Vítejte na Planetě YÓ!   Budeme se potkávat na zatím zcela neznámé planetě, schované kdesi mezi hvězdokupami a temnými mlhovinami... Málokdo by čekal, že ve vesmíru, mezi vlasaticemi, černými dírami, asteroidy, planetoidy a dalšími kosmickými objekty existuje velmi útulné místo, kde žije přátelský mimozemšťan se záhadným jménem Tý-Yó. A že na návštěvu za ním létají naši moderátoři Honza Cina a Maruška Doležalová a také mnoho zajímavých hostů. Proč? No protože odtud mohou pro vás nerušeně vysílat spoustu zajímavých věcí - animované i hrané seriály, pohádky, soutěže a také plno informací o světě, na který se odtud - z hloubi vesmíru, můžeme podívat pěkně s nadhledem! (oficiální text distributora)

strigoii_mortii odpad!

Po zhlédnutí mnoha (rozumějte statisticky dostatečného množství, abych si mohl dovolit korektně posoudit kvalitu) dílů tohoto "pořadu" mi stále vrtá hlavou, kdo a s jakým účelem vypouští tento zcela absurdní brak do éteru. Vynechám pohádky jako takové (bylo by irelevantní zkreslovat hodnocení jinými, převzatými, subjekty), a stroze sepíšu dojmy. Moderátoři (či co to má být) - naprostá a zcela diletantská mizérie. Stupidní dialogy, které evidentně slouží pouze k výplni času. Těžko by se dalo říci, že jsou tito amatéři nějakým způsobem sympatičtí. Uniká mi, pro koho je tento pořad vlastně určen... zda pro děti po transplantaci mozku, zda pro mentálně zcela inkompetentní... Možná by se dal využít jako jistá forma eutanázie v zemích třetího světa. Se vší úctou, za něco takového bych se styděl podepsat. ()

DarkSikorski odpad!

Mluvme na děti jako na pitomce aby z nich i pitomci vyrostly. Jinak se tohle nazvat nedá. A hlavně nikdy nezapomenu a neodpustím tvůrcům tohoto paskvilu, jak se snažili vymýt mozky malým dětem během uprchlické krize. To je prostě hnus, který se nedělá!!! A vrchol pointy tohoto blbého vtipu je to, že za tento odpad, který je škodlivější než kde jaký toxický sajrat, si ještě platíme. ()

white_wolf

Hrůza, když to začínalo patřil jsem ještě do vrchu cílové kategorie, ale nikdy mě to absolutně nebavilo. Koho taky můžou bavit dva hnusní poskakující mimozemšťané vydávající neidentifikovatelné zvuky. ()