Rodinka

Rodinka

Komedie / Rodinný

Česko, 2010, 90 min

• Marsik

Původní seriál z roku 1971 "Taková normální rodinka" jsem nikdy neviděl, ale slýchával jsem, že je dobrý. A tak jsem se těšil, jaké vtipné příběhy a situace nám naservíruje film. Bohužel jsem se moc nebavil, pár úsměvných momentů tu sice bylo, ale rozhodně se jednalo o silný podprůměr. Nebudu to natahovat...35%(27.2.2011)

• TSZ

Jako fanda původního seriálu musím gratulovat např. paní Medřické a panu Cupákovi k tomu, že se jim podařilo včas zemřít a nemuseli účinkovat v téhle kolaboraci. Snad nejhůř mi bylo při sledování některých hereckých kreací, které evidentně měly odkazovat k původní herecké sestavě, protože vykopat mrtvolu paní Medřické a následně ji znásilnit by patrně bylo milosrdnější.(5.1.2015)

• trigan

Product placement nejhrubšího zrna a nejbrutálnějšího provedení. Generální partner dostal 20 minut, hlavní partneři po 10 minut a druhou polovinu času tvoří scénky tuto reklamu nesmyslně a krkolomně propojující. Je k pláči vidět kvalitní herce v hodinu a půl trvající reklamě. Čtyři úsměv vyluzující hlášky to nezachránily. Omlouvám se tímto "Takové normální rodince" s Mádlem, u které jsem si myslel, že nejde udělat horší film na základě starého seriálu. Jde to a tento film je toho smutným důkazem.(12.12.2010)

• dainio

Velmi sporadicky vypínám film před koncem (ať už je to sebemenší sračka). Zde jsem ale udělal vyjímku. Stačila mi hodina. Fakt, že jo. Nudné, trapné, krkolomné, nic-neříkající a hlavně úplně zbytečné zmodernizování slavného seriálu. Nechápu to. Pokud u žánru komedie, se člověk ani jednou nezasměje, tak je asi někde problém. Nemůžu pochopit, jak se k něčemu takovému dostal Dušan Klein a už vůbec nerozumím faktu, že se řada výborných českých herců, zaprodala k takovému omylu. Je to dozajista jeden z nejhorších porevolučních filmů, který u nás vznikl. Je nespravedlivé, že filmy typu Playgirls 1,2 apod. se potácí v dolních příčkách žebříčku. Přitom je zde spousta filmového odpadu, který je nadhodnocen. 38% ? To jako myslíte vážně ? Je zde vůbec nějaký smysl pro účelnou a důkladnou kritiku ? Rodinka je hrozný film. Nelíbilo se mi opravdu nic. Společně se svým dřívějším remakem by se těmto filmům měli srazit procenta. To vím teda jistě. S takovými produkty do Evropy, o světě ani nemluvím...nemá cenu chodit !(31.5.2011)

• PORTER44

Televizní paskvil o ničem,příběh rodiny z jednoho bytu kde spolu žijí od dětí až po babičku k tomu se občas objeví nějaká návštěva ale že by se tam dělo něco čemu by se dalo nějak smát bych neřekl,na to jak to bylo docela dobře herecky obsazeno hodně velká slabota alespoň Náhlovský tam mohl nějaký frk pustit.(20.4.2015)

• - V televizní verzi bude mít Rodinka šest dílů: Slavíme, Milionová tchýně, Teče nám do bot, Miláček Daisy, Capuccino se šlehačkou, Štědrovečerní převapení. (POMO)

• - Květa (Naďa Konvalinková) sleduje v televizi pohádku Peklo s princeznou (2009). (funhouse)