Dann99

Mohlo to byť oveľa horšie.A že som to horšie teda čakal!Očakával som,že sa možno zasmejem,ale že sa budem rehliť skoro celý film?Dávam 4* ()

pravda1

Čakal som viac ale nedočkal som sa.Párkrát som sa síce zasmial ,ale inak nuda - staré humorné klišé scénky s predvídateľnou pointou.Mal som pocit že pozerám starý recyklát z rôznych druhov komédií.U mňa slabota..... ()

Duston_Movie

Andy Samberg ma vo filme potešil, najviac ma bavila pařba s otcom (Adamom Sandlerom) a Donny sa konečne stal mužom, ktorý nenosí vo vrecku náhradné slipy :D Aj keď sa mu to neskôr vypomstí... Niektoré postavy ma dosť štvú, napríklad tá jeho hnusná nevesta a jej brat . Naopak veľkú charizmu a rešpekt vyvoláva kňaz. Načo to sem píšem? veď to je komédia :D Odporúčam v pohode komédia na dlhšie večery. ()

kazatelSVK

Dialogy ako kazda typicka Sandlerovka....slusne som sa pobavil a po Jackovi a Jill obrovsky skok k lepsiemu!.trochu mi tu chybal Rob Schneider na ktoreho som si u Sandlera zvykol a ktoreho tu celkom dobre zastupil Vanilla Ice ktory si zahral sam seba ()

Arnost.Dadak

Mám moc rád komedie. Rád se u filmu směju, má nás hlavně bavit a ne nudit. U tohoto jsem se celkem nasmal a 5* si zaslouzi tvurci za napad. Kdo z Vas kdyz byl skolak netouzil po hezke ucitelce. ()

zimi

Jo bavil jsem se dost, spousta dobrejch, hlášek a situací, sice už jsem viděl lepší a někdy těch sprosťáren již bylo moc, ale to už tak je a lepší než nějakej trapnej nehumor, u mě čistý čtyři hvězdy a klíďo na to někdy zas kouknu, doporučuji a jdu vyzkoušet tu fontánu!!!! :) ()

Maktoko

Adam Sandler , jeden z TOP komikov. Rola pre neho ako ušitá. Príbeh potrhlý ale fakt je to chytľavé a dosť komické. Hlášky z filmu vám ešte dlho budú rezonovať v hlave ***** ()

Wolf28 odpad!

Ani velkej rozpočet tuhle trapárnu ze dna nevytáhne ....prej TOP komikov to určitě teda céčkovej film ()

katikka odpad!

Snáď jediny vtipný moment bol súd učiteľky, ktorá zneužila svojho študenta... ďalej to bol len primitívny fekálny humor. V podstate som čakal komédiu typu Môj foter je lotor, bolo to ale ešte trápnejšie a absolútne nepozerateľné. Videných prvých 20 min stačilo. ()

runaway98

Není to špatný. Vlastně je to tak blbý, až je to dobrý :)) Místy fakt přehnaný a občas to připomíná nějakou hodně ulítlou parodii. Ale nejde říct, že bych se nebavila, spíš naopak. Některý scény mě naprosto dostaly. Mile mě překvapil soundtrack a Adam je super (jako vždycky). ()

mpet

Po dlouhé době film se Sandlerem, který mě dostal do kolem. Dlouho jsem se u jeho filmu tak od srdce nezasmál jako tady u tohoto šíleného fotra. Neskutečný frky a vtípky často hraničili až s trapností, ale tentokrát tu pomyslnou lajnu nepřekročili a dokonale pobavili. Asi to nevejde do sině slávy kinematografie, ale dokáže to dokonale pobavit. Za mě jasných 5 hvězd. ()

Jennifer600

Film kterej mě neskutečně bavil, nevíte co čekat, jak to dopadne a tak. Moc dobrý a Adam Sandler je prostě jednička, takže parádní film se super hercem v hlavní roli. ()

Oxytocin

Originálně sprostá komedie s narážkami na různá témata a dělající si legraci ze všeho možného (masturbace a použité ubrousky jako že má rýmu, domácí personál jako imigranti, incest mezi sourozenci s narážkou, že i Charlie Sheen by v tom měl zmatek, který to dělá s každým ...). Tahle komedie patří mezi ty lepší se Sandlerem a určitě pobaví různými situacemi. Např. Syn Sandlera je zesměšňován a proto mu táta poradí, ať se trochu pochlapí a on to použije v situaci s farářem, když je mu něco vytýkáno "...Víte nerozumím Vám ani slovo, protože Vám hrozně páchne z huby" a pak dostane pěstí :))) ()