Fight for Your Right Revisited je krátkometrážní film vytvořený ku příležitosti 25. výročí originálního klipu americké skupiny Beastie Boys. Ve filmu vystupují Elijah Wood, Seth Rogen, Danny McBride, Will Ferrel, John C. Reilly a Jack Black. Malé role zde pak dostalo dalších bezmála třicet známých herců a hereček. (Vecko99)

LabySo69

I když mám pár oblíbenejch songů od Beastie Boys, nejsem zrovna jejich fanouškem, ale tohle jsem si kvůli hereckýmu obsazení nemohl nechat ujít. A jsem opravdu spokojenej, je to vážně prdel. Navíc taneční kreace Ferrella, Reillyho a Blacka jsou neskutečný. A song - Make Some Noise se zařazuje mezi mé oblíbené od Beasties. Bohužel za 5* to u mě neni a to kvůli E. Woodovi. Ten mi prostě nesedl, už proto, že málo otevíral hubu při rapování, což vypadalo hrozně nepřirozeně. ()

Mr_Ewil

Nemám moc v oblibě rap a toto mě tedy také moc nenadchlo. Ze začátku se film jevil jako neskutečná hovadina, poté mě to začalo trošku bavit, že by bylo polepšení hl. hrdinů? Kdepak!! Závěrečná nechutná scéna mě opravdu namíchla. Větší hovadinu vážně vymyslet nemohli. Nebýt hereckého obsazení a některých vizuálních efektů hodnotil bych podstatně hůře. ()

Mitsu

Promo dokonale splnilo svůj účel. Nejen že jsem se sama začala podvědomě pohupovat jako rapper a všechen ten rytmus mi během třiceti minut vlezl do palice, ale ještě ke všemu jsem měla možnost vyzkoušet si, kolik herců poznám. Bohužel málo, ale stejně mě to strašně chytlo. Také jsem si vzpomněla na své bývalé spolužáky a obdoby jejich výtržnictví. :) ()

dud

Nějak si nedovedu vysvětlit, proč má tahle zhovadilost aktuálně hodnocení 82%. Adam Yauch pravděpodobně točil bez scénáře a repliky si zhulení herci cucali z prstu přímo na place, protože jinak zřejmě není možné natočit 30 minut něčeho tak strašně nudného, nesmyslného a nevtipného. To, že je promo k nové desce uděláno jako jedno obrovské cameo všech možných hvězd a že se v necelé půlhodince rozlije 30 piv a rozbije pokud možno co nejvíce skla, opravdu, ale opravdu nezaručí coolovitost či vtipnost a ani sebelepší herec (ne, nemluvím o Sethu Rogenovi) z hovna, jakým je Fight for Your Right Revisited, neuplete bič. Nechápejte mě špatně, Beastie Boys mám rád a jako sestříhaný a podstatně pozměněný klip k songu Make Some Noise to funguje dobře, ale v podobě krátkometrážního filmu tenhle počin nestojí za zhlédnutí. ()

T-pack

Make some noise if you with meeh! Doteď mě těší seznam herců, kteří se tohohle projektu účastnili, ale hlavní trojice, a to obě, jsou naprosto bezkonkurenční. Je sranda na to koukat, musela být možná ještě větší to natáčet. Dance off stojí za to sám o sobě, ale promění se v opravdovou prdel s nástupem (a nejsem jedinej, kdo tu spoileruje) závěrečného piss offu. Fanda rapujících bílejch kluků si to užije vždycky, pár nadšenců z kravin z řad jiných žánrů určitě taky. This thing needs no more cowbell. ()

• V tomto filme sa objavili skutoční členovia skupiny Beastie Boys preoblečení za policajtov. (ludovit14)