Nová pouliční droga dokáže svého uživatele vyslat skrze čas a dimenze, ale má jednu nevýhodu: někteří konzumenti přestávají být lidskými bytostmi. Mohou dva kolegové - zkrachovalci zachránit lidstvo před plíživou invazí z jiných světů? Hlavní roli v tomto příběhu hraje droga Soy Sauce, která slibuje zážitek totálního odpoutání mysli od těla. Její uživatelé se pohybují mimo čas a dimenze. Ale někteří se již nevrátí v lidské podobě. Vypuká tichá ivaze z jiných světů a lidstvo potřebuje zachránce. Ale co když místo hrdiny mají lidské pokolení spasit dva zoufalci, kteří si sotva dokáží udržet zaměstnání? Může tato dvojice zastavit děsivou situaci a přinést záchranu? Ne, to opravdu nemůže. (oficiální text distributora)

SamVimes

Amatéřina, která není ani zdaleka tak zábavná, jak si asi tvůrci představovali. Zato má ale problémy i s takovými věcmi jako je střih nebo návaznost scén, o kvalitě hereckých výkonů nebo triků ani nemluvě. ()

headcrab

Spousta dialogů o ničem. Přitom takovej zajímavej námět, z kterýho by se dalo vytěžit určitě víc, ale tohle byla fakt víceméně nuda, pár funny scén a lehčí posilnění vínem ale k vyššímu hodnocení bohužel prostě nepomůže. ()

klima777

Wongova knižní předloha je fanouškovským pastišem a zároveň grafomanovou pomstou. Filmová verze se té knižní poměrně drží (hvězdy tudíž mohou být tři, ale nemusím být solidární s úplně každým a za všech okolností... takže třeba výhledově). ()

misstake

Přesně takový film, jaké všichni chceme vidět. Od začátku netušíme, co se z toho vyklube, celou dobu netušíme ani, co se bude dít v příštích pěti minutách. Cestování časem, příšerky, drogy způsobující parapsychologické schopnosti, skoky do jiných dimenzí, bizarní světy v jiných dimenzích... John Dies at the end je prostě správně trhlý zážitek. A podle mě hravě strčí do kapsy všechny 4 Phantasmy. ()

Vaklaf

Já byl teda spokojenej. Trochu Cronenberga, hodně vtipu a sympatickej pes, co umí řídit auto. A samozřejmě nějaká ta nechutnost (ale střídmě). Horor to moc neni, zábava to je. Palec nahoru filmu, prostředníček nahoru do tváře všem škarohlídům (bez urážky). ()

Teabag

Je to dostatečně šílené, aby to mohlo zaujmout, ale herci nejsou příliš charismatičtí a béčkový vizuál celku spíš škodí, než aby vzbuzoval nějaký sentiment. Ve výsledku spíš průměr. ()

Milky.

Takhle posrat parádní potenciál to člověka rozhodí. Během první poloviny jsem se už chystal na 4-5ti hvězdičkové hodnocení. Luxusní humor, napínavá a tajemná zápletka, naprostý psycho nářez...a k čemu? Jenom proto aby se to v druhé půlce zvrhlo ve variaci "Hele vole kde mám káru" nebo podobných sraček, kde mě potěšila jenom vzdálená připomínka G-Mana. Co dodat, druhou půlku jsem se nudil a film jako takový šel do sraček. Trapný titulkový závěr to jenom dovšil. A to nemluvím o tom, že si pak člověk nakonec uvědomí jak moc stál scénář za hovno, že v podstatě všechny ty zajímavé věci, které tvořily kulisy příběhu byly jenom konverzační výmysly aby film působil tajemně, záhadně, drsně a představoval divákovi široké možnosti. Přitom téměř všechno co ve filmu bylo řečeno je buď zapomenuto, nevysvětleno a nebo jen naznačeno. V Driverovi komorní styl vysvětlování fungoval, tady ne! Mno, co dodat...škoda...čekal jsem od toho víc. ()

