Komentáře uživatelů k TV pořadu (3)

 • Paity
  **

  Řekl bych, že spousta z těch zpěváků už si ty všechny awards musí strašně plést. To přece nejde se orientovat v tom, že tohle je Music Awards Wect Coast, to zase East Side, pak European, pak American, pak Bilboard, bože to aby každý z nich neměl doma alespoň jeden gramofon, popcorn a já nevím co ještě všechno dalšího.(23.5.2012)

 • Oňďo
  *****

  Po neúspechu Video Music Awards som bol spokojný. Ceny si odniesli tí čo mali, aj keď sem tam som zúril. Hudobné čísla: K tým nemám čo dodať. Začiatok nám pekne rozbalila barbadoská kráska, ktorej video som si týždeň ešte púštal na youtube :D, takisto Katy Perry ukázala že nemusí byť všetko len o spevákovi a zapojila tam aj zbor, Ke$ha je už sama o sebe kategoria, číslo fantastické len to trocha prehnala s kostýmami. Enrique a Pitbull ukázala ako to má vyzerať keď sa speiva duet, P!nk zasa zaspievala svojú novú celkom podarenú vecičku no a konečne som videl aj Chritina Aguileru. Taylor Swift zasa dala na nový zovňajšok, ktorí jej pravdaže svedčal.(4.12.2010)

 • blahblah12
  ****

  Dvouhodinová show, která stála za to, hodně známých celebrit, pěkné show, akorát tam chybělo narozdíl od ostatních awards trochu vtipu. Jinak dobrá podívaná, líbilo se mi hlavně úvodní vystoupení Rihanny, která ukázala, že umí dobře tancovat nebo se ukázala pěkně i Katy Perry a po dlouhé době sem viděla zpívat Christinu a taky viděla Avril. A také největší překvapení byla Taylor s rovnými vlasy a ofinkou. Asi nejkrásnější z celýho večera :)(23.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace