Zimní příběh

Zimný príbeh

Fantasy / Drama / Mysteriózní / Romantický

USA, 2014, 118 min

• TeeAge

|| Scenár: Akiva Goldsman / Predloha: Mark Helprin - Winter's tale | Hudba: Hans Zimmer, Rupert Gregson-Williams | Distribúcia: Warner Bros. Pictures | Štúdio: Village Roadshow Pictures, Weed Road Pictures | Rozpočet: 60 miliónov $ | Tržby: 30,800,231 $ || Finančný prepadák, ako sa to za daný podaný produkt patrý. Nechápavo krútim hlavou nad výnimočnou schopnosťou producentou ukecať mená ako Farrel, Crowe a Zimmer do tejto nevďačnej predlohy. Už podľa scenára museli vedieť, že to nemôže fungovať, a predsa. Možno je to pocta knížke, možno to neni úplne zbytočne, otázkou ale zostáva, či túto partu umelcou nemal dostať nejaký iný príbeh. Kvalitných knížkok je na policiach viac, než dosť. 50% | Blu-Ray, THX, EN DTS |(7.8.2014)

Trailer je za pět hvězd a mohla bych si ho pouštět třeba pořád dokola. A to hlavně proto, že je to vlastně sestřih těch nejkrásnějších scén z celého filmu. S filmem samotným je to už o trochu horší. První část byla úžasná, a navíc romantika jako prase. Druhá část mě zklamala, nebo aspoň nenaplnila tak, jak bych si přála. Problém je hlavně v tom, že spolu ty dvě části tak nějak nedávají smysl. Ale nádherná hudba, Colin Farrell a božský Russell Crowe v roli "nadčlověka", z toho i tak udělali jeden z těch lepších filmů. I když nejkouzelnější byla stejně Jessica Brown Findlay a ta její fantastická přirozenost. 3,5*(18.2.2014)

• Xmilden

Vůbec mě to nedávalo smysl, ale i kdybych to nějakým zázrakem pochopil, tak je to stejně hrozně špatně natočené.(24.5.2014)

• Dzeyna

Kravina s překvapivě dobrým hereckým obsazením.(15.1.2017)

• Tommassi3

"Rád kreslím.. Když svítí měsíc !! Nemám talent a to je to míň vidět.."(5.3.2016)