Saša

Sasha

Sasha

Komedie / Drama

Německo, 2010, 102 min

'' Není nad dobrou černohorskou snídani! '' Tak takto som sa už pekne dlho nebavil a to je gayovský film ( nič v zlom , stiahol som si to omylom, ale neľutujem )! Je to nadupané vtipnými hláškami a scénkami tak, že jedna valí za druhou až som plakal od smiechu! Doporučujem všetkým heteráčom, vôbec bych sa toho nebál ! '' Slyšelas ho? Menšina si stěžuje.'' Buhahaaaaa....(5.2.2012)

Pěkný páteční večer. Nečekaně pohodový a vkusný filmek, toto.. Jemný humor byl dávkován postupně, homosexualita nebyla zbytečně zesměšňována, postavy byly uvěřitelné, dobře zahrané. Bjelac byl trefou do černého, jeho scény mě vskutku bavily! A Sascha mi děsně připomínal mladého Dustina Hoffmana. :-) No co víc si přát od německého filmu? ;-) Mějte se filmově, Woo.(11.11.2011)

• nascendi

Ani náhodou. Znervóznel som už vo chvíli, keď film začali zapĺňať štylizované balkánske figúrky. A keď bola do deja vnesená homosexuálna problematika, tak som film vypol. Nie som tolerantný a nebudem predstierať, že je v poriadku, aby sa menšinové žánre dostávali ich zastúpením na úroveň ostatným. A netýka sa to iba problematiky gayov, ale aj rôznych foriem násilia a pod.(16.12.2014)

Nejveselejší film letošních Mezipater ;-)(15.11.2010)

Musím sa priznať, že nemecká filmová tvorba ma obvykle necháva chladnou, ale tentokrát som urobila výnimku a neľutujem. Veľkú časť úspechu zapríčinili dobre zvolení herci a ľahkosť s akou bola téma homosexuality a homofóbie podaná. Predrag Bjelac bol ako otec famózny a jeho rola mu sedela ako uliata. Jediné, čo mi nesedí tak úplne je žáner komédie, pretože som film vnímala hlavne ako drámu a nedá sa povedať, že by som sa nejako zvlášť zasmiala. Inak však veľká spokojnosť.(10.12.2014)