Rodinka

Rodinka

Komedie / Rodinný

Česko, 2010, 90 min

• DDT

Televizní inscenace na plátně. Navíc smrtící nuda. Fuj !(20.12.2010)

• Marsik

Původní seriál z roku 1971 "Taková normální rodinka" jsem nikdy neviděl, ale slýchával jsem, že je dobrý. A tak jsem se těšil, jaké vtipné příběhy a situace nám naservíruje film. Bohužel jsem se moc nebavil, pár úsměvných momentů tu sice bylo, ale rozhodně se jednalo o silný podprůměr. Nebudu to natahovat...35%(27.2.2011)

KINO Filmánie/// Obsazení 9/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Prostředí 3/10/// +jednoznačně herci, především stará škola (Štěpánková, Kolářová, Hanzlík) úplně září, potěší Vondráčková, je to celkem zábavné, hlavně dialogy a situační komično tomu nechybí -vyloženě televizní formát tomu filmu v kině nesluší (v televizi by to bylo ideální), dialogy, scénář a repliky už byly minimálně jednou napsány a natočeny/// Nebýt filmové akce v kině, tak se to určitě nevyplatí. Takovéto filmy by do kina určitě pouštět neměli. To je ale asi taky poslední negativum které k filmu mohu říct. Protože jinak jsem se příjemně bavil, užíval si herce i mnohokrát viděné situace, ale proč by ne, když se ve filmu sešla taková příjemná rodinka herců. Popravdě, chtěl bych patřit do jejich rodiny. Navíc film vyzařuje takovou milou pohodovou atmosféru, že je těžké se nenechat nakazit./// Celkem 65%/// Ke všemu když jsem to měl s tak milou společností, však ona bude vědět :-) Jen je problém se sháněním volného místa na další filmy, to už ale semka nějak nepatří .-)(11.12.2010)

• Hismael

Stalo se to čeho jsem se obával. Představte si dvě místnosti, v nich asi 10 lidí a v podstatě žádný děj, přesně taková je Rodinka. Chtělo by to více vtipné nebo zajímavé rozhovory, které by mohly vše zachránit. Připomíná to spíš dnešní český nekonečný seriál trvající 90 minut, ovšem na trochu lepší úrovni. Nejzásadnější problém vidím ve skrytých reklamách, které se šíří jako vir dnešními českými filmy. Díky nim se musel přizpůsobit i scénář. Bez Bramacu by se rodince asi nerozbila střecha a bez Penny marketu by paní Konvalinková nenosila igelitové tašky s nákupem. Je toho ale víc. Rodinka je prostě oddechová záležitost na kterou se jednou podíváte a stačí to.(15.12.2010)

• BASE

Proč vznikají takové věci?(11.12.2010)

• - V televizní verzi bude mít Rodinka šest dílů: Slavíme, Milionová tchýně, Teče nám do bot, Miláček Daisy, Capuccino se šlehačkou, Štědrovečerní převapení. (POMO)

• - Květa (Naďa Konvalinková) sleduje v televizi pohádku Peklo s princeznou (2009). (funhouse)