Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Stejně jako kdysi, je i dnes centrem dění rodinky hala a kuchyně, kde se všichni potkávají a řeší s humorem sobě vlastním všechny trable i vážnější kolize. Nebo, a to je novinka, se scházejí v zimní zahradě, kterou Zdeněk přetvořil na "tropy". Pěstuje tam orchideje, které by mu mohl závidět i slavný detektiv Nero Wolf. V tropech se většinou odehrávají všechny tajné rodinné porady. Teď se například řeší problém: Jak se zbavit hodné, ale příliš zvědavé sousedky? Nebo jak dopadli Zdeněk a Káča na tanečních kurzech pro pokročilé? Soužití několika generací tak přináší mnoho dalších kuriózní situací. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (149)

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Ach jo...někdy si říkám, vlastně poslední dobou dost často, to opravdu nemají čeští scénáristé a producenti a vůbec tvůrci vlastní nápady, že musí stále častěji kopírovat nápady staré? Humoru málo, komických situací ještě méně. Možná měly být komické, ale působí spíše trapně. Co naplat, že herci jako J. Hanzlík či J. Štěpánková nebo D. Kolářová jsou skvělí a jejich kvalita je nadmíru vysoká? Když je příběh hrozný ani kvalita umělců nemusí nic zachránit. Může, ale v tomto případě nezachraňuje. To co působilo kdysi v černobílé Takové normální rodince zkrátka už dnes nepůsobí. Protože je jiná doba a dceruška s vraždícími sklony po babičce už prostě není tak zábavná. ()

otík 

všechny recenze uživatele

Samozřejmě že s původním seriálem nemá tento film sestříhaný z delšího stejnojmenného seriálu skoro nic společného kromě herců a postav. Humor by člověk pohledal, trapnost a levnost čouhá z každého záběru, jakákoli originalita nikde. Ale za - cituji: "Tanga jsou tři nitě v řiti." - dávám aspoň slabounké dvě hvězdy. Hudba: Ondřej Brzobohatý ()

Reklama

ivishka odpad!

všechny recenze uživatele

Stupidní česká snaha udělat z takové legendy jako je seriál Taková normální rodinka naprostou slátaninu. Herecká snaha absolutně žádná - ti nejlepší už jsou po smrti. Dokonce takový brak nezachrání ani Lenka Vlasáková. Tady dokonce ani nejde o soužití několika generací, ale o výčet neopakovatelných situací, které v barevném provedení s moderním českým "humorem" dodává filmu nezdolně d**ilní aroma. Remake, který se tváří jako jedna zbytečně dlouhá epizoda. Zatímco herci nebo někdo výše postavený si na tom namastil kapsu tak já jsem cítila při filmu jak viditelně stárnu a psychicky strádám. Největší třešní na dortu je, jak celá rodina "oslavuje" narozeniny a nahoře si mladá Vondrcha s Poláškem užívají a to její herectví mě málem stálo mentální zdraví. ()

hrona 

všechny recenze uživatele

A't si říká, kdo chce, co chce, já jsem dostal to, co jsem očekával. Inscenační komedii (jako kinofilm, to není úplně povedený tah) s velmi podobným humorem původní rodince, je znát podoba scénáře. Nuceného humor je zde chvílemi pravda zbytečně až moc, ale ruku na srdce, v původní sérii byl také, avšak v tehdejší době byl přeci jen přirozenější, než jsme zvyklí na dnešní. Rozmístění vilky je prakticky stejné a musím uznat, že mě bavilo i obsazení herců. Zkrátka pokračování této rodinky neurazí, oproti remakovému paskvilu z roku 2008, je daleko víc koukatelnější, příjemější a věrohodnější. ()

Galerie (42)

Zajímavosti (2)

  • V televizní verzi bude mít Rodinka šest dílů: Slavíme, Milionová tchýně, Teče nám do bot, Miláček Daisy, Capuccino se šlehačkou, Štědrovečerní převapení. (POMO)

Reklama

Reklama