poster

Top Gear USA (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní

USA, 2010, 38x40 min

Režie:

Scott Weintrob
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • chaosteory
  ***

  A caramba! Co je to za konspiraci? Amerikáni, kteří se bojí anglickému triu půjčit auto a nejraději by je ani nepustili na území, mají svůj TG? No budiž, ale po prvním díle mě málem vezli. Používání stejného způsobu ztvárnění ( jako záběry, nápady, apod ) to bych ještě vzal. Ale že pánové místy vypadají, jakoby do teď jezdili maximálně ve Fabii ( nic proti ní ), to už trochu ubíjelo. Souboj VIPER vs COBRA se mi líbil, jsem velký fanoušek amerik a armádní techniky, takže tady plus. Host-mínus, nevím na co tam byl. Ovšem souboj Lamb byl hukot, tady se plenilo od kolegů jako svině. Naprosto nic neříkající prezentace toho nejlepšího, co "býk" nabízí a výběr favorita byl k smíchu. Testovat maximálku na rovině jeden po druhém? NUDA. Koukat na hroutícího se moderátora po rychlosti cca 280 km/h? Ano, NUDA, po jízdě v Zondě nebo Veyronu bude třeba resuscitace. Strašná bída. P. S. Jelikož mě nebaví čekat, nahlédl jsem do budoucích epizod a časem se koná zlepšení, budou lepší hosté př. M. Rodriguez a Tony Hawk, budou lepší testy př. souboj US ojetin nebo bitva letadla s autem ( jasně, remake Britů ) a zvyknete si i na moderátory. Víc jak na trojku se však nerozjede.(5.11.2011)

 • hiding
  *

  Naprosto nezáživné nevtipné a americké takže asi tak nanejvýš ta jedna hvězda Trošku bych to přirovnal k Červenému Trpaslíku USA = anglický(originál) = výtečný Americké napodobení = odpad(2.1.2012)

 • 111tom111
  odpad!

  Tak USA Top Gear nemá na ten gritský ani po kotníky.Vždyt ten humor není snad ani k smíchu ...to je spíš k pláči ...už jen to jak se snaží napodobovat a vše věrně kopírovat a opičit se po britském top gearu mě děsí....Je to opravdu ubohost že Američané nedokážou vymyslet něco svého.Měli by se stydět a je to opravdu ostuda pro celé USA...(22.3.2012)

 • M.i.k.e
  odpad!

  viděl jsem v letním suchu po dlouhé době díl a veliká bída.Jako pořad o autech je to celkem OK,protože takových jsou stovky,ale vzhledem k tomu,že se to jmenuje Top Gear a srovnání s originálem se neubrání je to těžký průser.Nesympatická hlavní trojice by se ještě dala přežít,ale ten humor tam (pokud se to tak dá nazvat)je hodně slabej i na ameriku...(11.6.2014)

 • Houbos
  ***

  Pořad se spoustou nadupaných supersportů a car fanatic se nudí a nevěřícně žasne? Cílovka bude jinde. Jako malí jsme zbožňovali kartičky s parametry aut. To s větším zrychlením a maximálkou bylo lepší. Pro děti, ne pro širokou veřejnost a už vůbec pro příznivce světa rychlých kol. Co si myslet o lidech, kteří ve výkonném autě zkouší pálit gumu doughnuty, neřízenými smyky a podobnými projevy malomyslnosti, že… Dále si moterátoři v prvním dílu poměřovali kdo má vyšší top speed. Podle tachometrů. Kdo měl vyšší, byl větší *******. Oh, boy… Ještě si vzpomínám na promo video. Otázka "Proč se diváci mají těšit na americkou verzi Top Gear"? Velká hlava moderátora: "Americká automovilová historie byla vždy o zábavě a odlišná od zbytku světa, máme tu spoustu skvělých aut, a ta si zaslouží vlastní pořad." Italská jako americká, to je globalizace. Edit: 3. díl se povedl a splnil co nasliboval v teaseru, přidávám hvězdičku.(27.11.2010)