Sandlera jsem dlouho vnímal jako kreténa. Ale tímhle dílem mě přesvědčil, že v něm něco je. Od prvních minut film jede jako kaskáda gagů, některé jsou šílené, některé zajímavé, tu a tam geniální (třeba všechno s Vanilla Ice), některé jsou taky občas trapné, ale to v té frekvenci zanikne. No, a všechno dohromady je to šíleně vulgární. Bavil jsem se, jako dlouho ne. Taky oceňuju, že film, který obsahuje mj. o sblížení otce a syna a svatbu, nelze ani náznakem zařadit do kategorie "romantický". BTW: To je součást Sandlerova tvůrčího rukopisu, že jeho postavy obcují se ženami nad 70? Už jsem to zaznamenal v Zohanovi a teď zase...(11.3.2013)

• dr.horrible

Pedofilná učiteľka - obézna čierna striptérka - onanovanie nad dôchodkyňami - močenie - zvracanie - sex s figurínou - sex s invalidkou - sex s dôchodkyňou - incest - Vanilla Ice. Kvalitná zábava a la Adam Sandler. Jedna hviezda za cameo Susan Sarandon(8.2.2013)

Čekal jsem to více uchylnější a sprostější, ale nevadí.. Jelikož málokterá Komedie v poslední době u mně zaboduje, už málokdy se něčemu vůbec zasměji, tak jsem rád, že párkrát jsem se slušně pobavil. Sandler byl ve skvělé Formě a celé to na mně působilo pozitivně, výtka snad jen ke stopáži, která mohla být o něco kratší! V Žánru Komedie slušnéj nadprůměr:)(12.2.2013)

Kdybych měl fotra o deset let staršího, byl by to nehorázné hovado, před kterým utíkají i dřevěná košťata, aby je nevoprcal, dal by mi jméno Han Solo, nechal mě přežírat ve fastfoodech a já následně musel shazovat 180kg, tak by se mi to .... kurvaže jo, líbilo!!! Mít fotra který je přínosem pro mou štítnou žlázu, nechal by mi do OP nacpat Indiana Mižikar a nechal by mě čumět jak prcá každou děvu, tak bych asi měl nejpěknější dětství na světě a nikdy bych se za sebe nemusel stydět. Bohužel jsem si musel hrát s panenkama jako každý krásný gay, učil se vařit, žehlit, prát, vySírat podlahu, utírat prach, vysRávat pokoje. Takhle se ze mě stal naprostý konzumní ovcomrd, který se chlácholí s pivem u monitoru a čumí na nostalgické hrátky mezi fotrem a synem. Kdyby si tenhle komentář někdy četl můj fotr, tak bych mu chtěl vzkázat: "Vyser si voko, lopato!!!!"(29.1.2013)

[imdb: 5.5/10] | me: Sandlerovka to určite je, ... ale jedna z tých slabších. Sem tam sa objaví "joke", ktorý trafí na správnu strunu, ale celkovo tu chýba novota. Je to celé dosť obohrané a chcelo by to niečo čerstvé. A pritom mám "sandlerovky" rád, ... toto však ani zďaleka nebola taká zábava na akú som od neho zvyknutý. Proste čakal som viac ... [2.5 *] No, Donny. I don't have any AXE body spray. Because I'm not a fucking douchebag. (3.12.2012)

• - Malou roli oddaného fanouška Patriotů ve filmu ztvárnil Rex Ryan, hlavní trenér rivalského týmu New York Jets. (Avalon820)

• - Postavy Danteho (Peter Dante) a Otce Shakalu (Abdoulaye NGom) se objevily již dříve ve filmu Král videoher (2006) (Žralok)

• - Susan Sarandon si již zahrála matku Andyho Samberga, a to konkrétně ve scénách "Motherlove" a "3-Way" v rámci zabavního pořadu Saturday Night Live (od r. 1975). (Avalon820)