Killjoy 3

Joe Walser

Kostýmy:

E. Dee Biddlecome
  • SOLOM.

Charlese Banda a Full Moon Features neodradili neúspěchy prvních dvou dílů a stejně se rozhodli produkovat i trojku. Do režisérského křesla usedl John Lechago, který si napsal i vlastní scénář a požádal o pomoc čínské kolegy. Rozpočet sice nebyl velký, ale ani to jim nezabránilo nakonec odcestovat do Číny a natočit další kousek, který stejně jako předchůdci moc u diváků nezabodoval. Přesto se dá říci, že v konfrontaci s nimi z toho nakonec vyšel o něco lépe. Nejspíš za to mohl i fakt, že se tentokrát vše netočilo jen okolo černochů a hlavně Killjoy na to nebyl sám. Měl po boku tři pomocníky, kteří se do jeho bizarních hrátek rádi zapojili. Asi největší prostor dostal hromotluk Punchy, který sice neměl příliš vysoké IQ, ale za to uměl rozdávat solidní rány a ani porcování lidského masa mu nedělalo sebemenší problémy. V závěsu za ním byla skoro nahá Batty Boop (herečka Victoria De Mare jejíž tělo zkrášlil bodypainting), ta však byla dle mého málo využitá a třetí z nich - mim Freakshow tu byl zbytečný už úplně. Zbytek osazenstva tu byl víceméně jen do počtu a aby se měli na čem vyřádit. Oproti předchozím dvěma dílům se tu trošku zapracovalo na celkové morbidnosti i bizarnosti některých scén a samotného gore To však byla jen malá náplast nad slabounkým a neuceleným dějem. 40%(26.7.2018)

• hladass

I když je tento kus o dost lepší než předešlé dva díly, tak to zase až tak žádná výhra není, protože Killjoy a Killjoy 2 byly prostě a jednoduše sračky... I tenhle kousek je pořád levný, amatérský, s dosti pitomým scénářem a pochybnými herci, ale režisérovi se podařilo do filmu dostat několik vtipných scén, Killjoy dostal k ruce další klauny, takže já se chvílemi i bavil a na rozdíl od předešlých filmů sem se při jeho sledování necítil jako na nechtěné koloskopii... Nemohu říct, že tenhle film doporučuji, ale rozhodně se na něj dá bez újmy na zdraví podívat...(21.5.2013)

• TERRORDROME

Trojka sa predsa len pohla k lepšiemu, aj keď to stále nie je taká pokleslá zábava ako by mohla byť. Klaun Killjoy tu má viac satanský look a vyrobil si aj troch zaujímavých parťáckych šašozmrdov, ktorí to zahusťujú. Hlavne srandovne bláboliaci tučiklaun Poochy si strihne boxerský zápas s taktiež tučným černochom ( černosi sú ale v trojke po prvý krát v menšine ) a ten ho potom politicky zemancipuje. Škoda že väčší priestor nedostala sexi klaunica Batty Boop odená len body paintom a jej prínos nakoniec vyšumí vcelku do prázdna. A najhoršie dopadol ten blbý mím s bábkou prirastenou k telu, ktorý len chodí okolo a vo finále ho stačilo akurát posoliť. Samotný Killjoy predvedie pár kúskov ako dymový prd alebo rozpučenie obete veľkým kladivom, ale celé by to strašne chcelo pridať na bizarnosti, gore a úchylných vtipoch. Takže je to stále strašne lacné, nedotiahnuté a odohrávajúce sa celé v asi dvoch-troch miestnostiach ale predsa len vykazuje progres. Len dúfam že ďalšiemu dielu to bude niečo platné.(3.9.2017)

• - Jazyk, ktorým rozpráva klaun Punchy (Al Burke), nie je žiadnym výmyslom, ale skutočným jazykom zvaným Carny lingo, obľúbeným medzi profesionálnymi wrestlermi. (beso74)

• - Každé ráno trvalo 3 až 5 hodín, kým maskéri pripravili Batty Boop (Victoria De Mare) na natáčanie, po skončení ju museli odličovať ďalšie dve hodiny. (beso74)

• - Režisér a scenárista John Lechago písal postavu Batty Boop priamo na mieru pre herečku Victoriu De Mare. (beso74)