Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dokumentární štáb se snaží zachytit po deseti letech několik absolventů roku 2000 ze střední školy Greenbelt v Austinu. Kde se nacházejí, čím se stali a kam směřují jejich životy? Ze Stevena Fostera alias „Superúspěšného“ se stal bezstarostný barman na Havaji. Caroline Chung „Čekanka“ má devítiletého syna. Jackie Vachs „Královna krásy“, která chtěla dříve být herečkou, je nyní vdaná za Anderse Holta „Bohatého kluka“. Ten stále vzpomíná na svou první lásku Brendu Serrano „Mozek“, která nyní pracuje jako úspěšná pomocnice kongresmana ve Washington DC, kde její kariéra vyhrála nad osobním životem. Kenneth Finley „Šprt“ stále žije v Austinu, pracuje jako učitel na základní škole a jeho snem je mít rodinu. Zůstává u něj někdejší přítelkyně Dawna Barbuso „Punkerka“ do doby narození jejího dítěte. Je vdaná za Rollyho Markse „Atleta“, který je armádou umístěn v Afghánistánu. Vojákem se stal po 11. září. Falcon „Rocková hvězda“ se stal docela úspěšným hudebním producentem. (Hadascz)

(více)

Recenze (1)

Amroth666 

všechny recenze uživatele

1. díl - Pilot - 20%. Chvílemi mně to strašilo. Hrozně nudné, bezvtipné a neuspořádané moderní tápání. Něco ve spojení jako ruční kamera, život pár obyčejných studentů a do toho nějaká dramatická zápletka přeložena ve výmysl, že někdo s někým čeká dítě. Otřesný a nudný. Jediné, na co se dalo koukat byl stručný americký život, jinak první díl mně fakt nedopřál více uspokojení. Devět lidí v průběhu deseti let se mi prostě do mozku nevešlo a je to určitě škoda. Myslím si, že z takového tématu se dá vyždímat daleko více než jen pár úsměvů a nepravých vět do kamery. ()

Galerie (61)

Zajímavosti (1)

  • Stanice ABC network, která stojí za vznikem seriálu, kvůli nízké sledovanosti skončila s jeho vysíláním po pouhých 2 epizodách. Zbývajících 6 částí bylo později možné spatřit pouze on-line. (Amroth666)

Reklama

Reklama