Život Dudesonů (TV pořad)

• Finsko

Dudesons, The

• Finsko

Dudesonit

Komedie / Reality-TV

Finsko, 2006, 31x25 min

Janne Vianto
  • +sfinx+

Totální blbost pro méně inteligentní spoluobčany. Parta dementních kluků se baví tím nejprimitivnějším způsobem - ničí cizí i svůj majetek - ve druhém případě na to sice mají právo, ale pořád to z nich dělá pouhé idioty, co se neumějí normálně zabavit. Nepochopím, komu tohle může připadat zábavné, ale vlastně slabomyslných lidí je na světě dost..(13.6.2011)

Jak vidím, tak se tahle zábava ne každému zamlouvá. Je to pochopitelné, někdo idiot být musí. Pro mě Dudesoni neskuteční frajeři, kteří nepochybně musí strašně srát celé své okolí a kteří, ať dělají cokoli, spolehlivě baví. Jen by mě zajímalo, jak se stane, že se sejdou taková čtyři hovada a kde berou všechnu tu inspiraci. 100%(23.10.2016)

• Raggnar

Hovadina, nemůžu si pomoct. To, co jsem očekával bylo, že koněčně dělá srandu někdo jiný než stupidní američané, kde každých deset sekund vidím americkou vlajku. Po shlédnutí prvního dílu jsem těch vlajek viděl ještě víc. Bože! A scény? Slabota, slabota a slabota. Nápad dobrý, ale jak jsem řekl- slabota.(2.3.2012)

Po prvom zhliadnutí si môže človek myslieť, že ide o ďalšiu radoby vtipnú hovadinu. Alebo o partičku idiotov, čo sa snažia na seba upozorniť. Pozeraním ďalších a ďalších dielov ma Dudesons presvedčili, že sú naozaj idioti. Ale nie obyčajní. Títo idioti majú totiž (na rozdiel od mnohých iných) originálny a predovšetkým extrémny zmysel pre humor. Kto iný by dokázal natáčať a smiať sa kamarátovi, ktorý si práve zlomil nohu? Kto iný by dokázal v jednom momente takmer zomrieť a v ďalšom z toho sám dostať záchvat smiechu?(11.2.2011)

Uzasna zabava. Lepsie ako Jackass, stale je z toho citit, ze maju z toho zabavu, presne ako pise st.ranger :) Jarppi, Jukka, Jarno a HP su stvorica, ktora nie je sice bohata, ale ma kopu napadov. Lamu sa kosti a vsetci sa smeju. Nie je to idealna televizna zabava pre vsetkych, ale pokial sa Vam pacil Jackass aspon na 60-70%, DUUDSONIT su jasnou volbou! Osobne ma bavia ovela viac a to som dal vsetkym Jackassom 5* :)(6.4.2011)

• - Jarno Leppälä (v seriálu 'Jarppi') přišel o palec na pravé ruce, když se údajně pral s medvědem. (skrblik007)

• - Ve znělce každého dílu zaznívá část ze scénické hudby k divadelní hře Henrika Ibsena 'Ve sluji Krále hor' od norského skladatele Edvarda Griega. (skrblik007)