wilks

Kua jak to ten Sandler dělá!!? Skvělý, ten chlap to fakt zvládá!! :) Ale není to zábava pro všechny, někdo nemá rád pořádnou pařbu a neumí si udělat prdel sám ze sebe. Bravo Sandlere, jen tal dál **** a půl *. ()

Ms.Iris

Úžasný film, kde momentálne hodnotenie nezodpovedá skutočnosti ! Tak fascinujúco sprostá, senzačne absurdná komédia...u mňa jednoznačne za 5* ! Úprimne som sa bavila od začiatku až do konca :-) ()

Sevprince

úchylárna, zhovadilost...ale vtipné to zkrátka je. A nic víc od Sandlera neočekávám. Pro mě rozhodně jeden z jeho lepších filmů, ačkoli 50x a stále poprvé už nikdy nepřekoná. Kalba s Vanillou neskutečná, učitelku by chtěl mít snad každý, Samberg je jako Sandlerovo mladší dvojče a postava Donnyho Bergera musela Adama neskutečně bavit. Je to kravina, ale když pouštím film se Sandlerem, očekávám (a doufám), že se budu smát. Tady se mi to splnilo. U mě spokojenost. ()

Georginek

GENIALNI!!!! RVAL sem smichy od zacatku do konce.... Nejlepsi komedie za posledni leta -NECEKANE!! Kam se hrabe Parba ve Vegas/Bangkoku..... PS: "Co to je za sracku? Chutna to jako curak vylouhovanej ve vlastnich chcankach, strejchnutej mrdkou Roda Stewarta :D :D CESKY DABING JE GENIALNI ( vyjimka potvrzujic pravidlo!!!) 95% ()

2sistem

Chvilku jsem hledal inteligentní zápletku ale vzdal jsem to a čekal co z toho bude. Bylo to na hranici vypnutí. Ale jak odjel za synem, začal jsem se nehorázně bavit a to až do konce. Pár scén bylo přeťáplých, ale jako celek dobrá jízda, která nenudí. Sandlera mám rád a ani teď nezklamal. ()

Kletus

Perverzní, hrubý, netaktní a vulgární. Těmito přívlastky lze charakterizovat tento film. Už celá zápletka je dost blbá "Kluk se začne klátit učitelku, která díky tomu skončí na 30 let v lochu?, ale jděte. Vtipnejch momentů je zde po málu a nevím co tenhle film zachraňuje, ale odpad si rčitě nezaslouží. 4/10 ()

zero_zelo

všichni doufám pochopili, že si ten člověk skutečně dělá naprosto dementní prdel a nejde o umění. ostatně, fekální forky adama sandlera mě už přestaly bavit, ale tady mi to nějak sedlo. asi sem už taky dementní. nebo dobrej čas shlédnutí velice kvalitní a duchaplné kinematografie ze zámoří. ()

Faldicek

Je to totálně stupidní, pitomé, hloupé... Prostě hrozná kravina, ale Sandler je borec a já ho prostě žeru :-) Dlouho jsem tak dobrou komedii neviděl... Garantuji jediné, tenhle film prostě buď budete zbožňovat, nebo nenávidět, nic mezi tím... A hlavně... Vanilla Ice, když jsem byl ještě capart, tak tohohle chlápka žrali všichni a tady hraje a paroduje sám sebe :-D ()

LukashX

Já vážně nechápu, jak může mít tento film mít tak nízké hodnocení. Zrovna jsem ho shlédnul potřetí a už se těším na čtvrté kolo! Ač je to Sandlerovina, tak hýří inteligentním humorem, nebere si žádné servítky a přitom pořád baví. A to vše bez zbytečného fekálního humoru. Za mne, dal bych šest hvězd, kdyby to šlo. A to komediím málokdy dám I to maximum pěti... ()

bergeron

Ako scenár trošku prichytený za nohy, niektoré reakcie totálne umelé, ale ja toho Sandlera zbožnujem, a preto na niektorých scenach som sa šuľaľ. Pán IceVanilla tomu dodal další šmrnc, a tak sa z komedie stala fakt komédia. Len buran Sandler už trošku mu tá rola nesedí čím je starší. Skvelý hudobný doprovod, niektoré gagy budú nezabudnuteľné, Fontánka, alebo turk či kerý to národovec s brokovnicou behajúci. Príliš vela buranstva. Niekoho to odradí. Ale ja dávam 79 percent. ()

rabaska

Jednoduchý příběh,který by mohl být i vtipný.Ale sází pouze na vulgarismus,v tomto případě by platilo pořekadlo MÉNĚ ZNAMENÁ VÍCE - možná by to nevyznělo tak trapně.Přestože mám Sandlera ráda - již mě pobavil víc. ()

maxmajky

Tento film splnil zhruba to, co jsem od něj očekával. Některé fórky jsou možná až moc přisprostlé, ale jako celek to jde. A hlavně Vanilla Ice nemá chybu. ()

P@\/EL

Prvotřídní, uhozená komedie, jež nabídne kupu srandovních scének a vynikajících hlášek. Super originální zápletka, od které se potom odvíjí neméně fantastický děj, jenž ani chvilku nenudí, jelikož má zkrátka pořádný spád a stále nové vtipy pořád skvěle baví a parádně rozesmívají. Vše navíc vyvrcholí v hodně nekonvenční závěr, který jen potrvzuje celkovu potrhlost filmu. ()