punco

Pár dobrých heftov, a asi len jedna silnejšie pamatná scéna ( rozlúčka so slobodou) inak slabý odvar lepších svadbo-šukaco-chlastaco-citových komédii s okatým ale nepodareným vykrádaním Hanka Moodyho a Charlieho Harpera. Ale verím že to má ajtak zástupy fanúšikov. ()

Hookins86

Kde jsou ty doby, kdy měl Sandler lepší filmy a víc jsem se u nich bavil. Jináč jsem čučel, že se tu objevil sám velkej Vanilla Ice a byl i docela vtipnej, teda asi jednou a to jak přelezl tu 5timetrovou zeď a skočil a Sandler prošel dveřma. Komedie, u který se dá vypnout a která pobaví a nemusí se u ní přemýšlet... ()

MorraEddie

Asi nejlepší Sandleruv film,nooo možná jeden z nejlepších. Všechny filmy jsou si vesměs podobné a to je dobře,protože právě tak to mám rád. Můj otec je šílenec mě neuvěřitelně bavil. Je to tak na hranici 4-5 hvězdiček. Skvělý nápad na film,každý kdo má sexy učitelku nad tím musel aspoň jednou přemýšlet jaký by to bylo a Adam nám to ukazuje v takové formě,že se ještě teď popadám za břicho. ()

MUNRO

Po Zohanovi jsem myslel,že už Sandler nemůže v totál crazy komedii zajít dál,ale spletl jsem se.Po poměrně slabším začátku přichází ultrabrutální jízda,prošpikovaná neuvěřitelným množstvím vtipných gagů a hlášek.Drtivá většina z nich se zakládá na abnormálně vulgárním a fekálním humoru a o devadesát procent všech těch šíleností se stará bouřlivák Adam Sandler.Film není pro slečinky,je to tvrdý a syrový humor,ale co může být lepšího,než se v dnešní době,za vlády dobytkunoidních na lidi seroucích prasat Nečasů,Kalousků,atd. nehorázně pobavit a odreagovat?Mně vulgární humor Adama Sandlera fakt nevadí,navíc,při vzpomínce na dva výše jmenované chcípáky mne napadají ještě tisíckrát sprostější spojení.Takže Adame-díky za další skvělý kousek!! ()

kikin01

Absolutně jsem nečekal, že se mi to bude líbit. Adama mám rád, byť se přiznám, že v některých rolích mě fakt irituje, ale tady to bylo v pohodě. Některý super fórky, a když Vanilla Ice vletěl do pokoje s bouchačkou v ruce, zrovna jsem pil pivo, a mě to tak rozesmálo, že jsem se málem v tom pivu utopil, a nemohl jsem se dokašlat:-) Rozhodně lepší tři. ()

Phlame

Při pohledu na toho tlustého maratonového běžce se budete řezat smíchy. A není tohle smysl komedií? Smát se tlustým lidem? Ano je. God bless America. //75%. Některé scény jsou slabší a jiné k popukání, Sandler pořád umí.// ()

peta.golias

„Čáu debžoni!“ Jakmile touhle „hláškou“ odstartoval mladý Donny Berger tento film, začal jsem se královsky bavit a nepřestal jsem až do konce, kdy třistakilový tlusťoch Tuke vyhrál maraton. Ten, kdo vymyslel scénář je nejspíš totální magor. A tím, kdo je určitě totální magor je Adam Sandler, v jeho (nebál bych se to tak označit) životní roli. Konečně jsem taky zjistil, jak vypadá Vanilla Ice. A je to týpek. Těžko se mi vybírá nějaká scéna, kterou bych ten film charakterizoval. Snad jen: "Byls ten nejhorší táta na světě!" "Ale no tak, vždyť bych se pro tebe rozkrájel! A nikdy jsi nedostal ani vynadáno." "Nikdy jsem nic nedostal!" "Co kecáš, koupil jsem ti hada." "Jenže ten pak umřel, když snědl tvoje magorský pilulky." "Hele, bylo to poprvý, co někdo viděl kobru královskou se smát a na to jsem hrdej, tak běž do hajzlu." Každopádně, než se podíváte na film, koukněte na „trailer“ Andyho Samberga. Ten je možná lepší, než samotný film, který je výtečný. ()

Tolf

Na základe udelenej zlatej maliny Sandlerovi, som sa tomuto filmu zďaleka vyhýbal, čo bola veľká chyba. Od začiatku až dokonca neskutočná prdel. Niektoré momenty som si dokonca musel prehrať aj viackrát. Rozhodne ide o jeden z jeho lepších filmov. ()

Edgerton

Jedna z nejzábavnějších Sandlerovek. Samotnej Sandler je tu super vitpnej buran, od Samberga sem čekal trošku víc, ale taky dobrý, Milo Ventimiglia dělá furt agresivní držky, ale kdo mě překvapil nejvíc, byl Vanilla Ice. U jeho výstupů sem se fakt zagebil :D. ()

Kurovec

Vůbec nevim proč, ale mě se to líbilo. Film narvanej fekálníma hláškama, nereálnou počáteční i konečnou pointou, ale prostě parádní. Několikrát jsem vybouchnul smíchy, což u komedie očekávam a vůbec mi nevadí jak je ten humor jednoduchý. U mě za 85%. ()

ogi1

Typická komedie která na vás sype jeden vtip za druhý a jeden nechutnější než ten druhej (no jo babičko). Takže pro suchary tohle opravdu není a mohlo by jim to způsobit srdeční problémy ale pro lidi co si chtěj odpočinout a pobavit se je tato komedie to pravé. Ale za mě je tent ofilm nekonečně kolotoč vtipů které zvětší části nejsou ani moc vtipný..ale místy sem se slušně pobavil za mě 56% ()

Shimmy

Po prvním shlédnutí jsem si říkala, že už tuhle komedii nikdy víc vidět nemusím. Podle mě byla až zbytečně moc sprostá. Ale když jsem ji náhodou viděla po druhé, už jsem si zvykla a brala to s nadhledem a pobavilo mě to mnohem víc. ()

Eruwen

Proč, Milo, proč?! Obvykle mi Sandlerovky moc nevadí, ale tohle byla prostě strašná blbost. Lacinější humor už tam nebyl? A proč, u všech Skotů, se k něčemu takovému upsal Milo Ventimiglia? Přiznám se, že tohle už na mě bylo moc a vážně nedokážu hodnotit objektivně. Je mi líto.. ()