• Dale

Neviem, čo je vtipné na tom, že si Sandler honí pri fotke 90-ročnej babky a potom si to s ňou aj rozdá a pretiahne ju aj Vanilla Ice. A takýchto absolútne nevtipných hovadín je tu plno. Je smutné, že si niekto myslí, že čím nechutnejšie, tým to je väčšia sranda. Ľutujem všetkých, ktorí sa na takýchto filmoch dokážu baviť v triezvom stave.(3.4.2015)

• Ramirez85

Ten Sandler už je vážně v řiti, nevím, jestli podlehl tlaku středního věku anebo co, ale jeho poslední komedie jsou neskutečnej brak. Škoda, na jeho úleťárnách typu Velký táta anebo Mr.Deeds jsem víceméně vyrostl a měl jsem ho spolu s Jimem Carreym z těch komiků nejradši. Buď ať radši točí filmy typu Volání o pomoc anebo se na to rovnou vys... Protože tohle je zralý po Jack a Jill na další odpad!... Jedna hvězda za tu letmou osmdesátkovou náladu, jinak jen další trapas.(24.10.2012)

Nehorázně nehorázná trapnejma a sprostejma a fekálníma vtipama narvaná jízda. Prakticky si dělají prdel z úplně všeho a přecházejí mnohdy až do absurdity a ani to jim nestačí a jdou dál. Ten kdo to napsal, musel být strašně poznamenanej, sjetej a mimo. Ale na mě to fungovalo... Smál jsem se, že jsem taky málem potřeboval náhradní spodky... Český dabink je děs, všichni jsou uřvaný a divně mění hlasy, ale asi to k tomuhle typu filmu sedí. A finální rozuzlení svatby... To už bylo absolutně neuvěřitelný. Prakticky se jen divím, že tam nedali trochu něco o válce v Afghánistánu, protože jinak tam bylo naprosto všechno politicky nekorektní... Jedna perlička na závěr. I u nás je to možné...(1.11.2012)

Rozpočet $70miliónovTržby USA $36,931,089Tržby Celosvetovo $57,001,518Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ Adam Sandler je už riadne obohraná platna, recyklujúca dokola to isté, ďalší počin kde neviem na čom sa utopil rozpočet $70miliónov /15%/(21.10.2012)

Sandler mi vyloženě nevadí a občas ho mám i rád, ale v rolích jako je tahle mi prostě moc nesedí. I přesto mě společně se svým "synkem" a kumpánem Vanilla Icem dokázal po většinu stopáže bavit. Rozhodně nemůžu říct, že bych se nudil, ale některé scény mi přišli vyloženě trapné a přitažené za vlasy. / 50%(28.10.2012)

• - Ve filmu se objevily i děti Adama Sandlera. Zahráli si děti, které prodávaly limonádu na pláži. (janka243)

• - Susan Sarandon postavu učitelky, která má poměr s nezletilým žákem, ztvárnila již v minulostoi, a to v seriálu Studio 30 Rock (od r. 2006), konkrétně v 17. epizodě 5. série. (Avalon820)

• - Původní originální název filmu byl I Hate You, Dad, poté byl změněn na Donny's Boy a až následně na stávající That's My Boy. (SeBig)