VOD (1)

Stejně jako kdysi, je i dnes centrem dění rodinky hala a kuchyně, kde se všichni potkávají a řeší s humorem sobě vlastním všechny trable i vážnější kolize. Nebo, a to je novinka, se scházejí v zimní zahradě, kterou Zdeněk přetvořil na "tropy". Pěstuje tam orchideje, které by mu mohl závidět i slavný detektiv Nero Wolf. V tropech se většinou odehrávají všechny tajné rodinné porady. Teď se například řeší problém: Jak se zbavit hodné, ale příliš zvědavé sousedky? Nebo jak dopadli Zdeněk a Káča na tanečních kurzech pro pokročilé? Soužití několika generací tak přináší mnoho dalších kuriózní situací. (TV Nova)

Trailer

Snizek.zabijak

Pokud člověk sledoval původní televizní seriál z roku 71 tak si tento film asi užil o trochu lépe než ten co si myslel, že je to nějaká filmová pecka. Ale jak se zde již psalo není to zrovna film vhodný do kina. Asi tak nějak jako bych šel do kina na Alla Bundu. Dobří herci, některé více a některé méně povedené vtípky. Doporučuji si pustit doma po 20 hodině místo americké slátaniny v hlavním čase po TV novinách, ale v kině si vyberte něco jinného. ()

pakobylka odpad!

Můj ty smutku ! To je humor ?!? Jedná se patrně o nějakou prazvláštní odrůdu, vyšlechtěnou speciálně pro oduševnělé 21. století. A já jakožto vzpurný a nepřizpůsobivý jedinec zrozený v zapšklém a přízemním století minulém nejsem schopna změnit své zkostnatělé, vpravdě prehistorické názory a plně docenit jeho všestranné kvality. Nicméně moje obzory se přece jenom o kousíček rozšířily: Až dosud jsem neměla tušení, že může existovat ještě HORŠÍ filmový počin vztahující se k mé oblíbené "Takové normální rodince" (1971) nežli verze Patrika Hartla z roku 2008 ... bohužel v rámci hodnocení neexistuje něco jako dvojitý "odpad". ()

topi odpad!

OMG!! Nestačím zírat, kam až se česká zábava může posouvat. Tohle je něco příšernýho a tak stupidního, že na to NELZE koukat!! Dušan Klein je už bohužel senilní dědek a tuhle bezduchou krávovinu jistě natočil pod silnými sedativy. Tohle je ostuda a zneuctění kultovního seriálu Taková normální rodinka ze sedmdesátých let. Hanba, blít! Nechápu, jak se někdo může bavit sledováním takové kokotiny. ()

Gabri-ela

Nelze nesrovnávat s původní, černibílou, nestárnoucí Takovou normální rodinkou. A v její konkurenci se bohužel toto pokračování v mých očích nepřeklene přes dvě hvězdičky ani náhodou.... Za co jsou dvě hvězdy - především za herecké výkony - stará dobrá trojka se držela zuby nehty, ale tak holt celý film sami neutáhnou, ačkoli teda výkon Lucky Vondráčkové vynáším do nebes a už dlouho jsem neviděla nikoho tak přirozenýho jako jí. Byly tam příjemné rodinné okamžiky připomínajhící něco ze staré rodinky, ale bylo jich docela málo.... Za co nejsou zbylé tři hvězdičky: Za mnoho rádoby humorných situacích, ve kterých do Vás vtipy přímo očkujou, ale je to teda příjemný asi jako u doktora. Výkon Markéty Frösslové mě bude strašit ještě dlouho, dokázat zkazit půlku filmu, to je tedy přinejmenším k podivení! Ke konci je koukání snesitelné (krom koukání na Markétu Frösslovou), ačkoli bilanci humoru musím bohužel bez nadsázky stanovit na dvě hlasitá zasmátí za celý film. Což je u komedie poměrně neobvyklé :) ()

• V televizní verzi bude mít Rodinka šest dílů: Slavíme, Milionová tchýně, Teče nám do bot, Miláček Daisy, Capuccino se šlehačkou, Štědrovečerní převapení. (POMO)