zigy

1) Sprosté, pokleslé, fekální, sexistické, a přitom tak zábavné:) takže asi mám trochu sklony býti primitivem.....2) Pokud jste příznivec starého dabingu jako já, tenhle film je důkaz, kam až dabing u nás klesl...hlavně dabing syna byl otřesný 3) samotná zápletka mě přijde úžasně originální, možná se z toho dalo vytřískat i víc...... ()

andrewXx

Po skvelom úvode sa z toho napokon vykľul film, v ktorom ma asi prvá krát nebavil jeden z mojich obľúbených komikov Adam Sandler. Neviem či bol casting prekliaty ale jediným plusom bola vážne asi len sexy Leighton Meester a mladá Sandlerova verzia ktorej meno mi akosi uniklo, a ktorá by možno sama potiahla film oveľa lepšie keby sa nepresunul o niekoľko rokov ďalej. Napríklad taká výchova Han Sola v podaní dospievajúceho Donyho Bergera mohla byť k popukaniu. Pejoratívnejšie výrazy lietali hore dole častejšie než by zvládla tolerovať moja hranica vkusu (a to už je čo povedať). Dej sám o sebe nebol až tak zlý len tá ležérna Andersova réžia nedokázala z filmu na čele s otravným Sambergom vyžmýkať potenciál ani na 50%. ()

PatrikP4

Možná nejlepší komedie s Adamem co jsem kdy viděl... Smál jsem se neustále a to je tím pádem správná komedie! Eva Amurri Martino (za tak málo co měla prostor) byla naprosto suprová... A strejda Ice? To se hodně povedlo... ()

tomino28

Kupodivu JE to vtipné, zasmál jsem se hlasitě dostkrát, to se běžně u soudobých rádoby komedií nestává. Takže ano, Sandler tady boduje. Jenom já osobně nechápu, proč vždycky musí mluvit jako totální retard?! ()

bmx6

Takové šílené,bláznivé komedie nemám rád,ale tohle je výjimka,protože to je pecka.Neustále jsem se smál a užíval si všechny komické situace u kterých jsem doslova prskal smíchy. co jééééééééééé ()

Lucienne6

Film pro takový ten den, kdy nechcete nad ničím přemýšlet a pustíte si první hov*dinu na kterou narazíte .. Na mě až moc americky vulgární :D ()

Teachman

Námět a zápletka: 1/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

tixi

Neviem čo to je v poslednom čase s tými komediami.Zakladajú sa na vulgaryzme a nechutnostiach typu(postavený penis,tučná kurva,honenie vtáka)a iné blbosti ktoré sú není vôbec vtipné.Už druhý film čo Sandler sklamal a jeho druhá vulgárna,nechutná a nevtipná komédia zo zavretými očami a zapchatími ušami 20%. ()

fabregas1

Začínám mít Sandlera opravdu rád, kromě Jack a Jill ( to byla píčovina ) má v poslední době opravdu výborné komedie u kterých jsem se opravdu hodně nasmál no a Můj otec je šílenec je další povedený kousek. Zajímavý příběh, zajímavé postavy,dobré kecy a kus trapnosti zde lze najít, takže pokud neberete Sandlera jako tupou nevkusnou opici a máte ho v oblibě, tak udělejte popcorn a přeju hezkou podívanou a mrtě zábavy. ()

Svadbos

Z troch som zmenil na štyri hviezdičky. Film som videl v originále s českými titulkami. Už dávno som sa toľko nenasmial. Pre istotu som to pozeral bez manželky, ale z vedľajšej izby od kompíka sa stále ozývala: čo sa toľko smeješ? ()

Welsiot

Vůbec to nechápu, Sandlera nemusím, vyjma jeho klenotu Reign over me, podle mě nikdy nic pořádně nezahrál, ALE ... tohle je prostě nejvtipnější film od doby, co jsem viděl Intouchables. Nechci se snížit k jednoduchosti: Ono je to tak trapné, až je to zábavné, ale něco na tom bude. Moc jsme se s přítelkyní nasmáli, vůbec nic jsem od toho nečekal a dostala se mi velká porce zábavy. 70%! ()