11-11-11

• USA 11-11-11

Joseph Crone je autorem mnoha knižních bestsellerů a člověk bez víry, ztrativší kdysi po velmi bolestné události.Po nečekané autonehodě, jenž nastala v 11 hodin a 11 minut se po několika dnech dozvídá od svého bratra Samuela, že jejich otec brzy skoná. Příliš nenadšen Joseph tedy odjíždí do Barcelony za svou rodinou, se kterou se v minulosti odcizil. Ztracenou víru se v něm snaží probudit jak jeho bratr, kázající nadále v náboženství, tak jeho otec ležící na smrtelné posteli.Joseph po svém krátkém příjezdu začíná vidět cosi podivuhodného a nemožného, co nepatří do našeho světa. Jde o démony mající v úmyslu zabít jeho bratra Samuela.Čím blíže se přibližuje magické datum 11. 11. 2011 jsou útoky démonů horší a Josephovi nezbývá, než svého bratra ochránit, který má sehrát velmi významnou roli. (oficiální text distributora)

Nivenx

Bohužel tento film vlastně skoro nic kladného nemá. Já očekával podle obrázků a trailerů pořádný nával hrůzy, že mi půjde mráz po zádech, ale toho jsem se nedočkal. Místo toho jsem dostal 80 minut nějakých nezajímavých kvákanic a velké nudy. Až ke konci se tam něco událo a titulky to završili. Z tohoto filmu nemám kladný pocit, nýbrž záporný. Nechybělo moc a nasolil bych odpad. 10% ()

baruss

Ešte 28 minú pred koncom filmu som hodnotil film kladne (sympatická atmosféra, zaujímavá zápletka..) a tešil sa na finálne rozuzlenie. Sklamanie. ()

ecceHOMMO

Po celú dobu tajuplné a napriek tomu neefektívne. Pointa síce je na úrovni, ale o samotnom vyvrcholení sa to už povedať nedá...tam kde mali autori pritlačiť, nepritlačili a tak hladina zostala nerozvírená. ()

Bobik9

Nechápu, jak může tak skvělý režisér jako Darren Lynn Bousman natočit něco takového. Naprosto příšerní a nezajímaví herci a nepochopitelný a stupidní příběh. Půl hodiny to vypadá jako tuctové drama bez ničeho, potom se to na chvilku zlepší a člověk se dočká i lehké atmosféry a pár lekaček a potom přijde úmorná poslední dvacetiminutovka, ve které se to zvrtne v chaos bez špetky smyslu. Pro mě je to obrovské zklamání! ()

Mihail123

Hovadina galaktických rozmerov. Mohol taký blbý námet aj niekoho napadnúť? Ako vidieť, áno. Film, v ktorom NIČ nefunguje. Absurdný námet, scenáristi museli byť asi riadne naivní a pri písaní sa chechtať, že im niečo takéto prejde. nabudúcri ok pri dátume 12-12-12 určite chystajú kvalitné pokračovanie :). ()

LEGACY

Tak Darren Lynn Bousman zase nezklamal a já jej začínám mít docela v oblibě. Musím říct, že film není pro netrpělivé diváky, jelikož první řekněme čtvrtina není bůhvíjak zábavná. Když se přes toto přenesete tak se dočkáte celkem zábavného hororu, který vyvrcholil v něco hodně nečekaného. Ze závěru jsem měl opravdu dojem, že film si dvě hvězdičky nezaslouží ani náhodou, a proto napálím filmu tři hvězdičky a snad se zvedne trochu to hodnocení. Film za zhlédnutí stojí. Hodnotím 60% ()

Danny F.

Temné to celkem i bylo, ale napětí skoro žádné a o nějakém ostrém zabíjení není ani řeč. Naprosto ukázkový průměr. 50% ()

zolo23

Názov filmu je viac ako výstižný a ako reklamný ťah určite priláka mnoho divákov. Ale k dobrému filmu je to pramálo a naviac Ja ako zarytý ateista tieto náboženské "kecy" priam neznášam. Celé je to nakoniec "o tom" čo potvrdzuje aj záver z ktorého som bol nemilo prekvapený. Byť iného vyvrcholenia vpálil by som o hviezdu viac pretože pozerať sa na to predsa len dalo. Tých bu bu bu scén je tu pomerne dosť zdalo sa mi, že niekedy až prehnane a napr. staré známe : v miestnosti je hlavný hrdina sám, otočí sa a za ním niekto sú už trápne a bežného hororového fanúšika uspokojiť jednoducho nemôžu...Toť vše ()

Forsberg11

Ak ma zrak neklame tak som prvým užívateľom, ktorý dáva tomuto snímku na ČSFD 4*. A prečo? No hlavne preto, že nový film známeho režiséra Darrena Lynn Bousmana je skutočne kvalitne nakrútený horor hovoriaci o veľmi zaujímavej téme, preto, že pracuje s nádherne tajomnou atmosférou a vynikajúcou kamerou, preto, že v ňom hrajú sympatickí a kvalitní herci (aj keď ich je veľmi málo), preto, že mám rád numerológiu a zdá sa mi, že filmov na túto tému veľa nie je, preto, že mi to svojou atmosférou starobylých španielskych uličiek pripomenulo vynikajúce filmy ako Los Ojos de Julia (2010) či Nos Miran (2001), preto, že v záplave tých sračiek, čo sa produkujú posledné roky je toto perla, skvost, diamant..., alebo možno preto, že mám otvorenú myseľ a neočakávam od každého nového počinu absolútnu pecku, ale hlavne preto že hodnotím podľa seba a nie podľa obľúbených užívateľov. Záverom: hodnotenie aké tu je si ani nevšímajte, pretože tento film je ďaleko od momentálnych 42 %. Ja som viac ako spokojný. ()

