Jasnovidka Nicola Sixová je zosobněním femme fatale. Celý život ji však provází předtucha, že ji někdo zavraždí. Naváže propletený milenecký vztah se třemi zcela rozdílnými muži. Ví, že jeden z nich bude jejím vrahem. (Filmbox)

Trailer

Fiftis

Ja som od toho až tak nečakal a to bolo podstatné, že moje očakávania boli v podstatne naplnené a nedostavilo sa ani nijaké potešujúce prekvapenie. Príbeh síce celkom kvalita, ale o dialógoch by sa už dalo polemizovať. Hudba ušla ale taká tá nemastná neslaná. Ja som sa miestami nudil, miestami sa mi to naozaj páčilo, sem tam boli hluché miesta. Je to taká tá jasná priemerná záležitosť. Herci dobrí, ale žiadna extra sláva, rovnako tak ich podané herecké výkony. Amber Heard pekelne sexi, ale čo na tom? Ono by sa dalo povedať, že to nieje snímka pre všetkých, musíte mať naozaj tento štýl noir filmu radi, inak to pre vás ani nič moc nebude. Takže presne takej skupine ľudí by som to doporučil. Dej celkom odsýpa, ale čo na tom keď finále snímky je už vopred jasné. ()

Dzeyna

Opět to tady nechápu. Všechny zúčastněné hlavní postavy byly naprosto skvělé a mě bavily celou dobu. Navíc Amber a její a postava je vynikající doplněk do zabijácké krimi povídané. Příběh o psaní kniihy v Londýně ve špatném čase je taky skvělý nápad. Johnny klasika super. A celková atmosféra výborná. Že tam bylo pár psycho divných scén se dá přežít. ()

Marze

Zde je důkaz, že ne každý úspěšný román se může stát úspěšným filmem. Je to takové jednoduché, nudné a zmatečné, takže věřím, že dokonce pro fanoušky knihy to je obtížné sledovat. je to natočené jako taková univerzální zkratka, nebo videoklip. Amber Heard má božskou tvář a to je pro nás - pánské publikum jediný důvod film sledovat a možná ji i milovat. ()

kingik

Amber Heard vyslyšela Fantozziho prosby a kalhotky šly dolů. Zvláště precizní práci odvedl tým módních stylistů, který oděním hlavní hvězdy do sporých outfitů způsobil dokonalé mdloby. Sanitní vozy rozvážely mužskou část štábu, jimž neutuchající erektivní stav bránil pokračovat v práci, a Johnny Depp nestačil od své nestoudně odhalené milé zuřivě odhánět rozparáděné adepty jejího klína, což vedlo k odstranění jeho jména z titulek. Film tak nemá šanci zapadnout. Co Amber načala ve vodě (Aquaman), to zničujícím způsobem dokončila na souši, v noir hávu, obalena do silných mysteriozních par, pronásledována vybranou pánskou společností na čele s Billy Bobem Thorntonem, v závětří čekajícím milovníkem Theo Jamesem, zmítána maniakálním Jimem Sturgessem i pokradmu se blížícím Jasonem Isaacsem. Vytříbený vizuální styl klipového specialisty Matthewa Cullena přispěl k detailnímu vyobrazení všech femme fatale zbraní, a naprosto nesejde na tom, že se lopotí s jakousi pointou, kdo kuje vražedné pikle na tak hezké stvoření. Divák v podstatě není smířen s odchodem hlavní hrdinky, neb z literárního hlediska, kterému je dán nemalý prostor, by se zkoumání její ženskosti mohlo stát tou nejobsáhlejší kapitolou. A tak to taky je. Padl jsem k nohám uhrančivé ženštiny a jaksi jsem nedbal na dramaturgickou nevyváženost a liknavější zápletku, Nikdy se nebráním kouskům s experimentálními prvky, načež divák chtivý podobného zážitku by neměl očekávat tradiční styl vyprávění, ale měl by v prvé řadě počítat s tím, že režisér je Amber Heard posedlý a opájí se tím, že jí má ve svém filmu. Takže všechno ostatní jde decentně stranou a občas se poštěstí, že režisér na hezké obrázky připíchne i nějaký ten dějový pletenec, aby si na své nepřišel jen divák nemrava, a mohlo se říct, že to nebyla pouhá táhlá reklama na Amber Heard, ale i filmové aspekty měly své zastoupení. 8/10 ()

silentname

Mrzí ma, že to budem musieť takto otvorene povedať, ale "London Fields" bude asi pre väčšinu divákov skutočne kolosálne sklamanie. A hovorím to takto hneď na úvod komentáru, lebo od toho sa bude odvíjať všetko ostatné čo tu zaznie. Mám byť k filmu férový? Budem férový. Nie je to pokazené na plnej čiare. Je tu pár dobrých momentov a celkovo musím pochváliť Amber Heard. Myslím si, že jej postava je zaujímavá a svojim výkonom ju skutočne dokázala poriadne oživiť. Okrem toho vizuálna stránka filmu je celkom okey, atmosféra tam miestami na nás dýcha a chcel som to vidieť do konca. A chcel sa uistiť o svojej teórii, ktorú som vypustil asi po prvých 15-tich minútach filmu. A nebudeme si klamať, od toho sa odvíjajú skoro všetky moje problémy. Film je podľa mňa veľmi mizerne napísaný. Film sa otvára tým, že máme záhadu vraždy. A potom budeme sledovať dlhý film, kde sa nám bude ukazovať čo všetko k tomu predchádzalo a môžeme hádať kto je vrahom. A mne to trvalo dokopy 15 minút. A čakajme už len zvyšok filmu na to, aby sme sa k tomu konečne dostali. A o to viac ma to štve, že som mal nakoniec pravdu. Keby som sa mýlil a film mi ukázal niečo iné, možno by som mu dokázal niektoré veci trošku odpustiť. Lenže musel by byť aspoň o niečo zaujímavejší. Celá story toho ľúbostného trojuholníku (alebo čo to vlastne bolo) je absolútne postavená na hlavu a pôsobí maximálne gýčovito a miestami až absolútne zbytočne. Plus je ťažké nájsť nejaké dobré herecké výkony, ktoré by ma nejako oslovili. Theo James je maximálne plytký. Johnny Depp neponúka nič, čo by som už v minulosti nevidel. Jaimie Alexander a Cara Delevingne tu vlastne ani byť nemuseli. Nepochopil som prečo syn Thea Jamesa sa má potrebu správať ako dinosaurus. Čo to k tomu pridalo? Billy Bob Thornton pôsobí maximálne nevyužito a vlastne ani neviem, či sa mu tu miestami chcelo niečo hrať. Skôr sa stále na niečo pozerá, niečo komentuje... ale nič výrazné vlastne neukázal. A úplný záver... čakal som, že to prinesie ešte aspoň niečo viac a nejaké finálne odhalenie. Proste slabota. Vyzerá to dobré, Amber Heard je sexy, no je to nudné, staré, predvídateľné a nemá to moc čo ponúknuť. Hodnotenie: C- ()

• Uvedení do kin zdrželo několik žalob, jedna mimo jiné namířená producenty proti samotné Heard, která si rozmyslela, že ve filmu, navzdory podepsané smlouvě, nechce být nahá a scény nechala vystřihnout. Průtahy zdržely premiéru o více jak dva roky. [Zdroj: Kinobox.cz] (Duoscop)