Řada talentovaných herců vás pobaví v nostalgické komedii, která se odehrává jedné noci roku 1988. Když se v nákupním středisku, kde si zrovna Matt Franklin (Topher Grace) užívá své “perspektivní” zaměstnání, objevuje Tori (Teresa Palmer), jeho dávná láska ze střední školy, Matt se svým kámošem Barrym (Dan Fogler) osnují bláznivý plán, jak konečně získat dívku svých snů. Brzy bude jasné, jestli Matt dokáže svést nádhernou bohyni na divokém večírku a navíc přežije šílenou noc plnou svodů, destrukce a zhýralosti. Užijte si zábavnou komedii, vždyť noc je ještě mladá! (oficiální text distributora)

Tony.Frisco

Od tejto komédie som moc nečakal a ani to nič moc nebolo. Hlavne to nepozerajte v českom dabingu pretože hlas, ktorý dali hlavnému hercovi sa absolútne nehodí .( Tí čo poznajú Tie roky sedemdesiate mi dajú za pravdu ). Scenár bol síce zaujímaví trochu iný ale jeho prevedenie nič moc. ()

rigby

Nenáročná zábava, při které se občas zasmějete, ale ještě to není tak uhozené jako většina amerických komedií. Pochválit je třeba i sympatické herecké obsazení. ()

awastrman

kvalitní průměrná americká komedie nehrající si na nic víc než čím je... příjemným společníkem k večeru avšak ne pro opakované shlédnutí.......................... ()

Dreamer

Tento film som videl niekolkokrat... ...len mal vzdy iny nazov. Hm.. je to ako neakcny thriller pred pozeranim ktoreho vam niekto povie dej aj koniec vopred, alebo ako pozerat druhykrat film, ktory ste nedavno videli a neplanovali ste si ho uz nikdy pozriet.. Boli tam nejake zablesky, ale zbytok bolo asi ako pozerat 138. cast Tisíc a jedna noc potom co ste videli 137 casti. V poslednej dobe mam taky zvlastny prazdny pocit po dosledovani filmov, asi ma pritahuju. Nakoniec len velky otaznik - absolutne nechapem to hodnotenie, ze 60%?? Za tych par zableskov a hudbu max. 30%. ()

Mr.Lama

Film špatnej. Ale námět o géniovi, kterej neví vlastně co chce, se mi líbí (vidím se v tom:-D). Takže to sesumíruju: film špatnej, námět dobrej (ale je s ním blbě naloženo), herci špatný, herečky dobrý, hudba skvělá. Vlastně je to taková ve skrze obyčejná romantická komedie...až na to že je vlastně docela nudná. Za vypíchnutí stojí jen tatík policajt a doopravdy parádní songy z doby dávno minulý. ()

kolodej1

příjemný film s dost jednoduchým dějem a osmdesátkovými melodiemi. Našlo se tu dost vydařených, vtipných míst, za první polovinu bych to viděl na 4 hvězdy, pak to začalo trochu ztrácet na kvalitě, ale pořád bylo na co koukat. Nic zvlášť originálního, nějaká ta hollywoodská klišé by se tu našla, ale neuráželo to svou hloupostí, jako se docela často v tomhle žánru stává. ()

CAR0DEJ

Ústredná dvojica úžasná. Neviem, či to nie je aj tým, že aj samotní herci spolu niečo mali (aspoň také niečo som zachytil). Ostatné solídne, cez kamoša Barryho, sestru Annu Faris alias herečku všetkých paródií (vážne to chce ona všetko hrať, či sa len do tých rolí podľa tvorcov hodí ?) až k vykresleniu jednej noci, na ktorej záleží. Hovorím drží si to úroveň vďaka ústrednej dvojici, ktorá je naozaj tak správne roztomilá a preto tento film splnil účel aj s úrokmi... ()

RoyBatty444

Nevie sa rozbehnúť a na 80 roky sa len hrá. Tento žáner proste bol in ale snažiť sa ho okopírovať je zasa niečo čo robí hlavne dnešná doba. Zobrali dobré veci z 80 rokov ale nevedia ich využiť. Najlepšia scéna je na trampolíne napriek tomu sa deti nového tisícročia už v tejto póze nevidia a preto je slabá až nedotiahnutá. Dopozeral som to ale len kvôli nostalgii. Hudba je dobová (dobrý popis na 80 roky) a vybratá dobre škoda, že film nevie viac bodovať. Toto video k filmu sa naozaj oplatí imdb ()

matthew_tv

Mimo hlášky "Dnes nemyslíme, dnes konáme" tam nebolo asi nič zaujímavé, až na chvíľku romantiky na trampolíne spojenou s hrou "pravda - skutok"...Postavy nič moc, no predsa len, až taký prepadák to nebol, tak som chcel dať dve hviezdičky...ale pre hudbu a to čaro 90. rokov dávam hviezdičku naviac :) ()

SgS_Sarge

Mám rád když můžu občas vypnout a užít si nějakou teen komedii. Tentokrát se skvělejma 80kama... Rozhodně stojí za to! ()

montel

Matt (Topher Grace) a Barry (Dan Fogler) jsou nejlepší kamarádi. Barryho právě vyhodili z práce a tak se chce po dlouhé době rozšoupnout a pořádně zapařit. Rozhodnou se zajet na párty k příteli Mattovi sestry. Po cestě ukradnou auto, ve kterém najdou kokain a noc plná dobrodružství, drog a nezávazného sexu může začít...U filmu jsem se pobavil. Zápletka je klasická, kluci hledají po nocích holky a snaží se co nejvíce užít. Nechybí pravý americký happy end a šílenosti nynějších teenagerů. Nechybí sympatická kočka v podání Teresy Palmer. Prostě průměrná pohodová komedie na nudný večer. 60% ()

de-andre

Nevím, co vedlo tvůrce k natočení takovéhoto filmu, když je jich stovky, ale musím přiznat, že si vedli vcelku obstojně. Dobré obsazení, dobová hudební výběrovka, několik úsměvných momentů i nějaká ta životní moudrost/pravda. Snímek mi asi neutkví v paměti, ale ztráta času to též nebyla. ()

Katekat

Na filmu se mi nejvíc líbil soundtrack. A pak výraz Mattova otce na konci filmu, kdy si vedle bazénu všimnul vizitky :-) ()

2sistem

Celou dobu má Matt strach oslovit holku svých snů a pak si začne během osudné noci hrát na investičního bankéře úspěšné a známé firmy, aby jí mohl oslovit a díky chytrosti i zapůsobit a následně se s ní vyspat. Když to opomenu, protože to mají napsané ve scénáři a že se jeho kámoš Barry občas choval jako debil, tak jsem se bavil, obzvláště u skvělého soundtracku složenej z hitů 80. let a že bez ohledu na postavení ve společnosti, si užívají všichni po libosti. Mám rád Annu Faris, ale tady jako bruneta mi byla nesympatická, což jsem překousl, protože nebyla z té hlavní dvojice. Takže průměrná komedie.. ()

Peenugirl

Nebuďte krutí... Je to priemnerná srandička, čo sa hrá, že je z 80-tych rokov. Sú tu aj úsmevné pasáže... Nie je to na menej ako 3*... čistý priemer. 50% ()