Fight for Your Right Revisited je krátkometrážní film vytvořený ku příležitosti 25. výročí originálního klipu americké skupiny Beastie Boys. Ve filmu vystupují Elijah Wood, Seth Rogen, Danny McBride, Will Ferrel, John C. Reilly a Jack Black. Malé role zde pak dostalo dalších bezmála třicet známých herců a hereček. (Vecko99)

Shaqualyck

'Beasties' sobě! Ono, tahle tři ukřičená zlobidla byla vždycky především exhibující partou nonkonformních humoristů, kteří u všech těch ptákovin jen tak mimochodem taky stíhali dělat moc prima muziku. Vcelku šikovně svými crossovery fušovali do hip hopu a nahlodali zažitý stereotyp, že správný rapper musí být nutně vždycky černej jak bota. Tímhle půlhodinovým opusem odkazujícím k jejich asi nejproslulejšímu kousku si sami staví sochu, nebo spíš rovnou Babylonskou věž, jejíž konstrukci hned od začátku sami umně sabotují a ještě z toho mají děsnou prdel. Kamera kouká tradičně zespoda, nechybí zhovadilé pouliční výtržnosti, jedno cameo střídá druhé a v závěru kluci demonstrují, že bez větších problémů dokáží doslova přechcat sami sebe. ()

Jara.Cimrman.jr

"Smysl je něco, co ti nebude dávat smysl, pokud jsi nestrávil nějakej čas v budoucnosti." Tak mě to tedy smysl příliš nedávalo, což vzhledem k řečenému naprosto dává smysl. Nicméně docela slušnou zábavu jsem stačil zaznamenat, i když se mi Beastie Boys neustále snažili rozervat uši a smysl oslav nezákonného jednání zhulených raubířů mi vždy spolehlivě unikal. ()

MrPierc

Reklama nové desky Beastie Boys ( HOT SAUCE COMMITTEE PART 2. ) prostřednictvím kratšího filmu je výborný nápad. Zábavná zhovadilost třech kaličů (členové BB), kteří potkají sami sebe z budoucna a dají proti sobě battle. Zhoubnou zhovadilost ale ze sebe nedostanou ani jako staří oldschooleři. Kdo bude více cool ( nebo-li vůl ) se dozvíte po shlédnutí. Film bych uvítal klidně jako celovečerní počin. Kde jinde uvidíte rapovat Froda :-) ? ()

Easykk

Skvěle bláznivý video s bandičkou pomatenců, který už jsem povětšinou někde viděl... do Saurona!! ale nevim kde a i kdyby mě píchl Zelenej sršeň do Prstenu nebo mě zakopali Pevně spoutanýho někde v podzemní boudě tak si to nevybavim. Jo a výborná hudba, fuckt nechápu co máte a co taky čekáte od Beastie Boys? ()

• V tomto filme sa objavili skutoční členovia skupiny Beastie Boys preoblečení za policajtov. (ludovit14)