Reklama

Reklama

VOD (1)

Amber Heardová stojí v čele hvězdného obsazení, jehož dalšími členy jsou Billy Bob Thornton a Theo James, v tomto temném a napínavém thrilleru na motivy bestselerového románu Martina Amise. Jasnozřivou femme fatale Nicolu Sixovou (Heardová) sžírá temná předtucha její vlastní vraždy. Než aby se však pokusila zachránit, pustí se do promyšleného svádění tří různých mužů – z nichž se jeden má stát jejím vrahem. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (41)

kingik 

všechny recenze uživatele

Amber Heard vyslyšela Fantozziho prosby a kalhotky šly dolů. Zvláště precizní práci odvedl tým módních stylistů, který oděním hlavní hvězdy do sporých outfitů způsobil dokonalé mdloby. Sanitní vozy rozvážely mužskou část štábu, jimž neutuchající erektivní stav bránil pokračovat v práci, a Johnny Depp nestačil od své nestoudně odhalené milé zuřivě odhánět rozparáděné adepty jejího klína, což vedlo k odstranění jeho jména z titulek. Film tak nemá šanci zapadnout. Co Amber načala ve vodě (Aquaman), to zničujícím způsobem dokončila na souši, v noir hávu, obalena do silných mysteriozních par, pronásledována vybranou pánskou společností na čele s Billy Bobem Thorntonem, v závětří čekajícím milovníkem Theo Jamesem, zmítána maniakálním Jimem Sturgessem i pokradmu se blížícím Jasonem Isaacsem. Vytříbený vizuální styl klipového specialisty Matthewa Cullena přispěl k detailnímu vyobrazení všech femme fatale zbraní, a naprosto nesejde na tom, že se lopotí s jakousi pointou, kdo kuje vražedné pikle na tak hezké stvoření. Divák v podstatě není smířen s odchodem hlavní hrdinky, neb z literárního hlediska, kterému je dán nemalý prostor, by se zkoumání její ženskosti mohlo stát tou nejobsáhlejší kapitolou. A tak to taky je. Padl jsem k nohám uhrančivé ženštiny a jaksi jsem nedbal na dramaturgickou nevyváženost a liknavější zápletku, Nikdy se nebráním kouskům s experimentálními prvky, načež divák chtivý podobného zážitku by neměl očekávat tradiční styl vyprávění, ale měl by v prvé řadě počítat s tím, že režisér je Amber Heard posedlý a opájí se tím, že jí má ve svém filmu. Takže všechno ostatní jde decentně stranou a občas se poštěstí, že režisér na hezké obrázky připíchne i nějaký ten dějový pletenec, aby si na své nepřišel jen divák nemrava, a mohlo se říct, že to nebyla pouhá táhlá reklama na Amber Heard, ale i filmové aspekty měly své zastoupení. 8/10 ()

burton 

všechny recenze uživatele

Dekadentní podívaná. Od počátku do samého vražedného konce jsem se náramně bavila a tetelila blahem z té zvrhlé podívané. A musím říci, pánové, že dokonce i já, vyhlášená krasavice, jsem padala s otevřenou pusou před uhrančivou, v tomto případě uhrančivě zlomyslnou, krásou Amber. A Jime, můj sladký Jime, tys mi zlomil srdce. To tetování, ten ohyzdný škleb, ty žluté zuby a ty hadry a zlaté prsteny a TEN taneček v lijáku u popelnic před barákem, to mě teda dostalo. Nikdy bych si nepomyslela, že až Tě takhle spatřím, budu Tě milovat ještě víc. ()

Reklama

jefff 

všechny recenze uživatele

První půlka mě bavila hodně. Mysteriózní noir atmosféra, zajímavě rozehraný děj, super herci v čele s Thortonem a magická Heard. Ale druhá polovina se začala vléct a režisérovi se příběh pozvolna rozpadal citelně v rukách až bylo fuk, jak to dopadne. Škoda. I tak si zaslouží London Fields tři hvězdy. ()

blackJag 

všechny recenze uživatele

Pokud by někdo nechápal proč Johhny Depp "dobrovolně" odevzdal část svého majetku Amber Heardové, tady dostane nápovědu :-) Uff, nejeden poklopec se řádně zapotí... Podobně to mají figurky na šachovnici tohoto podivného divadýlka, hříčky a paskvilu v jednom. Scénku, ve které z Amber sjede ošacení jsem si pustil opakovaně :-) Mé hodnocení je spíš momentální pocitovka (svým způsobem jsem si film užil), než že by si ho objektivně zasloužil, protože lidé, kteří budou říkat, že je to příšerná píčovina, budou mít v podstatě pravdu... 50% ()

VanTom 

všechny recenze uživatele

Kdo má rád křivky a výstřih Amber Heard, ten si fakt užije. Stylizovaný noir, jenž se také pokouší bořit hranici mezi realitou a souběžně psaným románem o sobě, rychle zaujme (zmiňoval jsem vyzývavou Amber? ;-)), ovšem námětově se vyčerpá do 3/4 hodiny a pak již jen roztahuje bizarní podzápletky (mistrovství světa v šipkách). Afektovaný slizoun Jima Sturgesse je výkon hodně mimo. 50 % ()

Galerie (6)

Zajímavosti (2)

  • Uvedení do kin zdrželo několik žalob, jedna mimo jiné namířená producenty proti samotné Amber Heard (Nicola Six), která si rozmyslela, že ve filmu, navzdory podepsané smlouvě, nechce být nahá a scény nechala vystřihnout. Průtahy zdržely premiéru o více jak dva roky. (Duoscop)

Související novinky

Komedii Santa je úchyl! čeká pokračování

Komedii Santa je úchyl! čeká pokračování

31.10.2015

Billy Bob Thornton se momentálně vůbec nefláká. Loni se objevil v Downeyho Soudci nebo v seriálovém Fargu a letos se po Vincentově světě zastaví ještě v kriminálce London Fields a politickém dramatu… (více)

Sherlock jako Deppův brácha

Sherlock jako Deppův brácha

27.05.2014

Johnny Depp se v posledních letech věnoval hlavně disneyovským blockbusterům, letos se ale všechno změní. Jeho sci-fi Transcendence už máme za sebou, v nejbližší době pak zkusí štěstí v mysteriózním… (více)

Reklama

Reklama