Nastala chyba při přehrávání videa.
 • robbiee
  ***

  [imdb: 5.5/10] | me: Sandlerovka to určite je, ... ale jedna z tých slabších. Sem tam sa objaví "joke", ktorý trafí na správnu strunu, ale celkovo tu chýba novota. Je to celé dosť obohrané a chcelo by to niečo čerstvé. A pritom mám "sandlerovky" rád, ... toto však ani zďaleka nebola taká zábava na akú som od neho zvyknutý. Proste čakal som viac ... [2.5 *] No, Donny. I don't have any AXE body spray. Because I'm not a fucking douchebag. (3.12.2012)

 • B!shop
  *****

  Naprosto totalni demence. Neuplyne snad pet minut, aby tady nebyl nejakej fekalni forek nebo sprosta hlaska, k tomu vymastenej pribeh o zneuziti studenta ucitelkou a banda ukazkovejch magoru v cele s uchylne mluvicim Sandlerem. Navic herce typu Caan nebo Sarandon bych tady fakt necekal. Jenze zaroven je to naprosto, ale naprosto nehorazna prdel, jasne, k nejakymu inteligentnimu humoru to ma pekne daleko, ale film se nesnazi o nejaky poucovani nebo udobrovani, ale proste jen dobre pobavit a to se dari od prvni do posledni minuty, i presto, ze film neni nejkratsi. Ale samozrejme to tahne Sandler, kterej je kurevsky ve forme a takle vostryho uz jsem ho dlouho nevidel. Za me jasnejch 5*.(2.12.2012)

 • monolog
  ****

  Nehorázně nehorázná trapnejma a sprostejma a fekálníma vtipama narvaná jízda. Prakticky si dělají prdel z úplně všeho a přecházejí mnohdy až do absurdity a ani to jim nestačí a jdou dál. Ten kdo to napsal, musel být strašně poznamenanej, sjetej a mimo. Ale na mě to fungovalo... Smál jsem se, že jsem taky málem potřeboval náhradní spodky... Český dabink je děs, všichni jsou uřvaný a divně mění hlasy, ale asi to k tomuhle typu filmu sedí. A finální rozuzlení svatby... To už bylo absolutně neuvěřitelný. Prakticky se jen divím, že tam nedali trochu něco o válce v Afghánistánu, protože jinak tam bylo naprosto všechno politicky nekorektní... Jedna perlička na závěr. I u nás je to možné...(1.11.2012)

 • bestlama
  *****

  Kdybych měl fotra o deset let staršího, byl by to nehorázné hovado, před kterým utíkají i dřevěná košťata, aby je nevoprcal, dal by mi jméno Han Solo, nechal mě přežírat ve fastfoodech a já následně musel shazovat 180kg, tak by se mi to .... kurvaže jo, líbilo!!! Mít fotra který je přínosem pro mou štítnou žlázu, nechal by mi do OP nacpat Indiana Mižikar a nechal by mě čumět jak prcá každou děvu, tak bych asi měl nejpěknější dětství na světě a nikdy bych se za sebe nemusel stydět. Bohužel jsem si musel hrát s panenkama jako každý krásný gay, učil se vařit, žehlit, prát, vySírat podlahu, utírat prach, vysRávat pokoje. Takhle se ze mě stal naprostý konzumní ovcomrd, který se chlácholí s pivem u monitoru a čumí na nostalgické hrátky mezi fotrem a synem. Kdyby si tenhle komentář někdy četl můj fotr, tak bych mu chtěl vzkázat: "Vyser si voko, lopato!!!!"(29.1.2013)

 • hellstruck
  odpad!

  Obdivuji všechny, kteří to vydrželi do konce. Pro mě byl ten film naprostým utrpením, protože sázel na ten nejjednoduší, nejimbecilnější a nejdebilnější humor, jaký lze najít. A ten dabing je snad nejšílenější co jsem kdy slyšela, opravdu nechápu, jak v dnešní době někdo může zavrhovat originál. Myslím, že dostatečně vypovídající je už to, jak vyslovili xanax. Takže předtím, než mi zase někdo bude tvrdit, na jak skvělé úrovni český dabing je, podívejte se na tenhle exemplář. Upřímně nevím, jestli jsem zhnusená víc ze samotného filmu a absurdních vtipů, nebo těch dabérů, které pravděpodobně našli někde v blázinci :D(19.6.2013)

 • - Sám sebe si ve filmu zahrál rapper Vanilla Ice. (Claude Speed)

 • - Masérku, kterou Donny (Adam Sandler) sváděl, ztvárnila jeho manželka Jackie Sandler. (..Lucas..)

 • - Malou roli oddaného fanouška Patriotů ve filmu ztvárnil Rex Ryan, hlavní trenér rivalského týmu New York Jets. (Avalon820)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace