Fight For Your Right Revisited (festivalový název)

Fight for Your Right Revisited

Krátkometrážní / Hudební / Komedie

USA, 2011, 30 min

Neuvěřitelný nářez! Ta loupež piv je maximální...suverení bugr v ulicích. Obsazení skvostné....pan Frodo mi vůbec nevadí...hotovej Ad rock. Sebeironie a zábava, závěrečný piss fight jsem nečekal a nechápu z toho v úžasu do teď....takový promo jsem ještě neviděl....a to album je skvělé mimochodem....no a nakonec ten zásah policie....no je to nářez..must see!!(3.5.2011)

beastie boy adam yauch ukázal, že klipovitost mtv nemusí bejt zkratkovitá, ale může bejt i filmová, k čemuž mu dopomáhaj hvězdy současnýho us filmu. citovat sám sebe se vyplácí, citovat ostatní se počítá. kick it!!! každej detail tohodle filmu je něčim podloženej a na požádání o tom napíšu diplomku.howgh...http://www.youtube.com/watch?v=eBShN8qT4lk(6.2.2012)

Zajímavý hudebně-filmařský pokus. Beastie Boys moc neznám ale jejich klip Fight For Your Right je pořádná nálož. Tento krátký "Revisited" je bohužel slabší. Možná svoji délkou, možná nedotaženým konceptem, celkově bylo zajímavých cca 10 minut. Malé plus je za tu spoustu herců, co se tam mihnou.(22.12.2012)

Už ten úvodní dialog… “I think we can agree we’re on the same team here and that’s the no-pie no-sledgehammer team.” Sequel ke klipu jednoho z největších hitů Boyz s litry stříkajícího piva a moči. Pokud vám přijde nekonečná newyorská ulice povědomá, tak proto, že je v Kalifornii a točilo se tam snad všechno, co se netočilo v New Yorku. Protože New York je nudnej a žádný glammetalistky na LSD tam v limuzíně nejezděj.(25.1.2015)

Promo dokonale splnilo svůj účel. Nejen že jsem se sama začala podvědomě pohupovat jako rapper a všechen ten rytmus mi během třiceti minut vlezl do palice, ale ještě ke všemu jsem měla možnost vyzkoušet si, kolik herců poznám. Bohužel málo, ale stejně mě to strašně chytlo. Také jsem si vzpomněla na své bývalé spolužáky a obdoby jejich výtržnictví. :)(23.7.2011)

• - V tomto filme sa objavili skutoční členovia skupiny Beastie Boys preoblečení za policajtov. (ludovit14)