Ronaldo79

Vtipem a nápady nabitá podívaná, při které jsem po 20 minutách neměl tušení, jakým směrem se bude dále ubírat, po většinu první poloviny tomu tak bylo a ja zůstal v němém úžasu, co za bejkovinu mi hraje v přehrávači. Druhá polovina lehce ubrala na otáčkách a všechno se zdálo jasnější, no, né zas tak úplně. Stylem prolínaní všemožných kravin, který baví, dost podobný neméně ujetému Detention. Paul Giamatti se svým ,,what the fuck?'' zabil, málem jsem se potrhal smíchy. ()

Illy

Musím přiznat že bez znalosti knižní předlohy jsem film vypnul po dvaceti minutách. Pak jsem ale k narozeninám dostal knihu, po roce si na ni vzpomněl, začetl se a.... neskutečně se bavil tím halucinogenním a vtipným úletem. Pak si znovu pustil film a pochopil mnohé, co prostě jinak nejde pobrat. A prosím vás, Coscarelli to sice režíroval, ale jedná se o věrný přepis knihy Davida Wonga. Takže psát že je to jeho šílený nápad a úlet je zbytečné, jen vedl herce na place. Ten guláš je z palice někoho jinýho. ()

johnymdoe

To je tak když obsah filmu píše někdo kdo ho neviděl. Čtyřřádková snůška nesmyslů. Jinak o filmu nemá moc cenu mluvit, to prostě člověk musí vidět. Extra záležitost. ()

Raziel_cz

Největší mindfuck, co jsem kdy viděl, a pokud bych se k němu dostal před dvěma lety, tak jednoznačně film roku. Nízkému hodnocení nerozumím, přestože musím uznat, že konzistence snímku není nejpevnější – plně ji však vynahrazuje originální dějová linka a hodně povedená, experimentální forma. Výborná kombinace hororu a komedie, která nikdy neztrácí tempo a každou minutu dávkuje překvapivé souvislosti a nezapomenutelné hlášky. Knižní předloha objednána do půl hodiny po dojetí titulků. ()

Kolssteyn

Jak už název filmu napovídá, všechna vážnost musí stranou, je třeba řešit závažné příhody v jednom nevelkém velkoměstě, kde sojová omáčka přináší nový náhled na staré věci. Nebraňte se moderním ochucovadlům! ()

n3uro

Ani nevím jak hodnotit, je to takovej ten film kterej mně nechá nějakou dobu o něm přemejšlet. Každopádně, stálo to za to. ()

gazogazo

Dobrá jízda! Vtahlo mne to do děje a napětí mne nepustilo. Je to halda, ale příjemná. ,vtipna a originální. Spousta super narážek. Místní inteligenti nejsou schopni přenést kafku . Buzny jste. Lepší 4¤ velký bonus jsou herci, kteří jsou dobří! ()

onlavu

Asi nejsem na takové stavěný. Velmi zřídka vtipné, jinak spíše magorovina o ničem. Tak tak, že jsem to vůbec dojel. Věřím, že si mohl i přesto někdo libovat... ()

-tHESWINe-

Film podle knižní předlohy. Těžko říct, zda se dá říct "slavné" nebo "dobré", za sebe můžu říct "oblíbené". Kniha John Dies at the End patří do žánru bizzaro a jako taková asi nikdy nebude širokým publikem doceněná. Jako zpracování žánrovky si film ale vede dobře, vynechání některých pasáží aby se film vešel do stopáže je provedené dobře a nic mi tam nechybělo. Bohužel ke konci filmu je vidět že už nebyly finance. Taky bych rád vytkl zásadní nedostatek hořčice a kečupu ve filmovém hotdogu. Ale jinak skvělá jízda, ačkoliv chápu že kdo nečetl, nepochopí. ()

FortKnox

Někdo tady pěstoval a hulil trávu a z peněz, které vydělal natočil pod vlivem tenhle úlet jinak si nedovedu představit, že by tohle mohl zafinancovat jinak. ()