám nadprůměrnost tohoto filmu, osobně si mě to moc nezískalo. Není to typ filmu, který bych (alespoň v současnosti) vyhledávala. Maggie Gyllenhaal byla ale skvělá. ~(3,2)~(5.7.2012)

 • packa
  ****

  Téměř vynikající casting. Téměř proto, protože Maggie Gyllenthaal. Což bych možná něměl vyčítat jí, ale spíš týmu stojícímu za scénářem - její "hysterická" postava mi do příběhu prostě nesedla. Ovšem sledovat zbylé kvarteto v hlavních rolích - Dancy, Pryce, Everett i křehká Felicity Jones, bylo požitkem!(7.10.2012)

 • D.Moore
  ****

  Pááni, to je zase stupidní český název. K filmu snad jen tohle: Hysteria je až nečekaně milá, inteligentní a jemně vtipná podívaná plná kvalitních herců a hereček (nejlépe se mi dívalo na Maggii Gyllernhaal a Ruperta Everetta), která v žádném případě nepohoršuje, a o tom, o čem vypráví, vypráví s příjemným nadhledem. Světe div se, nevadila mi ani ta tuctově romantická zápletka a jakési morální ponaučení o pomáhání chudým.(6.5.2012)

 • T2
  ****

  Rozpočet $-miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $3,802,000Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ slušne zvrhlé, ale nie podané až z nečakane správnym nadhľadom, kde krásne funguje súhra hercov s podmanivou réžiou, vyvážené odľahčenie s dejom, plus samotná téma je prekvapeným, že sa niekto do toho pustil /80%/(27.4.2012)

 • Hild
  ****

  Pro mě musím říct docela překvapení. Čekala jsem nějakou ujetou blbinku a hele, ono to bylo úplně jiné, než člověk z popisu, nebo traileru mohl čekat. Film obsahuje hned několik společenských podtextů a dokonce se mi dostalo i příjemného milostného příběhu. Tomu všemu nechybí špetka výborného britského humoru. Jak už tady řada přede mnou napsala, ten film je zkrátka velmi úsměvný a hlavně zábavný, není to žádné mistrovské dílo a musí se brát s jistým nadhledem, pro někoho některé scény budou možná vyznívat trapně, herecký projev Hugha Dancyho se mi taky třeba vůbec nelíbil, ale to zase v pohodě vynahradila sympatická Maggie Gyllenhaal. Mě film dokázal zpříjemnit deštivé sobotní odpoledne a vůbec jsem to nečekala.(12.5.2012)

 • - V 53. minutě uchopí dr. Granvill (Hugh Dancy) do ruky jakýsi motor, jenž "otáčí peřím". Při střihu se změní směr otáčení tohoto stroje. (Gmisiycs)

 • - Film je inspirován skutečnými událostmi okolo Dr. Joseph Mortimer Granville, který v roce 1880 patentoval první elektronický vibrátor. (R´Hell)

 • - Tanya Wexler se prací na snímku vrátila k režii filmů po 10 letech. (R´Hell)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace