Chapter 59 (S05E07) (epizoda)

Drama

USA, 2017, 49 min

 • castor
  ****

  Z Bílého domu do protiatomového krytu. Ztracený kamion s radioaktivním materiálem dostává napětí do několika desítek metrů čtverečních, ve kterých se odehraje další bitva, která může mít jen jediné vítěze: manžele Underwoodovi. Dravý Kevin Spacey, který se po letech (pro mě nepochopitelného plahočení – buď si on nevybíral silné látky, nebo mu je jednoduše nikdo nenabízel), v plné síle.(16.7.2017)

 • 0verseer
  ****

  ”We both know something the rest of the world refuses to acknowledge. There is no justice, only conquest” Zaujímavá dejová perlička, ktorá (aspoň v tomto diele) nebola maximálne využitá, pretože takéto kardinálne spiknutie proti Underwoodovcom si zaslúžilo omnoho väčšie napätie a fatálnejšie dôsledky ako abdikácia jedného generála. Na druhú stranu ešte Frank tak úplne nevytiahol svoje eso z rukáva, s ktorým sa však už stihol pochváliť svojmu rivalovi. Snáď ďalšie častie opäť zvýšia celkové obrátky, pretože začínam mať pocit, že aktuálna séria prešľapuje na mieste...(31.10.2017)

 • 3DD!3
  *****

  Díl z první ligy. Nečekané zvraty. Bunkr a nahozená udička do dalšího dílu je ukázková. Frank zase valí.(26.6.2017)

 • Necrotongue
  *****

  Děj sedmé epizody mě až překvapivě potěšil, přestože se většinou odvíjel jen ve vládním bunkru. Konečně se zase intrikovalo naplno, dokonce došlo i k něčemu, co by se dalo nazvat pučem, a takové situace mám rád. Navíc dostal, na rozdíl od předchozího dílu, opět více prostoru Kevin Spacey, takže já jsem byl spokojen.(4.5.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace