Čekal jsem to více uchylnější a sprostější, ale nevadí.. Jelikož málokterá Komedie v poslední době u mně zaboduje, už málokdy se něčemu vůbec zasměji, tak jsem rád, že párkrát jsem se slušně pobavil. Sandler byl ve skvělé Formě a celé to na mně působilo pozitivně, výtka snad jen ke stopáži, která mohla být o něco kratší! V Žánru Komedie slušnéj nadprůměr:)(12.2.2013)

Pokud ještě někdy nějaká má zatoulaná spermie oplodní znuděné vajíčko a výsledkem bude další syn, tak se bude jmenovat Han Solo Cimrman, protože to je to nejlepší jméno na světě. Díky za inspiraci. Rozhodl jsem se, že chci prožít většinu z toho, co jsem viděl, takže jdu osouložit učitelku, musím si vytetovat na záda hošany z New Kids on the Block v životní velikosti, chci sledovat tlustou striptérku snídající na tyči hlavou dolů, ale jako první začnu pařit s rozjetým Vanillou Icem, protože to by můj upjatý život teprve dostal ten správný impuls. Nezastírám nic - já se královsky bavil, ač mne mladší z rodu Bergerů příliš nepřesvědčil a zasloužilá seniorka by mne ani v plavkách ke dlaňovce nedonutila.(30.11.2012)

• SaNcHeZ_cz

Adam Sandler už zachází opravdu daleko. Můj otec je šílenec jede přesně v kolejích vyjetých předešlým snímkem Jack a Jill, tentokrát však bez hvězdy která by ze sebe dělala kašpara. Od toho tu stačí stará dobrá Sandlerova parta. Necelé dvě hodiny nudy, fekálního humoru, nudy a trapného Sandlera. Komu není rady, tomu není pomoci. [25%](9.10.2012)

Naprosto totalni demence. Neuplyne snad pet minut, aby tady nebyl nejakej fekalni forek nebo sprosta hlaska, k tomu vymastenej pribeh o zneuziti studenta ucitelkou a banda ukazkovejch magoru v cele s uchylne mluvicim Sandlerem. Navic herce typu Caan nebo Sarandon bych tady fakt necekal. Jenze zaroven je to naprosto, ale naprosto nehorazna prdel, jasne, k nejakymu inteligentnimu humoru to ma pekne daleko, ale film se nesnazi o nejaky poucovani nebo udobrovani, ale proste jen dobre pobavit a to se dari od prvni do posledni minuty, i presto, ze film neni nejkratsi. Ale samozrejme to tahne Sandler, kterej je kurevsky ve forme a takle vostryho uz jsem ho dlouho nevidel. Za me jasnejch 5*.(2.12.2012)

Pre mňa výborná záležitosť. Nadupaný soundtrack - kultové auto Rush, ušušlaný Sandler, sympatický Samberg, neuveriteľne krásna Eva Amurri Martino a Leighton Meester a konečne trochu netradičný príbeh stupídnej komédie s tvárou jedného z najnenávidenejších hercov súčasnosti. Je to hlúpe a prvoplánové, ale má to našlapané tempo, svojou stupiditou je to prvýkrát sympatické, takže sa nejedná o také strašné utrpenie ako Jack a Jill a koniec je epický. A úprimne mať Vanillu Icea za najlepšieho kamaráta je predsa len nadčasové. Osobne mám Sandlerové filmy rád a len málokedy sa nájde film, ktorý by mi vyslovene vadil. That´s My boy má veľmi peknú dramatizáciu, dobre mierené vtipy a kňaza v podaní Jamesa Caana, ktorý mláti ľudí ako zmyslov zbavený. Pre mňa ďalší zárez do sekcie guilty pleasure. Výborne som sa bavil a to že tam zaznel Van Halen je len čerešničkou na torte.(2.3.2013)

• - Malou roli oddaného fanouška Patriotů ve filmu ztvárnil Rex Ryan, hlavní trenér rivalského týmu New York Jets. (Avalon820)

• - V čase 1:16:57 je nad Donnym (Adam Sandler) vidět část mikrofonu. (TeddyBastard)

• - Původní originální název filmu byl I Hate You, Dad, poté byl změněn na Donny's Boy a až následně na stávající That's My Boy. (SeBig)