Dextwer

Opravdu to není nic, co byste museli za každou cenu vidět. Nudný a po většinu děje, málo vtipný příběh se slabým hereckým obsazením a vyčpělým Adamem Sandlerem. ▐ Moje hodnocení: 15%▐ ()

BisiJoker

Celou dobu je to dobrej film ale tak někde mezi uplně fekální komedií a normální trochu přisprostlou blbůstkou...konec to ale zlomil ve prospěch fekálu a proto 4* :) ()

katule1992

Ano, je to vážně jednoduchý a místy dosti nechutný film, ale Sandler opět nezklamal. Jeho filmy a humor mě baví a opět jsem se nejednou zasmála. ()

Blazis34

Film se scénama a hláškama, které mě fak pobavily, ale bohužel v převaze byly ty, které mi přišly hodně trapné a levné. Adam Sandler umí být vždy pohotový a komediální, ale až na pár menších rolí byl jediný, kdo mě rozesmál. Děj spíše sci-fi, dosti americký mě taky neuchvátil a až tedy na pár super hlášek, si mě toto dílo nezískalo. Dávám 40% - dvě hvězdy. ()

deluxxx

Je to plné trápneho, vulgárneho, fekálneho až nechutného humoru. Ale toto som presne potreboval vidieť! Proste vypnúť a pozerať, čo za "píčoviny" nám zas Ujo Sandler naservíruje. A ten si veru servítku nebral. A na niektorých hláškach sa bavím ešte teraz ()

Aywes

Překvapivě to není sračkoidní romantická komedie z Ameriky, která obsahuje gaye, letiště a konečný "nečekaný" mindfuck, že ten a ten toho a toho miluje. Dokonce není ani na konci tanec což je paráda! Já jsem s docela i zasmál. Prostě oddychová Sandlerovka s fajn momenty. Nepřemýšlejte, ale jen sledujte. Nenáročný film po náročném dni. ()

lulu37

Zvláštnym paradoxom to, že väčšina, čo nemá rada Sandlera, túto komédiu úplne žerú. Bohužiaľ pre mňa zostane len pozerateľnou jednorazovkou. ()

garry

Nic pro estéty. Místy humor za hranicí dobrého vkusu. Ale režisér si s tím nedělá hlavu. Hlavní hrdinové sympaťáci. Humor pro primitivy. Také jsem se zasmál :-). Scéna se 100 kg černou striptérkou je asi nejhorší. ()

maxnot odpad!

Sakra, Adam má neuvěřitelnej talent na role od naprostejch úchyláren (tento film nebo Malý Nicky - Satan junior) až po skvělé herecké skvosty (50x a stále poprvé nebo Zkus mě rozesmát. Tohle jsem viděl naprosto náhodou a již nikdy více!! ()

Luccy007

40% Ani by mi nevadilo, že humor v této komedii je trapný a jednoduchý - od Sandlerovek člověk nic zvláštního nečeká...Ale stále dokola poslouchat hlášky o masturbaci, sexu a přirození - to se snad může líbit jen teenagerům, ne? Trapnost byla dovršena sexem se starou bábou a mezi sourozenci, to úplně zazdilo ty světlejší chvilky filmy.. ()

Domas88

Nikdy mne Sandler nezklame.. pro mě je top herec pro komedie :) Odpocinete si a hlavně pobavíte a i zasmějete.. Ikdyž tady je jeho role taková jiná :) Spis ho znam jako "hodnučkého" ale tady zvladl super opět.. ()

NeMiQ

Také prízemné až ma to urážalo. Nebyť pár zhodou okolností vtipných scén, tak by to bol pre mňa úplný odpad. ()

Lukyys11

Skvělá a velmi vtipná komedie. Adam Sandler má výborné hlášky a během filmu jsem se opravdu hodně nasmál. Řekl bych, že pokud si chcete pustit nějakou oddychovku, tak tohle je úplně ideální film. Také dávám plus za výběr písní v tomto filmu. ()

oSiSko odpad!

Primitívnejšie komédie sa dajú nájsť jedine medzi televíznymi filmami, neskutočná blbosť na ktorej som sa po asi hodine začal aspoň priblbo usmievať ked už nič iné, vyhodené peniaze, humor hodný človeka s IQ 50, katastrofa a už len ten počiatočný námet, kde chlapec z ôsmej triedy spáva s učitelkou..mám rád veľa filmov s Adamom Sandlerom, to je ten jediný dôvod prečo som na ten film išiel aj napriek nízkym hodnoteniam, ale je to katastrofa tak na úrovni Jack and Jill. ()