Londýnská pole

London Fields

Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2018, 118 min (Alternativní: 103 min)

Možná přeháním s hodnocením. Není to za film jako takový, moc děje a umění tu není. Ale je tu spousta krásných obrázků, místy si hrající na umělecké. Je tu nádherná Amber Heard, které se muselo věnovat spousta lidí, aby předvedla obrovský šatník s úspornými kousky. A taky předvedla pěknou mrchu. Na její mužskou smečku se taky dobře dívá. Prostě je to zvláštní film, který potřebuje i vhodnou náladu. Překvapení na konec se dalo ke konci už tušit.(21.10.2019)

• Fifer

Billy Bop Throntona mám moc rád, ale ani jeho charisma tenhle film nezachrání. Ani Amber Heard se vlastně nedá nic vytknout, hraje Femme Fatale, její postava vlastně nemá co hrát, má být jen sexy. Ale to všechno nějak nestačí. Tenhle Amisův román jsem ještě nečetl, ale lze předpokládat (vzhledem k reputaci Martina Amise), že kniha obsahuje hloubku, jež zůstala nevystihnuta. Celý film klouže po povrchu. Je to jakýsi pokusu o Guye Ritchieho, ale režisér prostě tyhle gangsterky točit neumí a měl by se ještě od Ritchieho co učit.(26.2.2019)

Amber Heard vyslyšela Fantozziho prosby a kalhotky šly dolů. Zvláště precizní práci odvedl tým módních stylistů, který oděním hlavní hvězdy do sporých outfitů způsobil dokonalé mdloby. Sanitní vozy rozvážely mužskou část štábu, jimž neutuchající erektivní stav bránil pokračovat v práci, a Johnny Depp nestačil od své nestoudně odhalené milé zuřivě odhánět rozparáděné adepty jejího klína, což vedlo k odstranění jeho jména z titulek. Film tak nemá šanci zapadnout. Co Amber načala ve vodě (Aquaman), to zničujícím způsobem dokončila na souši, v noir hávu, obalena do silných mysteriozních par, pronásledována vybranou pánskou společností na čele s Billy Bobem Thorntonem, v závětří čekajícím milovníkem Theo Jamesem, zmítána maniakálním Jimem Sturgessem i pokradmu se blížícím Jasonem Isaacsem. Vytříbený vizuální styl klipového specialisty Matthewa Cullena přispěl k detailnímu vyobrazení všech femme fatale zbraní, a naprosto nesejde na tom, že se lopotí s jakousi pointou, kdo kuje vražedné pikle na tak hezké stvoření. Divák v podstatě není smířen s odchodem hlavní hrdinky, neb z literárního hlediska, kterému je dán nemalý prostor, by se zkoumání její ženskosti mohlo stát tou nejobsáhlejší kapitolou. A tak to taky je. Padl jsem k nohám uhrančivé ženštiny a jaksi jsem nedbal na dramaturgickou nevyváženost a liknavější zápletku, Nikdy se nebráním kouskům s experimentálními prvky, načež divák chtivý podobného zážitku by neměl očekávat tradiční styl vyprávění, ale měl by v prvé řadě počítat s tím, že režisér je Amber Heard posedlý a opájí se tím, že jí má ve svém filmu. Takže všechno ostatní jde decentně stranou a občas se poštěstí, že režisér na hezké obrázky připíchne i nějaký ten dějový pletenec, aby si na své nepřišel jen divák nemrava, a mohlo se říct, že to nebyla pouhá táhlá reklama na Amber Heard, ale i filmové aspekty měly své zastoupení. 8/10(24.3.2019)

Nějakej fet a chlast, pak taky turnaj v šipkách a do toho někdo píše knížku a taky někdo plánuje vraždu. Hraje tu Johnny Depp, Billy Bob Thornton, Jaimie Alexander, Jim Sturgess atd ale to je úplně jedno protože v tomhle filmu je hvězda Amber Heard a je tu několikrát vidět nahá a to mě u filmu udrželo i když to byla kravina. 60% (20% navíc za Amber Heard) :D(23.10.2019)

• Arsenal83

V tomto filme máme herecké hviezdy. Amber Heard, ktorá už konečne dostala od Johnnyho Deppa polovicu majetku, a tak si ho môže užívať s lesbickou milenkou. Cara Delevigne, alias "nikdy som nebola herečka", tiež praktizujúca lesbička, kto vie, či náhodou na tajňáka nelíže práve Amber Heard. Objaví sa tu takisto Johnny Depp, čo musí byť maximálne poníženie. Nasleduje Theo James, ktorý už dodivergentoval, dorezistentoval a dohomokládoval a konečne dostal normálnu rolu. A potom je tu konečne ozajstný herec B.B. Thornton, v posledných rokoch ale objavujúci sa v sračkách ako Santa je úchyl. Takto sme tým pytlíkom hovien a diamantov zamiešali a vznikol z toho thriller bez chuti, ktorý musíte pozerať v ruskom dabingu, aby to bolo aspoň trochu drsné.(29.9.2018)

• - Uvedení do kin zdrželo několik žalob, jedna mimo jiné namířená producenty proti samotné Heard, která si rozmyslela, že ve filmu, navzdory podepsané smlouvě, nechce být nahá a scény nechala vystřihnout. Průtahy zdržely premiéru o více jak dva roky. [Zdroj: Kinobox.cz] (Bioscop)

• - Během natáčení byla Amber Heard vdaná za Johnnyho Deppa. (Bioscop)