Šakalík

Mě to docela zklamalo. Já mám horory o démonech jinak velmi v oblibě, ale tenhle film prostě nemá atmosféru. Navíc se tam řeší základní teologické teze a náboženská dogmata, což jsem jako zapřísáhlý ateista moc neocenil, byť se mi Joseph svou striktně racionální logikou docela zamlouval. Postupně to ale směřovalo k očekávanému konci, který vyústil v podivnou démonickou konspiraci. Těch posledních deset minut je vůbec docela zdařilých, ti démoni v kápích mi trošku připomínali Cenobity z Hellraisera, ale ani to mě nezbavilo dojmu, že tomu něco chybí. Z mého pohledu pouze průměr. ()

sedm.1

Nejslabším článkem tohoto thrilleru je samozřejmě zápletka. Tedy ne že by neměla potenciál, naopak, ze začátku má poměrně zajímavý rozjezd a celá ta myšlenka vlastně nebyla původně nejspíš špatná, ovšem postupem času začíná jednak ztrácet na tempu a navíc namísto postupného nabírání na síle se začíná celý příběh čím dál víc utápětt sám v sobě, aby ve výsledku nakonec vygradoval do vážně slaboučkého blábolu, rádobynečekané, překvapující pointy, která je ale přitom tak ..., no nic, mě prostě vůbec nezaujala, nepobavila, nešokovala. Nutno ovšem podotknout, že právě jen postupně slábnoucí a čím dál více pomatenější vývoj příběhu je to jediné, co pro mě v 11-11-11 vyloženě selhalo. Celkově hodně potemnělé vyznění, velice solidní atmosféra a velice přesvědčivé herecké výkony sympatických a neokoukaných herců, to vše na mě zapůsobilo totiž jinak velice funkčním a nenudícím dojmem. Myslím, že Darren Lynn Bousman zkrátka není vůbec špatným tvůrcem, s filmem umí pracovat a dodat mu vlastní ksicht, jen by si měl skutečně vybírat lepší scénáře. Prostě jako stylová podívaná OK, jako šlapající thriller s poutavou zápletkou bohužel ale bída. ()

Testament

Ach Darrene, co mi to ksakru děláš? Saw 2, tam bylo vidět, že ti práce za kamerou jde. Genetický opeře jsem se vyhnul, ale tohle? A s tím jako míříš do kin? Tak to sis jako ucvrnknul, no ne? Hlavní hrdina (spisovatel) je obsazený absolutně nudným hercem, celek je mdlý, lekaček moc není. Ale čím jsi mě teda vážně nasral, že celý film se nic zásadního neděje a celý to vypadá jako béčko točený někde na východě. Nebýt (opět) šokujícího konce, tak jinak nevím,nevím. V porovnání s "konkurencí", tak Insidious bylo mnohem, mnohem lepší. ()

MareT.

Takový skok od Mothers day. Oceňuji nápada, líbí se mi mytologie co se týká čísel a symbolů, ale tohle je utrpení. Herci žvání pořád o tom samém (nekecám) sem tam přijde samoúčelná lekačka a pak se zase žvaní o tom samém. Konec vytahuje film z uplného dna sraček na hladinu sraček, ale to už je pozdě. ()

Haymar

Bousman má občas světlé chvilky ale k nim 11-11-11 teda rozhdodně nepatří... A vůbec už mi krajně lezou krkem všechny tyhle víro-logicky filmy, co se berou tak strašně vážně a díky tomu sou pořád dokola tak strašně stejný a předvídatelný heh! ()

Asmodin

Konečně se ke konci něco začalo dít, bohužel vyvolával ve mě víc nejasností než řešení a konečné rozuzlení příběhu jestli tam tedy někde bylo, tak jsem ho nepostřehla. Jediný za co stálo se na ten film do dívat byl Michael Landes, který se mi víc líbil v Nezvratným osudu 2. ()

mosnak odpad!

Neskutečná křesťanská hovadina! 11-11-11 je jeden z njehorších filmů,které jsem letos viděl. Atmosféra, herci, příběh, prostředí prostě všechno je špatně... 0% ()

KOZEL84

Další takový!A to sem těm klukům od Pily tolik věřil.Na chvilku mě i napadlo,že bych se mohl podívat 11.11. v 11:11 večer,což sem pak zavrhl s tím,že se taky nemusím chovat jako debil.Nakonec sem nebyl schopný to dokoukat ani napoprvé (natřikrát).Atmoška chvílemi třeba i nějaká byla a možná mi i párkrát houklo,ale finální šavli muselo vyvrhnout samo peklo.To bylo snad ještě horší než ti dřeváci před kamerou.No tak ti to tu aspon' s těma bičema nebudu kazit,synek.Byl to snad záměr?!Je jedna a jedna dvě?!Já se bojim...! ()